Guest Prijatelj

SARTI

8038 poruka u ovoj temi

Baš lepo izgleda Sarti, jako bih voleo uskoro da posetim ovaj gradić. Ove godine išao preko Dunavturs-a u Leptokariju, ali oni odlično rade i Sarti, pa preporuka za agenciju. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moze li neki predlog za dobar market u Sartiju i piljarnicu za povrce kao i ribarnicu

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nije Sarti Beograd prosetaj 1km I odaberi gde ti se svidja.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dragi forumasi,

da li biste mi napisali koju rec o vili Fotini house? 

Rekla bih da je smestaj lep, a i cena je ok.

Brine me udaljenost od plaze (koliko min. hoda otprilike :)) i kakva je plaza u delu koji je najblizi ovoj vili.

Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nešto su mi se Grci, i u Sartijiu baš "profensinalizovali" ali samo za ono što njima odgovara se organizovali očigledno samo za ono što mogu dobro da naplate, Gost im više nije baš prioritet

Nema veze što im godinama na onolikoj plaži nije palo na pamet da postave bar neku kabinu za presvlačenje verovatno jer to ne mogu da naplate. O tuševima ili toaletima na plaži da ne pričamo,

Srećom prevelika plaže u Sartiju je prevelik zalogaj i za zakupce plaže ali su zato sve okolne manje plaže zauzeli od kraj do kraja, bez da su ostavili i malo mesta ili prolaz za koji ne žele da iznajme ležaljke a bili bi uz more. Pride ležaljke naplaćuju kako im se ćefne tog dana i bez ikakve logike. Tako na primer mala plaža prema kampu Ahalada koja je do skoro bila divlja ove godine je potpuno zauzeta suncobranima i ležaljkama lokalnog kafedžije, a za ležaljke i suncobran jednog dana platiš samo piće, a sledećeg dana dođe devojka i kaže zato što uskoro zatvaramo plažu danas se naplaćuje +5e. Čuj zato što zatvaraju pa treba dodatno ošišišati goste? Ulaznice za ulaz ne plaže i ili u prazne kampove bi naplaćivali do kraja oktobra i sl.

Kako god takvih "novih" primera poslovnosti maminih biznismena koliko voliš. Šteta, nećemo mi propasti za to nešto evrića ali to smo sve videli u Crnoj Gori i tamo mi se od naplaćivanja svega i svačega za ništasmučilo odlaziti. Grci su bar bili poznati po tome što ono sto naplate to i dobiješ. Izgleda i njih kriza drma a Sitonija što zbog navale turista, što zbog želje Grka za brzom zaradom više nije ni približno ona Sitonija koju znamo i zbog koje smo tamo odlazili, nažalost.

ahalada.jpg

Izmenjeno (sokamoka)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Veliki pozari u okolini Sartija, mislim da su  trenutno lokalizovani, jutros sam se cuo sa drugarima iz Sartija, rekli su da bi u toku dana trebalo da se sredi sve... kazu da je dosta kosnica unisteno i dosta suma oko armenistisa i platanitsija... nazalost.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nešto su mi se Grci, i u Sartijiu baš "profensinalizovali" ali samo za ono što njima odgovara se organizovali očigledno samo za ono što mogu dobro da naplate, Gost im više nije baš prioritet

Nema veze što im godinama na onolikoj plaži nije palo na pamet da postave bar neku kabinu za presvlačenje verovatno jer to ne mogu da naplate. O tuševima ili toaletima na plaži da ne pričamo,

Srećom prevelika plaže u Sartiju je prevelik zalogaj i za zakupce plaže ali su zato sve okolne manje plaže zauzeli od kraj do kraja, bez da su ostavili i malo mesta ili prolaz za koji ne žele da iznajme ležaljke a bili bi uz more. Pride ležaljke naplaćuju kako im se ćefne tog dana i bez ikakve logike. Tako na primer mala plaža prema kampu Ahalada koja je do skoro bila divlja ove godine je potpuno zauzeta suncobranima i ležaljkama lokalnog kafedžije, a za ležaljke i suncobran jednog dana platiš samo piće, a sledećeg dana dođe devojka i kaže zato što uskoro zatvaramo plažu danas se naplaćuje +5e. Čuj zato što zatvaraju pa treba dodatno ošišišati goste? Ulaznice za ulaz ne plaže i ili u prazne kampove bi naplaćivali do kraja oktobra i sl.

Kako god takvih "novih" primera poslovnosti maminih biznismena koliko voliš. Šteta, nećemo mi propasti za to nešto evrića ali to smo sve videli u Crnoj Gori i tamo mi se od naplaćivanja svega i svačega za ništasmučilo odlaziti. Grci su bar bili poznati po tome što ono sto naplate to i dobiješ. Izgleda i njih kriza drma a Sitonija što zbog navale turista, što zbog želje Grka za brzom zaradom više nije ni približno ona Sitonija koju znamo i zbog koje smo tamo odlazili, nažalost.

ahalada.jpg

Trebalo bi da se po nekom propisu ostavi 1/3 ili 1/4 dužine plaže slobodna za peškire, a ne ovako ko sardine celom dužinom... CG sindrom udario u glavu i Grke, a inspekcije žmure.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko ima iskustva sa vilom Haus Maria na plazi u novom Saritiju, blizu vile Katerina i Kostas (ako sam dobro skapirala)?

maria-haus-sarti-sithonia-halkidiki-1.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo bili 2011 godine. Smeštaj je na smoj plaži. Deli vas samo ulica. Gazdarica izuzetno ljubazna, Za trokrevetni studio smo tada platili 40 evra krajem avgusta. Nasa terasa je bila mala, ali nama nije smetalo jer smo više vremena provodili van apartmana. Kuhinja je odvojena od dela za spavanje, kupatilo je bilo malo. To je ono čega se sećam. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno na odgovoru.

Velicina sobe i terase nije preaudna..bitno mi je da je cisto i funkcionalno (kreveti, kupatio..) i da su gazde ok u smislu postovanja dogovora

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lep video i lep letnji hitić!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima!

Nisam ja bas nov na forumu,ali sam zaboravio lozinku i morao sam da otvorim nov profil. Ime je isto,pa idemo dalje...

Vidim ovde u temi da su meki clanovi vec boravili u vili Loukakis u Sartiju,ali niko nije po povratku izneo svoje utiske o tome.Interesuje me kakav je opsti utisak o vili,o osoblju,sobama... Da li ima neki put do plaze precicom ili se mora ici 200 metara levo ili desno magistralom,pa onda nekom ulicom prema moru? Znam da je vila nova,ali ipak bi moglo biti vise **zivih** fotki na netu.

Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koju vilu izabrati preko agencije na plazi u novom delu Sartija?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Teoni

Spanos i Anestis preko Dunavtursa, može i Arhon deli je više agencija.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25912
    Ukupno tema
    863261
    Ukupno poruka