Guest Prijatelj

SARTI

8054 poruke u ovoj temi

Orange i uvale oko nje, Platanisi kamp,  Tourkolimnionas, Klimataria, Tigania, Kalamici. Po meni najlepsa Klimataria.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li neko nesto zna o vili Iorana u novom delu Sartija?

Odlicno locirana ima svoj parking, nemate mnogo do plaze jedan red kuca i odmah imate odlican Mojito bar na plazi gde vas konobari ne smaraju za pice... Do nje se dolazi preko drugog ulaza u sarti... Mi smo bili na drugom spratu... Za te pare odlican smestaj... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima. Ove godine uplatili smo vilu Dira Garden New pocetkom juna. Kako idemo kolima, udaljenost od plaze mi nista ne znaci. Svakako da cemo se vozikati do okolnih plaza. Mene zanima da li iko ima iskustva sa ovom vilom? Neke info bi mi mnogo znacile da se pripremim (makar psihicki) za ono sto me ceka tamo. Iznajmili smo studio 3+1, kazu broj 14 na visokom prizemlju (iako ga na nacrtima vile ne vidim). Da li ima peskira, tople vode uvek, kolika je buka (s obzirom na blizinu magistrale), higijena u objektu, da li menjaju posteljinu... I sve ono sto mislite da je bitno reci. Hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav, ove godine letujem po prvi put u Sartiju, gledam da pronadjem smeštaj ovih dana pa rekoh da se obratim za pomoć. Letujem sa devojkom, nismo nešto zahtevni, da bude okej smeštaj, sredjen, i da ima prijatnu terasu. Može i klima, jer sam video da dobar broj apartmana nudi bez doplate. Video sam da većina ovde kaže da je za kupanje lepši novi deo, da je lepša plaža, tako da može  nešto u novom, ali ne predaleko od starog dela. Dakle, treba mi preporuka za neki apartman i agenciju. Gledao sam najviše preko Astre ali sam se načitao pljuvanja iste. Vidim da radi i Amos, dosta razl apartmana, pa slobodno pišite šta vi mislite da je najbolja opcija, koja agenciju+smeštaj. Hvala unapred! 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

"Dunavturs" ima baš dobre kuće u svim njihovim letovalištima. Provereni su i dugo postoje.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav, ove godine letujem po prvi put u Sartiju, gledam da pronadjem smeštaj ovih dana pa rekoh da se obratim za pomoć. Letujem sa devojkom, nismo nešto zahtevni, da bude okej smeštaj, sredjen, i da ima prijatnu terasu. Može i klima, jer sam video da dobar broj apartmana nudi bez doplate. Video sam da većina ovde kaže da je za kupanje lepši novi deo, da je lepša plaža, tako da može  nešto u novom, ali ne predaleko od starog dela. Dakle, treba mi preporuka za neki apartman i agenciju. Gledao sam najviše preko Astre ali sam se načitao pljuvanja iste. Vidim da radi i Amos, dosta razl apartmana, pa slobodno pišite šta vi mislite da je najbolja opcija, koja agenciju+smeštaj. Hvala unapred! 

Vratis se nekoliko stranica unazad i imas dosta vila i preporuka istih...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u vili Spanos i kakvi su utisci? Jako malo ima o njoj na forumu, a vidim da su mnogi pitali prethodnih godina.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Odlicno locirana ima svoj parking, nemate mnogo do plaze jedan red kuca i odmah imate odlican Mojito bar na plazi gde vas konobari ne smaraju za pice... Do nje se dolazi preko drugog ulaza u sarti... Mi smo bili na drugom spratu... Za te pare odlican smestaj... 

A da li ima peskira i da li menjaju posteljinu na 5 dan.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u vili Spanos i kakvi su utisci? Jako malo ima o njoj na forumu, a vidim da su mnogi pitali prethodnih godina.

Komentari sa sajta agencije Dunavturs: 

Darko Stanković28.06.2018.
5
Sve pohvale za vilu i za predstavnika agencije Dragutina.

Vojvodjanka01.06.2018.
4
Vila Spanos je odlična. Blizu plaže, na oko 20 metara. Vidi se Sveta gora, planina Atos. Mi smo u sobi 4 i tu sobu bih preporucila.
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Utisci o Vili Avli na Sartiju? HEEEELP!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Utisci o vili Elena na plazi u novom delu. Kakav je trokrevetni studio?  Postoji li u blizini bič bar sa pristojnim cenama? Je li daleko od centra? Da li je neophodna klima krajem avgusta?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko se sećam preko puta vile, možda malo udesno, se nalazi beach bar. Do starog dela ima negde oko 500 metara, a do centra otprilike još toliko.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ove godine izgleda da svi traze samo smestaj na Sitoniji i uglavnom u Sartiju.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I posle se pitaju sto je svake godine sve skuplje i skuplje...

I posle se pitaju sto je svake godine sve skuplje i skuplje...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Planiramo početkom juna da idemo na Sarti sa dvoje male dece pa me interesuje da li može da se nađe smeštaj na licu mesta ili da rezervišem unapred. Gledali smo House Sartios pa me interesuje da li neko ima informacije o ovom smeštaju. Koliko se kreću cene najma apartmana u ovom periodu tipa trokrevetne sobe? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26022
    Ukupno tema
    868245
    Ukupno poruka