Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Bez brige, u delu Sarti beach ima dovoljno parking mesta...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Bez brige, u delu Sarti beach ima dovoljno parking mesta...

Hvala ☺

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vila Elena preko oktopoda, renovirana 2019, 100 metara od plaze, ne mogu ni jedan komentar da nadjem u vezi nje 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Vila Elena preko oktopoda, renovirana 2019, 100 metara od plaze, ne mogu ni jedan komentar da nadjem u vezi nje 

https://g.co/kgs/Rd5Hhb

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kakav je put do najlepših plaža? Idemo sa detetom 5g koje ne podnosi krivine, prošle godine je od Neosa do Toronija povracao...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Па добро, није да нема кривина, али погледајте путању на мапи пре него што кренете и онда најкраћим путем до плаже, без возикања около. У принципу, не би требало бити већих проблема.

Izmenjeno (Дејан_Свитац)
Грешка у писању
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Osim do Tigania beach tu ima krivina

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Kakav je put do najlepših plaža? Idemo sa detetom 5g koje ne podnosi krivine, prošle godine je od Neosa do Toronija povracao...

ako ne podnosi krivine nemojte ici u Sarti...put je prepun krivina i na jednu i na drugu stranu

Spectacle.M21212.png

Spectacle.J22099.png

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je od Neosa do Toronija tesko podneo deonice oko Sartija ce jos teze jer ima uspona i krivina tako da ne bih ni ja preporucio

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Interesuje me da li je neko bio u smestaju Giota House ?

Da li je pocetaj jula hladna Voda Mora ili notmalno moze da se kupa? I taj vetar I talasi sto svi spominju jel to konstantno,pitam zbog male dece?

Da li se otvorio neki market prosle godine I blizina tog setaliste I desavanja me zanima,posto mi deluje da je smestaj na pocetku ulice

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pocetkom jula moze normalno da se kupa. Ja idem cetvrti put krajem juna i voda nije hladna. Vetar je uglavnom popodne sto se tice Sartija, ali su tu i okolne plaze. Moja preporuka ako vam smeta vetar je Turkolimnionas plaza. Licno se prosle godine nisam ni jednom kupao u Sartiju i mnogi ga biraju kao bazu za okolne plaze. Imas jedan veci market koji ima dva ulaza, ja sam koristio ulaz sa magistrale. Sto se tice desavanja, sva desavanja su na 1.5 km od Giota House.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Stelios u starom delu Sartija? Ovde se pominje Stelios Maria, nisam sigurna da je to ista vila, a znacili bi mi utisci o smestaju kao i o parkiranju kod vile.

 Presudila je cena da je uplatimo, 400e za uplatu u celosti od 24.6. Vidim da pisete da je za kupanje tada ok.

I jos me zanima, koji marketi postoje za snabdevanje, ima li Masautisa ili onaj Elenika ili tako nesto?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je u pitanju Stelios preko Astre, čini mi se da ispred vile postoji parking za vozila..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ako je u pitanju Stelios preko Astre, čini mi se da ispred vile postoji parking za vozila..

Ima je Astra ali uplacujemo preko Paradiso.

Kakav je stari deo Sartija, idemo sa klincima od 6 i 3 godina, ali nisu razmazeni i mogu podneti to pesacenje do plaze? Generalno nemamo problem sa vetricem i talasima ako nisu ogromni, prosle godine u Haniotju 4 dana je duvalo i talasi nisu dozvoljavali da se pliva u dubini ali plicak za decu sa misicima sasvim ok. Pominje se da odmah krece dubina... koliko odmah, metar, dva, pet?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dva metra...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka