Guest Prijatelj

SARTI

8003 poruke u ovoj temi

Ima li nekoga trenutno u Sartiju da nam prenese  kakvo je stanje iz "prve  ruke"? Svake godine planiramo Sarti i nekako zavrsimo na drugom mestu, i evo sada konacno idemo u Sarti. U sredu stizemo uz nadu da ce se situacija stabilizovati :-)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nađi temu Nevreme u Grčkoj ima izvestaj iz sartija...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da postavim i ovde - stanje se normalizuje. Trenutno samo jedan blok kuca nema struje. 3G i 4G internet je ponovo dostupan, takodje i internet po apartmanima (svi imaju 3G i 4G rutere). Cim ima struje, ima i vode na visim spratovima. Prodavnice su normalno snabdevene, kafici, poslasticare i restorani rade normalno.

Plaza se dovodi u red, bice prljavije ovih dana od trske i lisca koje je otislo u more. Juce smo bili u Vurvuruu dok nije bilo struje u Sartiju, tamo nije ni bilo nevremena. Ove godine nismo planirali obilazak okolnih plaza, tako da ne znam kakvo je stanje na njima. Sigurno bar polovina poznatih plaza nije osetilo nevreme, bar po stanju magistrale od Sartija do Vurvurua.

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u vili Dimitra ,radi  je oktopod, kakva su vam iskustva sa ovom agencijom?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Oktopod, solidna agencija...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li je neko bio u vili Dimitra ,radi  je oktopod, kakva su vam iskustva sa ovom agencijom?

Dva puta sam isao busom preko oktopoda. Busevi nisu nista specijalno, sve zavisi koji ti zapadne. Sto se tice organizacije i azurnosti, nisam nikakvih problema imao. Njihove vile su takodje bile sasvim ok. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo i ja da dam doprinos ovoj temi ?

U Sartiju sam 6 dana pa su utisci vec dosta sredjeni. Kao sto pise u prethodnim postovima, bilo je kisno al je posle hladnog jutra sunce obasjalo i bio lep dan. 

I napokon talasiii .... deca se nakukala prethodnih dana jer ih nije bilo a mama im naravno pricala o tome. I bilo je potpuno uzivanje . 

O samom mestu je dosta ispisano, ne bih ja tu nesto dodavala, sve jw ok. 

Smesteni u Sarti inn koji je u potpunosti ispunio nasa ocekivanja. Vila je na odlicnom mestu , plaza blizu, prodavnice odma pored. Odlican je izbor za porodice sa decom, za ostale je ne bih preporucila. Prostrano dvoriste je idealno za druzenje i igranje dece dok ih roditelji mogu mirno posmatrati sa terase. Terasw su toliko prostrane da mozete  bebe u kolicima vozati tu a tek po dvoristu....

Jedino sto se nocu silno cuju motori i ostala vozila , mada ako sve pozatvarate nije strasno.

Za ovih 6 dana  decko iz Astre je dolazio dva dana za redom , kao animator i po 2 sata zabavljao decu raznim igrama.  

Bili smo da vidimo vili loukakis , za koju sam bila zakasnila , rasprodato u peeiodu kad mi odfovaralo. I iskreno , ne kajem se. Definitivno je Sarti in najbolji i na najboljem mestu. 

Loukakis je iznad magistrale  i nigde u blizini vole nismo uvedeli put kojim se ide do plaze. O blizini prodavnica da i ne spominjem....

Sto se tice cena , nista strasno....tu au negde :)

Prijateljica koja boravi u Nikiti  a bila ovde na dan kaze da su cene ovde mnogo nize nego tamo. Moje zapazanje za neke proizvode , kozmetike npr je da su cene cak i nize ili iste kao kod nas. 

Eto, toliko od mene za sad... 

