Guest Prijatelj

SARTI

8112 poruka u ovoj temi

Šta sa njom?

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Šta sa njom?

Iskustva

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam trebao da budem u Sartiju 23.06. To sam rezervisao jos u novembru, ali u aprilu sam otkazao termin. Mislim da krajem juna ce biti mnogo manja guzva i mnogo bezbednije nego za kraj avgusta i pocetak septembra kada planiram da cetvrti put posetim Sarti :-) Da se samo ja pitam, ja bi isao krajem juna, ali ovako moracu da sacekam.

Isto razmisljamo. Ipak sam otkazala rezervaciju. Sledeci termin mi je pocetak avgusta ali tad udaraju po usima sa cenama app :( 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sarti u doba korone.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima,ove godine sredinom jula nadam se najverovatije Sarti prevashodno zbog same Sitonije.Pre sest godina sam bio na Sitoniji u Neos Marmarasu i jedan dan skoknuli do Sartija i ono sto sam video nije me odusevilo nimalo,talasi,prljava voda,mesto nista posebno na prvi utisak.Jesam li mozda pogresio o utisku?Trazio sam kao bazu Nikiti ali je preskup i Toroni ali nisam uspeo da nadjem nesto adekvatno,Neos sam bio ranije tako da je Sarti izbor.Planiram ga kao bazu,kazem odavno sam bio i veoma malo.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam sta trazis od mesta. Ja sam subjektivan oko Sartija jer volim ovo mesto. Talasi i vetar su nesto sto karakterise Sarti ali prljava voda tesko. Cak i kada su talasi voda se ne muti tako lako. Kao baza je OK jer imas gde da izadjes uvece a preko dana mozes na okolne plaze ako ti se ne svidja gradska plaza. Ova godina je specificna zbog korone, imas gore klipove kako Sarti izgleda trenutno. Prlicno je pust, videcemo kakav ce biti kako sezona odmice.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ćao :D

Koje izlete preporučujete? Da li je bolja Robinson tura ili izlet Toroneos? Ako je neko išao, volela bih čuti neke utiske. Planirali smo i ovako da odemo na plažu Orange beach, pa se zbog toga dvoumimo.

Hvala unapred! 

P.S. Jel ide neko ovih dana u Sarti? :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

idem ja 13.  iako nista niti sam uplacivao niti rezervisao

ne znam sta da radim za smestaj, ne uplacuje mi se nista unapred a ne mogu da krenem na bum iako verujem da ce moci da se nadje smestaj, posto mi treba adresa za qr kod.

poslacu par mailova i videcu dal ce neko da mi potvrdi qr kod/rezervise smestaj bez uplate avansa

kakva je situacija uopste? pretpostavljam da ima dosta praznih smestaja?

sto se tice izleta, isao sam prosle godine na robinson, bilo je super. prelepe plaze i dobra klopa

gledam sad ovaj webcam, zive duse nema :rolleyes: treba iskoristiti i posetiti popularne plaze u miru i tisini,

ja dolazim svakako, tu nema price. grcka 10 zarazenih posledja 24h srbija 400

Izmenjeno (loshmi123)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Браво теби за труд! Једне године сам то исто учинио и поставио у овој теми. У сваком случају, цене су ту негде. Можда мало ниже због актуелне ситуације.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa da ne bude skroz uzaludan, bar su ljudi mogli da se informisu :D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26502
    Ukupno tema
    887607
    Ukupno poruka