marara

LIMENAS

1214 poruka u ovoj temi

Dilajla,

I mi smo uplatili preko iste agencije samo druga vila. Muz mi je iz Nisa, mi svaki put prenocimo na Vlasini pa preko Bosilegrada kroz Bugarsku. Obozavam tu granicu jer je mala, nema auta, nema cekanja.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dalmatinka, koju ste vi vilu uplatili? :)

I mi cemo se verovatno opredeliti za put preko Bugarske. Bio je plan da idemo i do Soluna u Ikeu, ali Ikee ima i u Sofiji :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Koliko sam ja razumela lux apartmani su oni sa pogledom na more. Što se parkinga tiče ne znam ništa, pitajte u agenciji, mora da znaju. Ja sam zaboravila za wifi da pitam, a ne piše. U kom periodu idete?

​parking postoji iza vile. prostor nije asfaltiran pa računajte na prašinu, ali je blizu vile i ne plaća se. 

Što se tiče wi fi, postoji. u našoj sobi nije baš bio jak signal, ali je poslužio. 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

U luci Limenas ima JUMBO ... ako nekoga to zanima.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mene interesuje. Gde se nalazi? Od kada postoji?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dilajla,

I mi smo bili bacili oko na Kostalinu ali smo se odlucili za Kouros, blizina plaze nam nije bitna, bitno je da vila ima ogromno dvoriste da ja ujutro na miru pijem kafu, jer imamo jednu malu divljakusu od 2,5 godine koju ne drzi mesto,  krecemo 28.6.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dalmatinka, 

da li ste se samo zbog velicine dvorista odlucili za drugu vilu ili ste mozda videli jos nesto sto je nama promaklo. Ja sam se razmisljala izmedju Elie i Kostaline, ali je samo presudilo to sto Kostalina ima bracne krevete.  

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Samo zbog dvorista, inace prvi put idemo na Tasos pa ne znamo sta nas ceka :D

Izmenjeno (dalmatinka)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

JUMBO postoji u luci sigurno od 2o13. godine. 

evo i tačne lokacije na slici:

jumbo ackol.jpg

Izmenjeno (Biljana 2302)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Dalmatinka,

taman idete ranije pa mozes preneti utiske :) Jos malo i za mesec dana, zavidim :))

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bice ovo treca godina kako letujemo na Tasosu. Praktikujemo da menjamo lokaciju, ali nama se Tasos toliko dopao, a jos uvek ga nismo dovoljno istrazili pa mu se opet vracamo. Ima puno lepih plaza, da je prosto nemoguce ne pronaci neku koja vam ogovara. Mi smo prosle godine pronasli Pahis, odusevili se, pa se ove godine stacionirali u Limenasu najvise zbog ove plaze. Ali, ukusi su razliciti....

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Za ljubitelje Limenasa, live kamera sa hotela Angelica - pogled ka gradskoj plaži preko stare marine... za potpun užitak pogledajte po danu, a ne sad noću :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Razmisljamo se izmedju Vile Versa i Evridiki?

Versa mi izgleda za nijansu bolje ali me zanimaju vasi utisci i ako neko moze da ih uporedi u smislu lokacije, obliznjih lokala, prodavnica i sl

Hvala puno

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Uplacen Limenas vila Edelweiss preko Argusa, od 08. septembra :)))) 

Ako neko ima iskustva sa tom vilom i lokacijom,volela bih da cujem i ako neko ide u tom terminu. :D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25094
    Ukupno tema
    831264
    Ukupno poruka