Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Prvi put putujemo u Grcku , u septembru (15.09. - 25.09.).U Sartiju smo bili prosle godine , krajem juna. Zanimaju me iskustva iz  perioda (15.09. - 25.09.)..., i Kuća Stelios Maria .  Hvala.

Izmenjeno (Sarti)
dodatak
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi, pomagajte. ? Ovde su talasi katastrofa , kupanje je nemoguće,  ljudi uđu u vodu samo da se pokvase i izlaze. Čula sam da su ovde najbliže plaže Ahlada i Platania i da na njima navodno nema talasa kad u Sartiju ima. 

Da li neko zna da li se peške može doći do njih ? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da,smirilo se more. Danas smo se kupali na gradskoj plaži.  Juče popodne smo otišli peške na plažu Ahlada i tamo se super proveli , nisu bili talasi jaki kao ovamo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na krajnjem desnom delu plaže, posmatrano ka moru, je veoma veliki plićak, i tu talasi nemaju snagu kao na ostalom delu plaže, tako da je u tom delu, u slučaju talasa, moguće kupanje.  

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

Interesuje me da li iko ima iskustva sa Loukakis vilom u novom delu Sartija? Deluje okej smestaj, ali voleo bih da cujem utiske :) 

Takodje, ukoliko je iko bio u Pargi(posto sam tamo bio), da li mi moze uporediti cene sa Sartijem? 

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sarti je za mene najlepse mesto u Grckoj. Toplo preporucujem da pogledate ove video zapise koji su uradzeni u nasoj familijarnoj reziji ovog leta u augustu. Za sve vas koji ste bili tamo ovo je mali potsetnik, a oni koji nisu bili mozda ce sledece godine letovati tamo :D

Sarti 2019

Orange Beach 2019 - Sarti

Evo i Pigadaki Beach na 15 min od Sartiju, u zaliv Sikije gde se nalaze dve divne taverne sa svezom ribom (jedan je 5 Steeps in the sand) i odlicne cene.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila TSANTILAS

Pozdrav svima.

Prosle nedelje se vratismo iz Sartija. Bili smo smesteni u vili Tsantilas u glavnoj ulici u novom delu Sartija. Vila je udaljena od plaze svega 30 metara i to je jedina prava prednost vile. Peskira u vili nema, posteljina se menja 5-ti dan. Generalno je cista vila i sami apartmani. Zamerke su mnogobrojne, navescu neke. Iako smo uplatili dvokrevetni studio, dobili smo porodicni sa dva normalna kreveta i dva kreveta na sprat. Kreveti na sprat su tako postavljeni da je nemoguce otvoriti plakar. Sporet u apartmanu ima neki termostat i gasi se na svakih 10 sekundi, pa se posle 20 ponovo ukljuci ( kuvanje kafe traje 10 i vise minuta). Svetlo u hodniku same vile radi 1 sekundu, ali bukvalno....pritisnete, taman zakoracite i ono se ugasi. Ukoliko ste sa porodicom, najbolje je da jedan clan drzi dugme za svetlo dok ostali ne dodju do vrata, a onda taj da upali svetlo na telefonu i popne se gore. Terasa je mala, stolovi za klopu su mali. Stolica za sedenje je bilo 5, dve drvene neupotrebljive ( samo sto ne puknu) i 3 plasticne, od toga jedna polomljena. Komfor apartmana nije tako los, moze i bolje. 

Prednost apartmana je sto nema tv-a i blizina plaze, ostalo nije za pohvalu i generalno nije za preporuku.

Mirno more zelim svima!!!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Podseti me to, da ostavim utisak za vilu Asterija. Dakle Asterija - uz malo ulaganja bi mogla biti mnogo bolja nego što jeste. To kažem jer vila već ima sve što košta (apartmani su prostrani, terase takođe, podesiva tenda - drugari koji su bili u obližnjoj vili Teo su imali terasu koja je veći deo dana bila neupotrebljiva, jer je od ranog jutra pržilo sunce, a oni imali samo mali suncobran, pa je bilo neprijatno sedeti... kod nas je uz tendu terasa mogla ceo dan da se koristi). Lokacija odlična, na trgu ste za 2 minuta. Gazdarica je ljubazna, ne gnjavi, nasmeje se i mahne, viđali smo je samo popodne kad sa prijateljima zasedne ispred kuće, a mi se vraćamo sa plaže. "Čuva" mesta svojim gostima koji su došli kolima - rasporedi stolice i druge rekvizite da ne bi neko drugi tu parkirao. U tom smislu vrlo korektna. Wi fi signal dobar na terasi, neupotrebljiv u apartmanu (ali opet, to je često u Grčkoj, mi smo se snabdeli svojim netom, nismo se oslanjali na wi fi, pa nam nije predstavljalo problem). U susednoj Stelios je ista priča što se neta tiče. Jedan veliki plus - trostruka vrata terase - 1 kao žaluzine, jedna su samo mrežica, jedna normalna, staklena. Sva tri su na slajder, pa vi pomerate kako vam šta treba. Sjajno, jer noću možete sve da rastvorite, a da vam ne ulaze insekti. Takođe sjajno, jer kad odete na plažu možete da zaključate samo "žaluzine" i da vam opet ulazi vazduh, a da ne ostavite otključano.

