Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Ima li ko iskustva sa vilom House Waves?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Forumasi,potrebna  POMOC:Help:

pretrazio sa forum ali nisam naisao :tik: na sveze info o kuci Akis Mialis u Sartiju pa Vas molim KO JE BIO SKORO pa da podeli malo info o smestaju.

Posto idemo(porodicno) prvi put u Sarti kolima , procitao sam puno postova i dosta sam se informisao o mestu i stvorio neku sliku,gde treba otici i sta obici sad mi samo preostaje koji post o smestaju.

Hvala Vam 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li je neko bio u kuci Dina u Sartiju? Bilo sta o njoj?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Iscitala sam stranice u kojima se pominje vila Afroditi u Sartiju, ne ona lepa :D nego ona malo starija plavo bela iznad onog gift shopa. :D

E sad, posto sam naisla na par negativnih komentara, ali ipak bih da rezervisem tu vilu jer mi je povoljna i blizu je plaze, zanima me da li je neko bio u njoj ove godine ili prosle i kakvi su utisci?

Posto ovo sve sto sam nasla, davno je pisano.

U Astra Travelu su mi rekli da je malo skromniji smestaj, ali da je prosle godine okreceno i malo sredjenije nego prethodnih godina.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Za one koji idu u Dora garden new... Trenutno sam tu sa suprugom i dvoje sitne dece. Malo je reci da smo prezadovoljni. Studio 3+1 (br. 14) okrenut je ka parkingu-moru tako da buke sa magistrale nema, nema ni ulicne buke. Veoma je prostran, cist i nov. Gledajuci mapu, deluje jako daleko od plaze, ali nije. Za 3-5 min. ste na plazi (oko 200m) i sve je ravno. :)

Tek 3. dan smo tu i bili smo na Karidi beach i Orange beach. Obe su prelepe, ocaravajuca boja mora, ali utisak kvari guzva. Kako je u julu i avgustu, ne smem da mislim. 

 

Kao u junu samo x4 sigurno ?? ja sam bio krajem jula, na te plaze dodjes u 7 ujutro okupas se, malo uzivas i u pola 8 paljba, jer vec tad krece haos i guzva, na orange kola parkirajte obavezno blizu puta jer ako odete blizu plaze kola se nanizaju jedna na druga i onda morate da cekate sve one koji su vas zagradili da krenu kuci.. Orange mi je lepsa nego Karidi, mnogo mi je egzoticnija ali je stvarno guzva nepodnosljiva

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, evo nas u Sartiju. Vreme je super, mada sunce vec ujutru u pola 8 przi. Talasa za sad nema, a guzva se polako povecava... Mesto je lepo.  Smesteni smo u Anthia house, sve preporuke za vilu. Mana je terasa koja je ujutru na suncu. Cene hrane su poprilicno velike, hleb 0.8, krofne 2-2.5, sladoled 1.2, palacinke giros suvlaki oko 2.7-3, sokovi u kaficima 2-5, za porodice se brzo potrosi novac... Bili smo i po okolnim plazama, na orange je stvarno guzva koja kvari utisak. Iznad nje ima brza hrana i hladovina u sumi. Platanisi je dosta lepa i dugacka a prazna. Kalamici je isto dobra, a do klimatarije malo zeznut put uz liticu. Generalno svuda su ogromni kampovi. Meni su licno bolje plaze bez dugackog plicaka jer mogu dete da ostavim na plazi i da budem ispred njega da plivam, nego da moram da odem 100m od obale da bih mogla da zaplivam i da ne vidim dete od ogromne guzve u plicaku. Za ovo sto sam do sad videla nisam odusevljena, jeste lepo ali na osnovu silnih komentara ocekivala sam vise, mozda je guzva ta koja kvari utisak... 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako li ce tek da bude od 15.jula i u avgustu, kad je vec sad guzva?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Plaza u Sartiju je dugacka i siroka tako da sa te strane nece biti problema, ima takodje dosta drugih plaza prostranih u okolini. Problem ce biti ove malecne najpopularnije plaze.. Inace danas smo bili do Tiganije, mnogo je lepo, ali se ide kroz "grad duhova", gde nas je google maps vodao nedovrsenim putevima i corsokacima :) na srecu nekako smo se snasli, bilo bi steta da smo propustili... Tim putem valjda moze da se ide i do klimatarije... 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav ljudi. Prvi put idemo sa detetom na Sitoniju, samim tim i Sarti. Izabrali smo vilu Nikola. Na slikama nam deluje vise nego ok. Da li je neko imao iskustvo sa tim smestajem? Trenutno  nemam nekih specijalnih pitanja, ali bi nam svaka informacija dobro dosla. Tek planiram da detaljno iscitam vase komentare i utiske.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Molim forumase koji su trenutno u Sartiju da posalju cene hrane u restoranima... 

Lepo kupanje :D

Izmenjeno (Aljateo)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, početkom jula putujem u Sarti po prvi put, izabrali smo vilu Aristotelis New pa me interesuje da li je neko išao od kada je renovirana da prenese kako je opremljena šta ima od sudova, da li je moguće parkirati automobil u blizini itd? ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poslednje javljanje od mene posto se nocas vracamo kuci.. U Sartiju konacno talasi :D bila bi steta da smo otisli a da ih nismo doziveli... Inace ko zeli da ide do Vurvuru plaze tj do Karidi-meni nista posebno, mnogo dugacak i krivudav put za beskonacan plicak pun travuljine.. Pesak na plazi jeste sitan ali nema ni santimetar da nema trave.. Bljak.. Ima mnogo boljih a blizih plaza... Srecom bar su bili talasi po tom plicaku pa je bar nesto izvadilo situaciju... 

Inace ne znam cene po restoranima, samo po fast food kao sto sam i navela, a pica parce 1.5e vrhunska, steta sto sam je tek sad pred put probala xD

Parking vec postaje problem zbog guzve..postoji veliki javni parking, ali moze se parkirati i po ulicama... Mi smo stalno parkirali kod vile ispred velikog marketa. Samo po centru ne moze jer uvece postaje pesacka zona.. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zamolila bih za utiske o vili Teano 1?

Bas nijedan utisak o toj vili ne mogu da nadjem.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima iskustva sa vilom ANESTIS ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905092
    Ukupno poruka