Guest Prijatelj

SARTI

7971 poruka u ovoj temi

Ima li ko iskustva sa vilom House Waves?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Forumasi,potrebna  POMOC:Help:

pretrazio sa forum ali nisam naisao :tik: na sveze info o kuci Akis Mialis u Sartiju pa Vas molim KO JE BIO SKORO pa da podeli malo info o smestaju.

Posto idemo(porodicno) prvi put u Sarti kolima , procitao sam puno postova i dosta sam se informisao o mestu i stvorio neku sliku,gde treba otici i sta obici sad mi samo preostaje koji post o smestaju.

Hvala Vam 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Interesuje me da li je neko bio u kuci Dina u Sartiju? Bilo sta o njoj?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Iscitala sam stranice u kojima se pominje vila Afroditi u Sartiju, ne ona lepa :D nego ona malo starija plavo bela iznad onog gift shopa. :D

E sad, posto sam naisla na par negativnih komentara, ali ipak bih da rezervisem tu vilu jer mi je povoljna i blizu je plaze, zanima me da li je neko bio u njoj ove godine ili prosle i kakvi su utisci?

Posto ovo sve sto sam nasla, davno je pisano.

U Astra Travelu su mi rekli da je malo skromniji smestaj, ali da je prosle godine okreceno i malo sredjenije nego prethodnih godina.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za one koji idu u Dora garden new... Trenutno sam tu sa suprugom i dvoje sitne dece. Malo je reci da smo prezadovoljni. Studio 3+1 (br. 14) okrenut je ka parkingu-moru tako da buke sa magistrale nema, nema ni ulicne buke. Veoma je prostran, cist i nov. Gledajuci mapu, deluje jako daleko od plaze, ali nije. Za 3-5 min. ste na plazi (oko 200m) i sve je ravno. :)

Tek 3. dan smo tu i bili smo na Karidi beach i Orange beach. Obe su prelepe, ocaravajuca boja mora, ali utisak kvari guzva. Kako je u julu i avgustu, ne smem da mislim. 

Kao u junu samo x4 sigurno ?? ja sam bio krajem jula, na te plaze dodjes u 7 ujutro okupas se, malo uzivas i u pola 8 paljba, jer vec tad krece haos i guzva, na orange kola parkirajte obavezno blizu puta jer ako odete blizu plaze kola se nanizaju jedna na druga i onda morate da cekate sve one koji su vas zagradili da krenu kuci.. Orange mi je lepsa nego Karidi, mnogo mi je egzoticnija ali je stvarno guzva nepodnosljiva

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25548
    Ukupno tema
    849310
    Ukupno poruka