MMarijaMM

Putovanja Wizzair-om

650 poruka u ovoj temi

Usla sam na temi iz znatizelje. Cekiram Wizz -a na aerodromu, ako imate neka pitanja, posaljite mi pp. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Au, al su digli cene Ajndhoven - Beograd. Posto cesto putujem u Pariz, uvek sam se za povratak u Bg odlucivao iz Ajndhovena, posto su bile velike razlike u ceni. Sad gledam mesec dana unapred kad se gleda ispada min 110 evra karta. A gledam, neki letovi koji su za par dana su 50, 60 evra.

Pre 6. 7 meseci i unazad, uglavnom sam za 30-40 evra lagano nalazio Ajndhoven - Bg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Planiram put za Kipar (Larnaka) u septembru iz BG-a. 

Zanima me koliko mogu da budu rigorozni sto se tice velicine standardnog ranca 40 x 30 x 20 cm ? Imam ranac koji po 2-3 cm prelazi ove dimenzije.

Ako mi zapadne da mi je ranac npr veci/tezi od dozvoljenog koliko mogu orentaciono da mi traze da doplatim?

Imao bih "rucnu torbu" (ranac) i onaj kofer 55 x 40 x 23  sto ide uz Wizz Priority? 

Takodje uz to bih nosio obicnu malu torbicu za dokumenta, sto ne pravi probleme koliko sam shvatio?

 

Hvala :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Moje ovogodisnje iskustvo kaze da bas i nisu bili zainteresovani da mere dimenzije prtljaga :D To vazi za oba aerodroma.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve te ručne prtljage gledaju odokativno, imaju oni već navezbano oko da procene, pa ako nešto baš iskače podosta iz gabarita onda zamole da se meri u onim metalnim ramovima. U poslednjih par meseci sam bila na raznim aerodromima sve low cost letovi, situacija svuda ista.

evo mene upravo u Dortmundu čekam da se ukrcam, dosadno je :D

 

A na prošlom letu sam zaboravila kesu sa viskijem u avionu, odmah na aerodromu prijavila, avion je još bio tu, nije odleteo....I ništa...nema viskija...

Na zdravlje bilo stjuardesama (poslednja sam izašla, nema šanse da je kesu uzeo neko od putnika)

Odoh...pozz

 

 

Izmenjeno (Teogonija)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Već sam pisala za Larnaku. Morate da odete na desk, jer Vam tamo kažu broj gate-a. Meriće Vam kofer, a na ranac samo baciti pogled (moj slučaj). Pri ukrcavanju niko neće gledati šta imate, pa torbica može opušteno, ako Vam na check-in desku kažu nešto za torbicu, onda je ubacite u ranac.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li cene što je bliži datum putovanja rastu ili nema pravila. Konkretno me zanima Larnaka krajem septembra. Da li vredi čekati još malo za neku bolju ponudu ili sada uzimati? Konkretno sada bi me standardna karta po osobi izašla 150e. I to su u odnosu na pre 5-6 dana za oba smera malo poskupele.

I još nešto. Da li je ta cena sa sajta konačna? U smislu da nema još nekih dodatnih troškova na aerodromima?

Izmenjeno (_putokaz)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Da li cene što je bliži datum putovanja rastu ili nema pravila. Konkretno me zanima Larnaka krajem septembra. Da li vredi čekati još malo za neku bolju ponudu ili sada uzimati? Konkretno sada bi me standardna karta po osobi izašla 150e. I to su u odnosu na pre 5-6 dana za oba smera malo poskupele.

I još nešto. Da li je ta cena sa sajta konačna? U smislu da nema još nekih dodatnih troškova na aerodromima?

 

Ja sam uzeo pre nekih mesec dana 2 povratne karte za Larnaku (sa jednim manjim koferom) za oko 240e, za isti period koji tebe zanima.  

Konacna je ta cena sa sajta.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav ljudi!

Potrebna mi je pomoc. Pokusavam da kupim kartu na sajtu Wizzair-a, i placanje mi je odbijeno. Pokusao proceduru vise puta ali isto. U pitanje je Visa Electron, valuta je HUF (madjarska forinta), pokusao sam i da odaberem EUR, ali isti problem. Da li neko zna u cemu je stvar? 

Prvi put kupujem karte na ovaj nacim pa bi mi zaista znacila pomoc u vidu saveta od nekoga ko ima iskustva sa ovom procedurom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@nemaja, ja sam Master Cardom Telenor banke u dinarima platio bez problema. Proveri da li imas mogucnost placanja online sa tom karticom.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nešto sad gledam. Zar nije bolje uzeti Wizz Prority za 2,350 RSD po letu i poneti još torbu 55×40×23 cm nego uzeti čekirani prtljag od 10kg koji ispadne praktično ista ta torba (možda malo veća) za 3.750 RSD ? 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sto se tice cekiranog prtljaga, jel jos uvek mogu u kabine da se unose one Stadium torbice iz Svedske sto ih je odobrio Wizz Air? Pitam ovo zbog nekog promenjenog zakona od strane Wizz-a.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav ljudi!

Potrebna mi je pomoc. Pokusavam da kupim kartu na sajtu Wizzair-a, i placanje mi je odbijeno. Pokusao proceduru vise puta ali isto. U pitanje je Visa Electron, valuta je HUF (madjarska forinta), pokusao sam i da odaberem EUR, ali isti problem. Da li neko zna u cemu je stvar? 

Prvi put kupujem karte na ovaj nacim pa bi mi zaista znacila pomoc u vidu saveta od nekoga ko ima iskustva sa ovom procedurom.

 

@nemaja ne znam da li si se snašla/snašao ali i meni je to iskočilo kad sam kupovao na Wizz sajtu. I mnogima. Izađi slobodno iz pretraživača, obriši cookies i pokreni ga opet. I opet ceo proces.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prvi put letim s Wizzom jel samo isprintam boarding pass poslije online check ina i nosim sa sobom ili ima jos nesto?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Prvi put letim s Wizzom jel samo isprintam boarding pass poslije online check ina i nosim sa sobom ili ima jos nesto?

Samo to. :) Srećan put! 

A da, jedino ako imaš da predaš ptrljag onda ideš na šalter.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26993
    Ukupno tema
    905537
    Ukupno poruka