Guest Prijatelj

SARTI

8112 poruka u ovoj temi

Da li ste upoznati da su u Sartiju cesto veliki talasi?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znamo, ali idemo kolima pa nam to ne predstavlja problem. Sarti ce nam biti baza.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Super su, hvala na predlogu. ? Ali iz nekih drugih razloga moramo da rezervišemo smeštaj preko agencije a ove apartmane koliko vidim naše agencije nemaju u ponudi. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Amos travel bi trebalo da ima skoro sve kuce koje nude nase agencije na jednom mestu....mislim da  ima slicnih kuca kao u prethodnom postu....za neke mozda jos nema cena za sledecu sezonu

Izmenjeno (drug.lukic)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Preporuka za Maredoro. Bili smo u njoj 2016-te i sve preporuke. Jedina zamerka je ta da isticu da imaju garazu ali je tu nemoguce ubaciti auto. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li ste upoznati da su u Sartiju cesto veliki talasi?

Rec cesto kao i veliki su relativan pojam. Jedne godine smo imali bas super vreme i za 10 dana nije bilo vecih talasa od 30 cm , to su bili i najveci i to samo na jedan dan. Druge godine pak bilo je talasa skoro 1 m i to tri dana uzastopno ali tada je vreme na Sitoniji bilo generalno lose. Kada je vreme  lepo Sarti narocito novi deo je pun pogodak. Kad nije... e tada idite na druge plaze. Moja porodica inace voli talase ali ono sto smara je vetar kojji duva cak i kad je lepo vreme.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav. Vila Arianti Sarti -- Dunav turs. Da li je neko bio i kakva su iskustva ? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Vila Grigoris - Erifili at Sarti Agora

Pozdrav svima,

obzirom da je o samom Sartiju zaista puno pisano ja cu svoje izlaganje vecim delom posvetiti smestaju u kojem smo suprug i ja bili obzirom da o ovoj vili ima vrlo malo napisanih iskustava.

Vila je u ponudi nasih agencija pod imenom Vila Grigoris iako joj je pravo ime Erifili at Sarti Agora i pod tim imenom cete je naci na internetu ukoliko zelite nesto vise informacija.

Kuca je novijeg datuma, na dva sprata i uredjena je u "industrial" fazonu. U straznjem delu se nalazi parking za goste vile gde ce vam ostaviti slobodno mesto ukoliko ih zamolite. Sobe su ciste i jos uvek ocuvane ali su prilicno ogoljene i osim garderobera nema dodatnih povrsina za odlaganje stvari. Mi smo improvizovali ali ljudima koji nose vise stvari moze predstavljati problem. Minimalisticki dizajn je evidentan.

Kuhinjica je sasvim ok opremljena i tu imate sve sto vam je potrebno za pripremanje nekih laksih obroka ukoliko zelite. Kupatilo je mozda i jedina prava zamerka sto se tice funkcionalnosti smestaja jer uopste nema mesta za odlaganje peskira i ostalog pribora za odrzavanje higijene. Zavese ili kabine naravno da nema tako da celo kupatilo bude potpuno mokro nakon tusiranja ali nije problem obzirom da su bili sundjeri, mop i metla na svakom spratu. Posteljinu i peskire nam nisu menjali za tih 10 dana koliko smo bili tamo ali posto uvek nosimo svoje peskire i jastuke nismo dali da nam to pokvari utisak.

Terase su dovoljno velike i prijatne za sedenje, sa nase koja se nalazila na drugom spratu se videlo i more. Visina pregrade na terasi je definitivno minus - naime pregradni zidic je u visini struka pa ste poprilicno "na otvorenom" i sfera privatnosti je minimalna tj. ne mozete u potpunosti da se opustite dok ste tamo, narocito ako imate "radoznale" komsije. Obzirom da smo mi najveci deo vremena provodili van sobe potrudili smo se da nam ovo ne predstavlja veliki problem.

