Guest Prijatelj

SARTI

8048 poruka u ovoj temi

Da,smirilo se more. Danas smo se kupali na gradskoj plaži.  Juče popodne smo otišli peške na plažu Ahlada i tamo se super proveli , nisu bili talasi jaki kao ovamo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na krajnjem desnom delu plaže, posmatrano ka moru, je veoma veliki plićak, i tu talasi nemaju snagu kao na ostalom delu plaže, tako da je u tom delu, u slučaju talasa, moguće kupanje.  

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,

Interesuje me da li iko ima iskustva sa Loukakis vilom u novom delu Sartija? Deluje okej smestaj, ali voleo bih da cujem utiske :) 

Takodje, ukoliko je iko bio u Pargi(posto sam tamo bio), da li mi moze uporediti cene sa Sartijem? 

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sarti je za mene najlepse mesto u Grckoj. Toplo preporucujem da pogledate ove video zapise koji su uradzeni u nasoj familijarnoj reziji ovog leta u augustu. Za sve vas koji ste bili tamo ovo je mali potsetnik, a oni koji nisu bili mozda ce sledece godine letovati tamo :D

Sarti 2019

Orange Beach 2019 - Sarti

Evo i Pigadaki Beach na 15 min od Sartiju, u zaliv Sikije gde se nalaze dve divne taverne sa svezom ribom (jedan je 5 Steeps in the sand) i odlicne cene.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala, alice! Mislim da sam odlučila gde ću letovati sledeće godine, Bože zdravlja.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25950
    Ukupno tema
    865814
    Ukupno poruka