Guest Prijatelj

SARTI

8038 poruka u ovoj temi

Možete da nađete smeštaj. Kreće se od 20 pa do 80 eura po danu...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I posle se pitaju sto je svake godine sve skuplje i skuplje...

I posle se pitaju sto je svake godine sve skuplje i skuplje...

Mi po cetvrti put u Sarti.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vi dizete cenu...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vi dizete cenu...

Sta da radimo kada nam se najvise svidja  Sarti ,a bili na Tasos,Polihrono,Pefkohori,Nea Flogita ,Vrasna,Nei pori

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio, u Sinapis studiju?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Lep tekst i sve je korisno da se procita. Bio sam smesten u tvom komsiluku, tacnije u Exohi. Odmah pored tvoje kuce. Jedino se ne bi slozio sa tobom da je plaza u Sartiju najlepsa. Lepa plaza pocinje od znaka Sarti, pa prema novom delu i to je vec podalje da se ide pesice od nase lokacije. Po meni je najlepsa Klimatarija i Orange, ali smo ovu drugu zaobilazili zbog guzve. Ko je isao u junu 2018 nije bas mogao da vidi lepotu Sitonije zbog kisa i poplava u Nikitiju. Onaj ko ide godinama, odlicno zna kakvo je plavetnilo na okolnim plazama.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U sustini, problem sa plazom pre znaka "Sarti" (deo plaze koji je u starom delu) je taj sto je veci deo pod lezaljkama i suncobranima okolnih kafica. Neko i to voli, mada opet i iza (eventualno ispred) tih lezaljki moze da se ubode suncobran i nikom nista. 
Orange plaza je jako blizu mada mora da se ode kolima. Jeste lepo, ali je guzva prevelika pa ko voli nek izvoli :)
Klimatariju nisam posetio pa  ne mogu da sudim. Vidim da nije bas blizu, a i ne znam koliko je pristupacna jer po mapi ne izgleda kao da jeste.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Stari Sarti veca dubina, novi Sarti veci plicak. Klimatarija je malo bliza od Kalamicia. Ima na YT put do Klimatarie, pa nije lose da se prouci ko ide prvi put. U povratku cu da obidjem Javor Dzoko, to je bolji izbor za rucak nego Ikea u Solunu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da da, u pravu si. Izvinjavam se. Nisam mislio na platania plazu. To je ok mesto. Ja sam dosao prilicno rano ujutru na plataniu pa je bila prazna, ali ima dosta kampera. Ok je i prilaz je ok, bukvalno moze da se dodje do peska kolima. Mislim da je to najbliza plaza Sartiju (koja nije gradska plaza jelte)

Ja sam zapravo mislio da treba zaobici plazu gde se nalazi Goa Bar. Ne znam da li ta plaza ima neki specijalan naziv. Nije posebno daleko, prilazi se kolima ali je put zemljan i prilicno strm, sa dosta rupa, naravno bez ikakve ograde itd. Taj Goa Bar se reklamira na sve strane, mozda je i ok ako ima vise ljudi jer je to valjda i poenta tu, da se napravi neka zurka. U plicaku je neko kamenje i neke biljke pa nije bas za hodanje, sama plaza nije velika, a i okolna brda umeju da zaklone sunce. Izvinite na dezinformaciji u proslom komentaru :)

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

20180728_094022.jpg

20180722_144658.jpg

20180722_144920.jpg

20180728_094022.jpg

20180731_084029.jpg

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Posetili sledece plaze u okolini Sartija ,Valti ,Tourkolimnus,Tigania ,Kriaritsi ,Klimatarija,Pigadaki (koja nam se ne svidja zbog guzve),Oranz,,Mega Portokali,Goa,Sikia ,bili u Toroniju kao i u Neosu.Koje plaze preporucujete koji su u okolini Sartija a nisu previse 'fensi' ,posto ne zelimo da placamo ulaz na plazu a ni da potrosimo celo bogatstvo samo da bi bili na nekoj plazi?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ми смо 2015те били смештени у Неосу, тако да се од тада вероватно доста тога променило, али ајд чисто да напишем моје фаворите, пошто смо обишли све плаже доке до торонија, а на другу страну закључно са каворутрипијес(оранжом)...

По мени без премца мега портокали и дукина плажа, оранж леп, али пренатрпан, а успели смо да уватимо и алики док је био дивљи, и то смо се заболи у оном малом скроз левом делу где смо били једини негрци, што би значило да нисмо промашили са забадањем сунцобрана:)

Иначе нам је ове године и сарти био у ужој конкуренцију у избору првог летовања са бебцима, али смо се ипак одлучили за Амоулијани... Мада би догодине дефинитивно ваљало посетити сарти и те силне плаже јужно од њега...

ПС: Ако неко залута на западну обалу, по мени две најлепше плаже, Спатис, 10км северно од неоса, и камп плажа поред(најбоље таверне) Тониса...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25912
    Ukupno tema
    863259
    Ukupno poruka