marara

LIMENAS

1107 poruka u ovoj temi

kad c:cvetic:itam ove opise,odusevim se.

Plaza za dete mislim da je ulaz u vodu postepen jer mi dete ima 3god,da nema kamenja.Vidim da ima vise plaza u Limenasu pa koja je najbolja tj.gde traziti smestaj da mogu dete da izvedem na plazu popodne kad pre podne planiramo obilaske

 

Izmenjeno (Andjela P.)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Anđela, dobre plaže za malu decu su Atspas u Skali Maries, Paradise, Pahis, Notos, Glifoneri, plaža koju na Nikana sajtu zovu Santa Ana, ona je odmah posle Notosa, itd. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 sata, Andjela P. je rekao/la:

Plaza za dete da nema kamenja

Andjela, detetu obavezno patikice za vodu i bićete bez brige na bilo kojoj plaži i ono će se opustiti i uživati.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 sata, Andjela P. je rekao/la:

Plaza za dete mislim da je ulaz u vodu postepen jer mi dete ima 3god,da nema kamenja.Vidim da ima vise plaza u Limenasu pa koja je najbolja tj.gde traziti smestaj da mogu dete da izvedem na plazu popodne kad pre podne planiramo obilaske

Ako sam dobro razumeo, pitanje je u kom delu Limenasa izabrati smeštaj, za popodnevni odlazak na plažu.

Moj izbor bi bio novi deo Limenasa, iznad nove luke. U tom delu su novije kuće, sa parkiranjem nema problema, izlazak iz mesta je lakši, u blizini se nalaze prodavnice, pekare, taverne, Tarsanas plaža je blizu...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jedno pitanje, gde iznajmljujete bicikle u Limenasu?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zanima me gde ostavite bicikle kada idete na plazu?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam gde je Amy, u Dimitrade ulici; ali nisam siguran gde je škola... od Amy pa dole ka luci? (kad se spušta ka luci, sa leve strane je gimnazija, čini mi se). Jedina druga škola za koju znam je tamo kod arheološkog muzeja, antičke agore i crkve (taj kraj grada).

Ali, samo da shvatim od Amy na koju stranu (ka centru; ka Tarzansu; ili ka luci) - pa ću lako naći kad bude vreme :).

 

Btw, u Amy smo letovali prve dve godine na Tasosu... prilično raspad od vile; ali ujedno i prilično jeftino :)

 

Edit:
E da, Tarzans je meni super... tu smo standardno 3. dan mora, kad prvi i drugi ja toliko izgorim da moram u prirodni hlad :).
Što se tiče smeštaja u Tarzanas aprtmanima, prilično su skupi - tj, za mene su skupi. Tokom jula i avgusta, noćenje za 2 osobe je 115Eur (cene preko Nikane)...

Izmenjeno (Darkorudar)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sandra,

Da li ima organizovanih izleta brodicem ili nekim drugim prevoznim sredstvima? I naravno,ako mozes da objavis cene izleta.Uzecemo i mi bicikle par dana.Pratim pomno svaki dan sta pises i uzivam.Jedva cekam da krenem.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Darko,

Ja bih malo više detalja o tom krstarenju ili ako je negde pisano strana na kojoj je pisano.Znači, različite su mogućnosti krstarenja ako sam dobro razumeo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

agencija za biciklove je ka centru....za izlete se nisam bas informisala ali ima..30 eura preko nase agencije...vilu amy opisacu kasnije...nije lose za prespavati..a mi smo ceo dan na terenu...samo prespavamo u njoj...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26993
    Ukupno tema
    905537
    Ukupno poruka