Guest Prijatelj

SARTI

8054 poruke u ovoj temi

Pozdrav, ima li neko od forumaša da je boravio u vili Petrino

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakvo je stanje sa tuševima na plaži u Sartiju? Ima li ih, makar u nekim kaficima? Pretpostavljam da je za "zauzimanje" ležaljki dovoljno da se poruči po tura pića, ne plaća se ništa posebno?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima tuseva u nekim kaficima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mi smo se vratili iz Sartija pre par dana, nismo uboli bas najbolji deo jula (bili smo u jeku nevremena i polovina odmora nam je prosla na kisu itd).

Sto se tice vetra, on je nama duvao svaki dan posle 12h. Taj vetar i ne bi toliko smetao da je bilo 30stepeni, medjutim na 20 bas i nije bilo prijatno.

Sto se tice talasa, jeste ih bilo (popodne) ali nasim devojcicama (7 i 5) nije smetalo – gume, misice i uzivancija

Ostavila bih par komentara vezanih za smestaj (posto mi kada smo trazili nije ih bilo mnogo, te verujem da ce nekome znaciti). Bili smo smesteni u vili Haus Maria (isti vlasnici vile Wiena), 4-5 kuca od glavnog parkiralista („granice“ starog i novog dela). Smestaj smo nasli sami, preko interneta (gledali smo koje su sve vile na plazi i krenuli redom da saljemo upite.

Kontaktirali smo je u decembru cini mi se (napominjem, jer ne znam kolika bi cena bila da smo slali upit u maju). Uzeli smo 4krevetni studio na 2.spratu sa pogledom na more. Cena je bila 650e bez ikakvog uplacenog depozita unapred (istovremeno su mi kuce pored, u pravcu starog Sartija trazile 800-900e)

Momenat kada udjete u sobu i vidite pogled – vredi svakog evra.

Vila je sredjena (i spolja i unutra), odrzavana. Sam studio je pristojne velicine (bilo bi super da je malo veci za 4 osobe ali..nama zaista to nije bilo vazno). Terasa je takodje mala, ali … dovoljno da se moze jesti i piti pivo/kafa sa fantasticnim pogledom. Terasa je pregradjena od komsija tako da se ne vidite.

Kupatilo je malo (kao i u vecini grckih apartmana) ali kao sto rekoh, nama to zaista nije smetalo.

Posteljina se menjala jednom u toku boravka, 5.dan.

Soba ima i komarnik i staklena vrata i puna vrata – sta god vam srce iste.

Stari deo nije daleko, tako da uvece je to jedna fina setnjica, neopterecujuca ni za nas ni za klince.

U blizini smestaja ima i prodavnica i pekara i restoran a ostali sadrzaji u starom delu zaista nisu daleko.

Dve zamerke su – kvalitet kreveta (zaista bi mogli biti bolji ali nisu najgori na kojima smo bili, Nei Pori je tu neprevazidjen J) i opremljenost posudjem – ima samo 1 serpa (ogrooomna i slabo upotrebljiva za vecinu stvari), 1 dzezva, escajg, case i solje.

Gazdarica je zaista ljubazna, fino govori engleski i zaista je bila vrlo predusretljiva od prvog kontakta do poslednjeg dana. Smestaj bi, ako ponovo dolazimo u Sarti, definitivno ponovo izabrali.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Danas uplaćen Sarti od 05.09. - 15.09. 

Vila Asteria- u zadnji čas smo mogli da biramo između Papusa i Asterie, ali terasa je prelomila. Prema smeštaju nisam zahtevna, ionako ću u njemu provoditi najmanje vremena, bitno mi je samo da nije u nekoj zabiti. 

E sad, pošto smo ove godine prinuđeni busom, ne možemo svojim kolima, logično, treba mi neko prevozno sredstvo za obilazak plaža. Kontaktirala sam rent a car, međutim, ništa ne odgovaraju... pa me zanima, kolike su uzbrdice do okolnih plaža (najdalje gde planiram su Orange i Mega portokali)? Odnosno, da li je pogodno do njih doći bajsom?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao, evo i ja da prenesem svoje utiske.Bio sam sa porodicom u vili Meri u Sartiju.

Mesto je prelepo kao i plaze.

Vila Meri  je lepa, blizu plaže, za neka 3 minuta ste vec na plaži.

