Guest Prijatelj

SARTI

8149 poruka u ovoj temi

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sta je ovo,jel ide neko ove godine na letovanje?Uplacen Sarti od 19.6,posle godina letovanja na Jonskom resili malo na promenu,nadam se pozitivno.Uplatili vilu Avra preko Astre,dal sam corav ili stvarno niko nije pisao o njoj nzm,ali i koga briga,video sam da ima kreveta ,kupatila i terase sto je dovoljno:Dkomsije pozivam na Dunjevacu ali u malim kolicinama posto nosim samo 1l,ko ne pije zestinu,uzecu Kumqat liker,vazna je zabava i relax,svako dobro!

Sta je ovo,jel ide neko ove godine na letovanje?Uplacen Sarti od 19.6,posle godina letovanja na Jonskom resili malo na promenu,nadam se pozitivno.Uplatili vilu Avra preko Astre,dal sam corav ili stvarno niko nije pisao o njoj nzm,ali i koga briga,video sam da ima kreveta ,kupatila i terase sto je dovoljno:Dkomsije pozivam na Dunjevacu ali u malim kolicinama posto nosim samo 1l,ko ne pije zestinu,uzecu Kumqat liker,vazna je zabava i relax,svako dobro!

Ah da,nesto sam zaboravio,treba mi drustvo za igranje odbojke u moru,posto idem samo sa suprugom a ona je posvadjana sa sportom:plez:

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim Vas ako je neko bio u emanuel house ili toulas studios posto je to prakticno ista zgrada ali sa dva vlasnika da napise svoja iskustva o higijeni vlasnicima blizini plaze ili centra parkingu itd. Svaka informacija je dobrodosla posto treba da uplatim avans. Hvala unapred!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26840
    Ukupno tema
    901424
    Ukupno poruka