marara

LIMENAS

1214 poruka u ovoj temi

Bila je fabrika, ali su proizvodnju premestili, tako da je sada tamo ostao samo muzej i shop gde se mogu kupiti njihovi proizvodi i jos po nesto. 

Da PANAGIA znaci BOGORODICA a i crkva je posvecena Bogorodici, pa odatle valjda i naziv.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Misliš da je sve izmešteno ..:neznam:. eee to onda treba sjuriti gde je ... ali imaju ogroman izbog svega i svačega ... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo je proizvodnja premestena, sve ostalo je po starom, ima stvarno zanimljivih stvari u ponudi za kupiti u shop-u.

Prosle godine je bila stogodisnjica od osnivanja mlina (olive oil mills), a na onoj slici sto je postavila Biljana 2302 kada se uveca vidi se da se nova fabrika nalazi na prvom kilometru puta Limenas-Panagia (new olive oil mill 1st km Limenas-Panagia).

Izmenjeno (fishbone)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da da .. blizu Limenasa ... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Već se par puta postavljalo pitanje

Izmenjeno (putnik srećko)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mislim da jeste, al evo neka to ostane domaći zadatak onima koji ove godine idu tamo da istraže. 

Pre 3 sata, fishbone je rekao/la:

Da PANAGIA znaci BOGORODICA a i crkva je posvecena Bogorodici, pa odatle valjda i naziv.

Godine 184o. ovo selo je bilo glavno mesto na ostrvu.

Evo o crkvi i o selu i o značenju svega toga i u čitavoj mojoj FT iz 2o11. godine .. nisam zalazila skoro u ovu FT i baš me raduje da je pregledana 6196 puta ;))

http://www.putovanja.info/galerije/slika/2035230-slika-1/?browse=1

Izmenjeno (Biljana 2302)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim vas za preporuku nekog finog smestaja u Limenasu.

idemo nas dvoje, verenik i ja, po prvi put na Tasos. bitno nam je da je pristojno, i samo da nije neka buka

hvala unapred :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav! Uplatili smo smestaj u hotelu Lena u Limenasu, pa bih molila za informacije o smestaju. Iscitala sam sve sto je o njemu pisano, na ovom forumu i drugim forumima, ali mi je malo stur opis. Pisano je o tome da su sobe ciste i pristojne i to je jako vazno, ali me interesuje da li je bucno i da li se moze racunati na dorucak koji ulazi u cenu aranzmana? Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 9 sati, MakiMaka je rekao/la:

Pozdrav! Uplatili smo smestaj u hotelu Lena u Limenasu, pa bih molila za informacije o smestaju.

Cesto citam slicne postove pa mi nije jasno...Koja je svrha postaviti pitanje o smestaju koji ste vec uplatili? To se radi pre definitivnog izbora i uplate. Sta ce vam sada znaciti bilo kakva informacija, bilo pozitivna, bilo negativna? Sta ce se desiti ako neko napise da smestaj nista ne valja? Bicete u bedaku do zadnjeg dana. 

Jedino ako niste sigurni pa mozete i da odustanete ali tu se postavlja pitanje zasto bi odustali zbog nekih postova koje potpisuju anonimusi na nekom forumu?! 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne mogu vam odgovoriti na postavljena pitanja buduci da ona nemaju nikakve veze sa ovom temom. Ukoliko ste zeleli odgovore upravo od mene, onda ste mi mogli poslati privatnu poruku. Razmisljanje o ljudskoj vrsti i nacinu njihovog funkcionisanja, nacinu donosenja odluka, retoricka pitanja...su promasaj kada se postavljaju na ovakvim temama. Pozdrav!

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ne treba mi više preporuka za Limenas, uplatili smo Potos

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zanimaju me iskustva za vilu Edelweiss u Limenasu da li je neko boravio u ovoj vili...apsolutno nas sve zanima :-) dobro poznajemo Limenas i Tasos i znamo sta da ocekujemo od letovanja ali nemamo iskustva sa ovom vilom i ovom agencijom :-) 

Izmenjeno (NenaMasa)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 22. mart 2016 at 20:48, Sanja* je rekao/la:

Ne treba mi više preporuka za Limenas, uplatili smo Potos

Velika greska!

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Videcemo :)  nekima je Limenas bolji, nekima Potos, mi cemo kolima svuda, pa cemo videti

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao Drustvo,

Upravo sam skontao ovaj forum i ekstra je, puno korisnih informacija.

Planiram Tassos na leto, dva para kolima, kontam da je Limenas dobro mesto iz svih komentara koje sam video.

Interesuje me da li neko ima da preporuci neku lepu vilu, fazon dvoriste, hladovina, rostilj i te fore. Ukoliko je neko ima neku informaciju, ime vile, kontakt email bio bih veoma zahvalan.

Pozdrav, Nemanja

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25094
    Ukupno tema
    831264
    Ukupno poruka