MMarijaMM

Putovanja Wizzair-om

541 poruka u ovoj temi

Pretpostavljam da je zato sto check in moze samo 48h pre leta, a povratni je tek za 7 dana

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

tako je. 48 sati pre leta je besplatni let. ali bukvalno 48 sati pre... tako da ako vam je let u pola 5 npr. mozete se cekirati 48 sati pre leta, posle pola 5... Provereno pre par dana...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Trebam d aputujem sutra i cekirala sam se za odlazni let ali ne mogu za povratni. Povratak mi je za 7 dana. Vec sam dva puta prosle godine putovala wizzom ali nisam imala ove probleme. Znate li u cemu je problem? U povratku necu imati gde da ostampam bording...:( govorim o besplatnom cekiranju bez kupovine sedista. 

Променили су правила, сада се повратни лет чекира независно од одлазног, и то 48 сати раније.

Можете да инсталирате визову апликацију на телефон и помоћу ње се чекирате, не треба вам штампање.

Или, може неко од пријатеља да вам чекира карте и пошаље на мејл (претпостављам да на телефону можете да отварате мејл и пдф фајлове). Онда само покажете бар код при укрцавању, још је лакше без папира.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Beč-Eilat i Sofija-Eilat u januaru i početak februara po 1 e.

Izmenjeno (Eowyn)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uzeo sam kartu Madrid - Budimpesta. Da li za nas iz Srbije vazi boarding pass na aplikaciji na telefonu ili moram da ga stampam? Da li Wizz ima onaj visa stamp kao Ryan? Kakva je generalno procedura za ukrcavanje? Uzeo sam priority sa rucnim prtljagom od 10kg.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nema stampa.

Aplikacija se prihvata (nije bitno odakle ste) ako aerodrom ima tehničke mogućnosti. Negde se vrata otvaraju automatski kada se skenira kod i zlazi u prostor predviđen za ukrcavanje ili proveru.

Mislim da piše na njihovom sajtu kao spisak aerodroma ili se to odnosi na online čekiranje, nisam sigurna.

A verovatno je neko bio u B. pa će napisati info.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Samo da obavestim... Mi kupili karte za Rim u avgustu, ranac + ručni prtljag, oni su u medjuvremenu promenili pravila, pa smo dobili ranac + 10 kg chek in. Diplatitili 6 e priority, i imali ranac + ručni prtljag, +10 kg. Doplatila samo ja priority, a dobili i muž i ćerka....

Super prošli...

Izmenjeno (Helena01)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Променили су правила, сада се повратни лет чекира независно од одлазног, и то 48 сати раније.

Можете да инсталирате визову апликацију на телефон и помоћу ње се чекирате, не треба вам штампање.

Или, може неко од пријатеља да вам чекира карте и пошаље на мејл (претпостављам да на телефону можете да отварате мејл и пдф фајлове). Онда само покажете бар код при укрцавању, још је лакше без папира.

Hvala. Instalirala sam aplikacij una tabletu, pa je nesto bilo zapelo. 1 bording nam prosao, oko ostala tri smo  se namucili zajedno sa sluzbenicama. Jednostavinije je bilo sa ostampanim bordingom. :(

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel to priority sada skoro 11e :angry:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prepisuju od Rajanka, utrkuju se ko će imati višu, a ne nižu cenu. Počeli su da me nerviraju i jedni i drugi.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav ljudi, Ovo mi se prvi put dešava ali i prvi put letim Wizz-om iz Beograda (sutra :) ). Naime, na boarding pass-u mi stoji samo ovo:

"Passengers must proceed to the Wizz
Air check-in desk for document check
and to collect their boarding card before
proceeding through security to
departure. Failure to do so may result in
travel being denied." 

Da li je to opet ona fora sa overbooked letovima i da li se još nekom dešavalo? 

Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To je normalna procedura, nisi dobio boarding pass vec samo potvrdu leta, prijavis se tamo gde se predaje prtljag bez obzira da li imas ili nemas prtljag koji se predaje, zato sto ces tamo kada pokazes pasos dobiti boarding pass. Vec duze vreme je tako, bez brige. Srecan put. 

Izmenjeno (Teogonija)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

To je normalna procedura, nisi dobio boarding pass vec samo potvrdu leta, prijavis se tamo gde se predaje prtljag bez obzira da li imas ili nemas prtljag koji se predaje, zato sto ces tamo kada pokazes pasos dobiti boarding pass. Vec duze vreme je tako, bez brige. Srecan put. 

Odlično!!! Hvala najleoše! :D 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Хоћеш да кажеш да кад чекираш карту не добијаш број седишта, него тек при укрцавању? Откад је тако?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25994
    Ukupno tema
    867215
    Ukupno poruka