Guest Prijatelj

SARTI

7971 poruka u ovoj temi

Drugari, ajde ako neko može da pomogne.

Poznanica je na (ili u)  Sartiju. Sa dečkom otišla, on se zbog obaveza ranije vratio, ona ostala....e, sad, kako da se ona vrati za BG? Planira za 7-10 dana.

Ima neko predlog?

Kontaktiraj predstavnike nasih turistickih agencija koje su tamo: Astra travel, Barcino, Hellena travel, Dunav turs, Oktopod... i gledaj da li se zavrsava smena za taj period od 7-10 dana koliko planira da ostane u Sartiju. Autobusi su manje-vise poluprazni i sigurno ce se naci neko mesto za povratak nazad. Neka pokusa.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kontaktiraj predstavnike nasih turistickih agencija koje su tamo: Astra travel, Barcino, Hellena travel, Dunav turs, Oktopod... i gledaj da li se zavrsava smena za taj period od 7-10 dana koliko planira da ostane u Sartiju. Autobusi su manje-vise poluprazni i sigurno ce se naci neko mesto za povratak nazad. Neka pokusa.

Zvala Astru, rezervisala kartu. Moram je ja ovde kupiti, ne može ona dole, bzv, ali ok i to.

Hvala!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Isli bismo na Robinzon izlet pa imam par pitanja.Interesuje me da li na brodu svi stojimo ili svako ima gde da sedne ili bukvalno ko prvi stigne do mesta sedne a ko nema gde onda stoji..Gde da ostavim torbu i papuce dok plivamo...I da li uopste ici na taj izlet?Bili smo vec na Orange plazu pre 2 godine,a samo tamo se svraca na plivanje i na ono ostrvo..Bas mi je vremenski  to mnogo od pola 10 do pola 6 popodne...

Izmenjeno (Bonbonica)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bonbonica,

na Robinzon izletu ima prostora da svi sednu. Mada, moja preporuka je petak, jer bude manja guzva. Mi smo stvari dok smo plivali, ostavljali na mestima gde smo i sedeli; Izlet je lep, ali imali smo veca ocekivanja. Svraca se na Orange Beach, tu se bude oko 20min, onda se ide do ostrvaa Dijaporos, koje nije nista posebno, tu se bude oko 2 sata  nakon toga se ide do Robinzon plaze koja je prelepa i tu se bude oko sat vremena. Tu se i klopa. U svakom slucaju, treba otici, ipak je to neko novo iskustvo. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@majusakp hvala na odgovoru.Dan ne mozemo da biramo jer je ovaj izlet samo nedeljom(astra agencija) .Ne znam da li neko drugi ovde nudi drugim danima i preko koga je najbolje(ako je to uopste bitno)?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mozda su promenuli termin, jer mi smo bili pre mesec dana i bilo je ponedeljkom i utorkom, preko Dunav Tursa, ali mislim da nema veze preko koga ides, da vise agencija bude na brodu.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima!

Mozda nije pravo mesto za pitanje koje sledi, ali ako ima druga tema slobodno mi sugerisite. Naime, uplatili smo smestaj u Sikiji na plazi od 5. septembra. Sinoc mi je sin razbio glavu i usivali su ga. Nije nista strasno, lekari kazu da moze da putuje normalno sve, ali za sedam dana mora da skida konce, a to pada kada vec budemo na sitoniji... da li neko zna gde na sitoniji moze da se uradi tako nesto? Gde ima ordinacija gde rade i takve intervencije? 

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bolnica ima u Poligirosu a u Ag. Nikolaosu je dom zdravlja. Ne znam da li lekari u privatnoj praksi rade takve intervencije.. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@mara68

Realno, to nije neka posebna intervencija, to uglavnom obavljaju sestre, a ne lekar. Ali, mislim da svaki specijalista to moze da vam obavi. Internista ima koliko znam i po ordinacijama u mestu.

Ali, kao sto kaze @nole73, ako ne nadjete odgovarajuceg lekara u vasem mestu, svratite u neko od ova dva mesta, mislim da ce to bez problema da vam odrade.

Pogledajte i temu Sikia, mozda ima vise informacija o lekarima u mestu. 

Bitno je naravno, za bilo kog lekara, da imate putno zdravstveno osiguranje za dete.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala vam na odgovorima. 

Trebalo bi da bude neki hirurg koji pregleda ranu pre skidanja konaca, a sestra posle skida konce kao sto ste i rekli... Tako je bilo kad su cerki skidali. Hirurg aminuje skidanje, a sestra skida... (moja deca samo razbijaju glave ?)

zato sam pitala gde bi to moglo da se odradi, jer kapiram da u privatnim praksama po mestima nema hirurga ?

A osiguranje uzimam obavezno, porodicno za sve! ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sikia na plazi i selo Sikia udaljen su 3-4km doduse ravnog puta (bitno ako idete peske). U selu postoji ordinacija (juce sam je video) i dve apoteke (rade dvokratno) ima i privatna kardioloska ordinacija tako da predpostavljam da nece biti problema

Putno osiguranje nije obavezno ali u vanrednim situacijama bitno olaksava zivot za cenu od 1e po danu ja volim da imam taj vid sigurnosti

Izmenjeno (clockwork_orange)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Predivni Sarti, bas mi nedostaje. Koliko vidim i dalje je guzva uvece. Hvala na slikama. Ima li nekog da se nije slikao pored :srce:Sarti? :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema na cemu :rolleyes: A da,bas je puno ljudi,jeste guzva uvece,vise nego u ovo vreme 2016 kad smo bili kao da je sredina leta i jos uvek dolaze,juce i danas sam videla dosta njih da traze i pitaju za smestaj...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sikia na plazi i selo Sikia udaljen su 3-4km doduse ravnog puta (bitno ako idete peske). U selu postoji ordinacija (juce sam je video) i dve apoteke (rade dvokratno) ima i privatna kardioloska ordinacija tako da predpostavljam da nece biti problema

Putno osiguranje nije obavezno ali u vanrednim situacijama bitno olaksava zivot za cenu od 1e po danu ja volim da imam taj vid sigurnosti

Hvala vam na odgovorima. 

Trebalo bi da bude neki hirurg koji pregleda ranu pre skidanja konaca, a sestra posle skida konce kao sto ste i rekli... Tako je bilo kad su cerki skidali. Hirurg aminuje skidanje, a sestra skida... (moja deca samo razbijaju glave ?)

zato sam pitala gde bi to moglo da se odradi, jer kapiram da u privatnim praksama po mestima nema hirurga ?

A osiguranje uzimam obavezno, porodicno za sve! ?

U Vasem slucaju osiguranje Vam nece platiti troskove vadjenja konca jer se osigurani slucaj dogodio pre nego ste otisli na odmor.

Izmenjeno (brada2311)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25540
    Ukupno tema
    849032
    Ukupno poruka