Mane:

- apartman pun mrava. Rasporedila je gazdarica one otrove, ali bezuspešno. Mi smo rešili problem posipanjem soli po uglovima kuhinje, ali ne znam koliko će to biti trajno kad se so ukloni. 

- loša opremljenost kuhinje

- frižider ne radi kako treba, vrata zamrzivača otpadaju

- sve je staro i pomalo zapušteno. Sa ivice kreveta i iz ormara štrče ekseri i komasi drveta. Da se malo novca uloži u obnavljanje, mogla bi biti među najboljim. Dakle da se kupi novi frižider, tv, malo da se sredi i obnovi nameštaj... to zahteva malo para, a značajno bi diglo kvalitet. 

 

 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Dalia 

Iznenadila bi se kako sada izgleda vila Marita. Pre 8 dana sam se vratila iz Sartija i bila baš u toj vili. Nameštaj nov, kupatilo vrh, a gazda i dalje najviše priča nemački ?. Pekara i supermarket na dohvat ruke kao i plaža. Ovo pišem da ljudi više ne izbegavaju ovu vilu jer je top sada. Prilažem slike pa se uveri. Pozz, Renata

Screenshot_20190930_013623.jpg

Screenshot_20190930_013454.jpg

Screenshot_20190930_013533.jpg

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima. Zelim nesto sve da vas pitam dok su vam utisci svezi. Ja i moj suprug smo resili da sledece letovanje provedemo u Sartiju pa vas molim za preporuku apartmana..oboje smo ranoranioci, on voli da dzogira a ja bukvalno da mi sunce izadje dok sam na plazi pa mi treba apartman blizu mora sto, prema onom sto citam o Sartiju, ne bi trebalo da bude problem. Sami smo, bez dece pa nam ne treba plicak neki..ne znam na koji deo Sartija se misli kad kazu 'taj i taj apartman je odmah iznad najlepseg dela plaze'..koji je to deo plaze ako bi neko hteo da razjasni..takodje sam citala da je najbolje biti smesten na granici izmedju starog i novog dela pa sam, vodjena time, naisla na ok vilu Brigita, zato molim, ako neko zna da mi kaze dal' je ok lokacija prema onom sto trazim..mi smo ove godine bili u Sivoti i Pargi i fenomenalno se proveli, nikad vise lepih plaza pa se nadamo da Sitonijom,u okolini Sartija, mozemo to da ponovimo, uzdam se u vas. Planiramo da obidjemo sto vise ali nam pomenuti apartman treba da ne gubimo previse vremena na njegovo dzogiranje i moje jutarnje uzivanje na plazi..isto tako da ne budemo previse daleko od centra zbivanja uvece. Ne mora luksuz, to nam nije bitno..solidno nesto ali cisto. Svi vi koji ste bili zadovoljni smestajem, lokacijom apartmana ovog leta, javi te se. Znaci svima nama svaka sitnica i vase iskustvo..hvala ?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja bih uvek birala stari deo. Novi deo je uveče pust i prazan + ima neki kao kanal koji zna da smrducka. Novi deo (tačnije krajnji desni deo novog dela, gde je kafe Arc) je bolji za kupanje kad su veliki talasi, i to je bukvalno jedina prednost novog dela po meni. Svi ostali plusevi idu za stari deo. 

Pošto je mesto relativno malo i ravno, sve ispod magistrale vam je na maximalno 5 minuta od mora, tako da 90% smeštaja ispunjava vaše uslove. 

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima!

Da li neko ima kontakt nekog grka, koji iznajmljuje apartmane u Sartiju? Želela bih da izbegnem sgenciju, kao i prošlih godina, jer je to bzvz bacanje novca.

Hvala, unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka