marara

LIMENAS

1214 poruka u ovoj temi

Bila bih zahvalna kada bi me neko uputio gde tachno u pretrazi i u kojoj temi da pronadjem informacije o vila Rouli,pretrazila sam celu temu i josh nekih podtema,videla da je Morchic pisala o toj vili ali nikako ne mogu da nadjem taj post niti fotke objekta,ni u foto turama,niti nalazim temu Smestaj u Limenasu kako je naglasila da se zove tema u kojoj je pisala o toj vili.Pa ukoliko znate bila bih vam zahvalna :)

Elem,na gradskoj plazi na thasosu vam je super locirati se u Aqua beach baru kod Seke,nashe srpkinje,predivan bar imate i tursku kafu i tobogan kucicu i josh neke zezalice za decu.Od plaza najblizih pored gradske meni je najbolja Nisteri,odmah iza Tarsanas beach-a,duuug plicak,kristalno more i hlad borova :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 1 sat, shtrumfovi je rekao/la:

Bila bih zahvalna kada bi me neko uputio gde tachno u pretrazi i u kojoj temi da pronadjem informacije o vila Rouli,pretrazila sam celu temu i josh nekih podtema,videla da je Morchic pisala o toj vili ali nikako ne mogu da nadjem taj post niti fotke objekta,ni u foto turama,niti nalazim temu Smestaj u Limenasu kako je naglasila da se zove tema u kojoj je pisala o toj vili.Pa ukoliko znate bila bih vam zahvalna :)

Elem,na gradskoj plazi na thasosu vam je super locirati se u Aqua beach baru kod Seke,nashe srpkinje,predivan bar imate i tursku kafu i tobogan kucicu i josh neke zezalice za decu.Od plaza najblizih pored gradske meni je najbolja Nisteri,odmah iza Tarsanas beach-a,duuug plicak,kristalno more i hlad borova :)

Sa devojkom smo bili 2011 godine u toj vili, pa da ponovo podelim ovu informaciju( pisao sam na nekoj temi o Tasou o ovoj vili..Vila je sasvim ok. u smislu da su sobe prostrane, i ciste sa relativno novim stvarima.Ono sto mi je zasmetalo kod te vile su vrlo male terase, cak i za dvoje ,to je neka moja zamerka .Inace vila je vrlo blizu luke kao i centru grada .Par ulica od vile , nalaze se rent -a -car agencije ( nekoliko njih) . Tada je ta vila bila u ponudi preko Argusa. Nadam se da ce ti neko  dati novije  informacije o vili.

IMG_3788 (1).JPG

Vila Roula kuca1_0.jpg

Vila Roula soba1.jpg

Izmenjeno (aleksandar-aca)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nista o vili Panos za koju sam se raspitivao pre par strana?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Clan Darkorudar  je o vili pisao na prethodnim stranama.Ukucajte u pretrazivac ime vile pa cete dobiti vise informacija. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima! Zanima me gde se nalazi tacno ta autobuska stanica u Limenasu,jos bolje koliko je udaljena od vile Amy i da li neko zna skoriju cenu karte? Hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Od Amy do stanice nema više od 5min nizbrdo, oko 500m.

Cena se ne sećam tačno... da li beše oko 2,5Eur povratna na relaciji Limenas - Golden Beach - Limenas - javiće se već neko ko tačno zna.

amy.JPG

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala puno!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 5/19/2016 at 16:30, aleksandar-aca je rekao/la:

Sa devojkom smo bili 2011 godine u toj vili, pa da ponovo podelim ovu informaciju( pisao sam na nekoj temi o Tasou o ovoj vili..Vila je sasvim ok. u smislu da su sobe prostrane, i ciste sa relativno novim stvarima.Ono sto mi je zasmetalo kod te vile su vrlo male terase, cak i za dvoje ,to je neka moja zamerka .Inace vila je vrlo blizu luke kao i centru grada .Par ulica od vile , nalaze se rent -a -car agencije ( nekoliko njih) . Tada je ta vila bila u ponudi preko Argusa. Nadam se da ce ti neko  dati novije  informacije o vili.

IMG_3788 (1).JPG

Vila Roula kuca1_0.jpg

Vila Roula soba1.jpg

Hvala na informaciji,mada je u pitanju druga vila-hotel Roula preko discoveryholidays-a.Jel ima neko informaciju o toj vili? http://www.discoveryholidays.rs/limenas/

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 7/15/2015 at 1:05, Biljana 2302 je rekao/la:

ARVANITIDIS-u ... možda je sada CARREFOUR

To su nam još pre crtali Jelena i Bata:

images?q=tbn:ANd9GcThpcl-qYJYKui-UcT857R

neka nam neko sada slika kako se to zove. 

Mozete li okaciti ovu sliku u vecem formatu? Hvala

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala :) ali mislio sam na sliku ove mape sa prodavnicama po Limenasu :)

Inače, biciklista je namerno postavljen nick :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
pre sat vremena, Bickilista je rekao/la:

b i c i k i l i s t a

Jel namerna greška ili slučajna?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 1 sat, Bickilista je rekao/la:

Pa meni liči da je trebao da glasi Biciklista.Zato i pitam da li si slučajno permutovao slova.

Pre 48 minuta, ackol je rekao/la:

b i c i k i l i s t a

;)))) ne piše ni to.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vidi stvarno.:)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25096
    Ukupno tema
    831267
    Ukupno poruka