U prizemlju pored recepcije postoji wc /tus kabina/ prostorija za presvlacenje gde se mozete istusirati i presvuci zadnji dan letovanja. Potrebno je pitati vlasnike koji su uvek tu negde prisutni i oni ce vam izaci u susret sa cistim peskirima i ostalim ako vam nesto zatreba.

Smestaj se nalazi na 2 minuta hoda od plaze, u novom delu. Plaza je po nasem skromnom misljenju ovde najlepsa a u isto vreme nije guzva pa lako mozete naci mesto samo za sebe gde na miru mozete da procitate neku dobru knjigu, slusate talase ili jednostavno uzivate u pogledu na cisto more bez dreke i guzve koja je karakteristicna za levi deo plaze tj. stari deo gde su lezaljke, kafici, grupice ljudi koji se dovikuju preko glava drugih, muzika koja tresti sa razglasa itd. Obzirom da oboje spadamo u onu grupu ljudi koji na more dodju da se odmore od svakodnevne guzve i galame ovo je bio savrsen izbor mesta na ovoj velikoj i lepoj plazi za sirenje peskira i postavljanje naseg malog sarenog suncobrana.

Treba napomenuti da je vetar pocetkom septembra kada smo mi bili duvao prilicno jako, cak su nam i lokalci rekli da je tih dana bio jaci nego inace, tako da ukoliko odlucite da ne zelite da se "borite" sa istim u blizini ima nekoliko mirnih kafica na plazi gde uz dve kafe ili neko drugo pice dobijete lezaljke i suncobran pa mozete da uzivate u sumu talasa bez brige da ce vam vetar odneti suncobran ?.

Inace, vila se nalazi u "mirnijem" delu Sartija ali na dohvat ruke imate sve sto vam moze biti potrebno. Preko puta je pekara koja otvara rano ujutro a odmah pored je i sasvim dobro opremljena radnjica sa pristupacnim cenama. Ukoliko vam je potrebna malo veca nabavka nju mozete obaviti u velikom super marketu koji se nalazi u starom delu mesta.

Ukoliko se zazelite guzve do "centra" gde se nalazi posta, apoteka, vecina restorana/grilova/kafica, prodavnice suvenira itd. se stize vrlo brzo, za nekih 10- ak minuta laganog hoda sto moze da predstavlja lepu setnju uvece pred spavanje.

Do sledeceg javljanja....

Izmenjeno (Juske79)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima, 

Interesuje me vila ALEKA, Sarti, vasa iskustva? Hellena travel je ima u ponudi, ali nisam o njoj nista nasla.

Hvala unapred na odgovorima?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zdravo svima, gledam po forumu, ali niko nije odgovorio za kucu Malama, da li je neko bio, kakvi su utisci?

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Caos. Jeli neko boravio u vili Al Mare? Kakvi su utisci? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zeleo bih ove godine sa porodicom da letujem na Sitoniji a kao odrediste bih najvise voleo Sarti jer uvec ima gde da se proseta i sta da se vidi. Najvise bi mi mozda odgovarao pocetak novog dela Sartia a potreban nam je apartman za 4 osobe po mogucstvu sa sto vecom terasom jer vec deo dana provodimo na plazi i terasi... Naravno uz sve ovo da nije preskupo jer ne trazimo nikakv luksuz. Termin je 20.jun ako neko ima  preporuku, kontakt nekoga ko izdaje apartmane bio bih jako zahvalan.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Moze li neka novija informacija o vili Meri

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uplatili smo preko Barcina vila Stavrula Garden, da li je neko bio mozda? Inace posto se vila nalazi u starom delu Sartija, recite mi kolima da se dodje do novog dela gde kazu da nema talasa,da li ima parkinga? Inace idemo od 28 avgusta pa se nadam da nece biti velike guzve. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26409
    Ukupno tema
    883994
    Ukupno poruka