marara

LIMENAS

1214 poruka u ovoj temi

Ja ne mogu da ti preporučim konkretan smeštaj; ali mogu da preporučim Nikanu da kod nje pogledaš aranžmane. Ima ogroman izbor smeštaja na Tasosu, za razliku od domaćih turističkih agencija... možeš i da im pošalješ mail, navedi datum boravka, budžet, broj ljudi i želje, pa će oni da ti ponude šta se uklapa u to ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima,

suprug i ja planiramo 16,17 jula ,Limenas ili Potos(jos se dvoumimo),neki od aranzmana preko agencije,busom, pa me zanima kakva su iskustva sa last minute ponudama,da li vredi cekati ih,tj.koliko te cene budu snizene,i da li se tada moze probrati neki ok smestaj? Hvala :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nisam siguran... mislim da će ove godine dosta manje ljudi ići u Tursku i Egipat (zbog bezbedonosne situacije), i da će većina njih da krene u Grčku. Drugari koji već godinama letuju u Neos Marmarasu preko iste agencije su jedva našli slobodan termin u avgustu pre neki dan; iako su ranijih godina lagano uplaćivali u maju/junu... Mi smo Tasos uplatili u januaru, dok je bio popust 20%: Nisam siguran šta će ostati za last minute ove sezone - nadam se da neko od kolega sa foruma ima detaljnije informacije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

last minute je stvar srece...to se nikad ne moze znati...prosle godine nista...ljudi uglavnom rezervisu ranije jer je isplativije...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

I mi smo do sada uglavnom uplacivali Grcku do marta najkasnije pa zato nikad nisam ni pratila sta se kasnije desava,ali ove godine nije bilo trika :) ,pa sam mislila-ok,cekamo last minute,ali mislim da su vam pretpostavke logicne skroz tako da odmah posle praznika  krecem u potragu,da vidim sta je ostalo ;)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel ima neko iskustva sa smestajem Dolphin Apartmani u Limenasu? Treba da uplatimo rezervaciju pa bi nam svaka informacija dobro dosla. Hvala

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio sam na tasosu 2007 godine, imao sam veliki problem,vila joxana nesto tako bila mnogo daleko od plaze,tasos je veoma lepo mesto svidja mi se sto ima puno plaza

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav drushtvo,rezervisali smo ove godine vilu Roula u Limenasu preko go-go travela,u nekom ranijem postu videh da je chlan moričić pisala o toj vili i negde postavljala fotke smeštaja,pa ako neko zna gde mogu da ih pronadjem bila bih vam zahvalna. :) Svakako ako je josh neko boravio u vili Roula moze da postavi utiske i fotke.Hvala josh jednom.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima. 

Planiram ovog leta da putujem sa momkom na Tasos, mesto LImenas, gledali smo vilu Eleni. Isli bi od 20.08. Da li neko ima iskustva sa ovom vilom, mestom? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drugari,

morate malo da koristite pretragu na forumu. O Ruoli se pisalo dosta ranije, kao i o gradu Limenasu. Teško da će neko da treći, četvrti ili peti put piše iste stvari :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Interesuje me da li je neko bio u vili Suzi na plazi Golden beach?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mene interesuje da li je Limenas boji od Potosa sto se tice plaze u samom mestu.Idemo porodicno a voleli bida plaza u mestu bude dobra jer sa malim detetom mi se ne voza svako jutro do druge plaze? I koliko su te dve plaze u Limenau udalene od centra posto vidim da je vecina smestaja u centru?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne znam da li je bolji od Potosa,ali je plaža standard. Ništa posebno,ali je ok. Ima dovoljno mesta za sve i svakoga. Ljudi na toj plaži skoro da nema ako se uzme u obzir da je mesto puno uveče. Svi idu na druge plaže,tako da je ova praktično pusta. Ali zadovoljava standarde. Nije prljavo,peščana je,ima dovoljno mesta za sopstveno smeštanje, a cene za iznajmiljivanje su pristojne,jer je potrebno da se naruči bilo šta i po najnićoj ceni da mi se iznajmio komplet 2 ležaljke,suncobran i stočić. Ako ste sigurni da vam je vila ili hotel blizu centra,onda vam treba od 5 do 10 sigurno minuta peške,ako ste ka izlazu iz Limenasa onda i do 15 minuta. :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25096
    Ukupno tema
    831265
    Ukupno poruka