Vila je uredna, kreveti su bili udobni, gazde ljubazne i usluzne.Čista posteljina nam je stizala svaki 5. dan.Jedan dan nam se pokvari0 rešo i gazda nam je za 10 minuta doneo novi sa sve garancijom.Tako da ako se neko dvoumi oko ove vile iskreno je preporucujem.Jedina zamerka je sto nema zavese u kupatilu pa koliko god da se trudiš bude vode okolo posle tuširanja.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drugarica i ja smo uplatile smestaj u vili Ana u novom delu Sartija, ali je studio u visokom prizemlju. Moze li mi neko reci koliko je bezbedno tamo, da li je neko imao negativno iskustvo u smislu pljacke? Takodje, iscitavala sam temu ali o ovoj vili nisam nista procitala, tako da molim ukoliko je neko boravio u njoj napise svoje utiske. Nisam sigurna da li da uplatim ili otkazem aranzman, brine me sto je studio u prizemlju, ali drugo nista u tom periodu (8-18 avgust)  nismo nasle.

Pozdrav svima

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Opet ja :) 

Aranžman za Sarti je uplaćen tako da nema nazad.

Imam jedno pitanje u vezi rent a car-a. Pročitala sam na ovoj temi da postoji jedan blizu Sarti Inn-a čini mi se, i to je Imperial car rental? Pošto sam ih kontaktirala putem imejla i pokušala da rezervišem vozilo A kategorije, međutim kažu da u tom periodu nema ništa slobodno, samo B kategorija.

Pa sad nisam pametna, da li da rezervišem b ili da sačekam i odem tamo i proverim na licu mesta?

Kakva je situacija trenutno u Sartiju, ima li forumaša na licu mesta? :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I ja se pitam oko rentiranja auta... Koliko sam shvatila Imperial cars nije agencija, već kao "udruženje" agencija koje ti šalje auto od lokalca koji rentira...Usluga i dogovor zavisi obično od tog lokalca.

U Sartiju valjda ima jedna agencija, Master cars, ali se prave mrtvi, ne odgovaraju ni na mail ni na wapp :D

Tako da ja sad razmišljam o alternativnim opcijama obilaska... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ubih se trazeci i trazeci, zanima me da li je neko bio u vili Brigita, ako moze da napise iz prve ruke kakvi su utisci?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko moze da mi kaze nesto vise o izletu Robinson sto se tice nosenja mobilnog telefona ?

Htela bih da ga ponesem da fotografisem ali vidim na snimcima da ljudi iz broda skacu u more, pa ne znam gde nam za to vreme stoje stvari ? :) 

I da li je potrebno nositi neki dodatni novac na brod (sem za placanje samog izleta) ?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Htela bih da ga ponesem da fotografisem ali vidim na snimcima da ljudi iz broda skacu u more, pa ne znam gde nam za to vreme stoje stvari ? :)

Pa na brodu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko moze da mi kaze nesto vise o izletu Robinson sto se tice nosenja mobilnog telefona ?

I da li je potrebno nositi neki dodatni novac na brod (sem za placanje samog izleta) ?

Na brodu ima da se kupi sladoled,kafa i poneko pecivo,pa mozes da poneses ako bi da kupis nesto od toga.Na onoj jednoj plazi ima jelo(bese se i ona zove kao izlet 'Robinson') ,riba i sok...ali ja nesto ne volim ribu pa mi se to nije svidelo a i puno je bilo dosadnih osica koje slecu na hranu i svud oko mene...

Sto se telefona tice ja sam ga ostavljala u torbu.Torba mi stoji na peskir na mestu gde i sedim na brodu.Posle na onom zadnjem mestu gde stajemo nosili smo i stvari sa sobom jer je plazica tu(uzasno uska) .Pa mi je opet telefon bio u torbi.Mada jeste nezgodno ako svi sa kojima si posla udjete u vodu sa broda i da stvari ostanu bez nadzora.Ja sam sama isla u vodu(tad sa broda,spuste stepenice one i moze tako da se udje a moze i da se skace)tako da je i na telefon tad i na torbu imao ko da pazi.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno na odgovorima, a @Bonbonica tebi hvala na detaljnom opisu! :)

Nemojte pogresno da me shvatite, nisam neki snob, samo se malo plasim kradja, ipak nas dve devojke idemo same. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26023
    Ukupno tema
    868316
    Ukupno poruka