Loukakis je nov i cist komplrks na magistrali. Moj aparman bio na 15m od magistrale - vrlo bucno. Umesto 4 kreveta dobijete 2 kreveta i neudobnu sofuna razvlacenje. Preko mog aparmana prelazi dalekovod 35KV. Pored kompleksa se nalazi rupa nesto kao skladiste raznog otpada. Do plaze je kao u oglasima 200m do koje se dolazi prolaskom pored divlje deponije kabastog otpada. Preko puta kompleksa i na susednom placu se cesto parkiraju sleperi i gradjevinske masine. Prodavnice nema u blizini. Za isti novac moze da se dobije dosta vise.

Sarti Inn mi se spolja cini sasvim prihvatljiv

Izmenjeno (VDJ)
Dopuna
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Evo i mog iskustva iz Sartija, vratili se 19.07,12 dana u vili Fotis. Vila se nalazi u drugom redu kuća od magistrale, od trga u Sarti ju je udaljena nekih 150 m. Bili smo u studiju koji gleda na drugu vilu tj neki parking iznad, sa te strane studiji su hladu tj sunca ima samo ujutru do 10 sati, posle je hladovina, kada se spusti tenda klima gotovo i nije potrebna(mi  zbog deteta ionako ne smemo da je koristimo) uz manji ventilator mislim da bi bilo tip-top. Pogled je nikakav, bolji pogled imaju studiji na uličnoj strani, tj vidi se malo mora i panorama grada. Kreveti nisu loši, ali nedostaje tu escajga(noževi) ima samo jedan za hleb i neki običan veći nož.Nedostaje i malo smeštajnog prostora za stvari. Kupatila imaju zavesice , pa nema prskanja na sve strane. Čistoća studija je za neku četvorku, mada bi žene verovatno dale pola ocene manje.Gazda je stvarno ok, čak i više nego što treba, za svoje goste čuva parking mesto kojih ima dva preko puta kuće. Mi smo imali peh pa je bila oluja, nismo bili u apartmanu u to doba, neki "pametnjaković" je ubacio paradajz u slivnik na terasi, pa je došlo do manje poplave jer je voda kroz terase ušla svima u sobe, nekih par milimetara, gazda sa sinom je išao od sobe do sobe da pokupi svu vodu, i video sam da mu je baš bilo krivo što se to desilo.Obzirom da je nestalo struje jer je palo par bandera, nestalo je i vode.Nismo imali struju do sledećeg dana, ali vodu je gazda obezbedio do poslepodneva(ima 2 cisterne sa 3000 l vode). Samo jednom se desilo da uveče nije bilo tople vode za tuširanje.Svih ostalih dana je bilo, čak i u 10 uveče.

E sada kupanje u moru, mi smo kolima išli do novog Sartija, par dana, jer je po nama tamo lepša i šira plaža, mada su se i tamo razni kačili na metar od nas iako ima može da bude razmak izmedju peškira i po 5-6 m. Drugi deo odmora tj kada je počelo malo lepše vreme smo se kupali na plaži koja je udaljena jedno kilometar od Sartija na sever tj plaža pre marine,vidi se sa vidikovca u Sarti ju. Ima neki mali plaži bar, ali i dosta mesta iza ležaljki za stavljanje peškira. Desni deo plaže posle 17 h je u hladovini, a levi do 21 h je na suncu. Klasika ležaljke uz narudžbinu pića od min 5e.Na plaže južno od Sartija nismo išli jer smo ih obilazili pre par godina i bile su krcate, sem plaže kod Sikije koju su sredjivali nekim bagerom, mada mi je delovala ok. 

Sada o klopi,jeli smo u Pirofaniju, po nama ok restoran imaju odlične tikvice (pržene) sa tzazikijem i pileću čorbu, mada im i tigania nije loša, cene su ok. Giros nam se najviše svideo u Aigaio(mislim da se tako zove), u Avri što je preporuka agencije(Astra travel) i nije nešto. 

Super-market u Sartiju nije loš, mada mi deluje da je Masutis u Nikitiju bolje snabdeven sa većim izborom. Neke cene su veće nego u radnjicama u Sartiju. 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25773
    Ukupno tema
    857201
    Ukupno poruka