ivanizza

POTOS

1186 poruka u ovoj temi

Ne vredi, pretprošle godine deca su mi bila izujedana bez obzira na autan i raznorazne gluposti.Bili smo u Nei pori kraj jula, strašno je ono bilo!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema sanse to ovde da se desi,uopste ih nema u tom broju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kakvo li vreme bude kraj septembra, ili je to sad kao na lutriji

Izmenjeno (imence)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Koliko ima od limenasa do potosa?

Negde oko 40km (zapadnom obalom).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kakvo li vreme bude kraj septembra, ili je to sad kao na lutriji

Pa imence, to je tema koju sam gore navela Tasos u septembru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko od vas zna koji je apartman bolji i sta izabrati vilu IRIDA ili vila FRANCESKA? Ne mogu da se odlucim! :dosada: Mi smo porodica sa troje male dece to mi je najveci problem jel gledam da samo njima bude lepo. Da im bude komotno i da imaju gde da se igraju kad dodjemo splaze.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je do dečije igre i njihove potrebe za prostorom onda gledaj neki objekat sa velikim dvorištem i sadržajima za decu.

Irida nema klasično dvorište. Ima mali travnjak sa bočne strane i to je to. Lako može da se desi da ti tu ne budu pred očima.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo par detaljnijih slika Potosa iz vazduha

http://www.tripinview.com/#/presentation/135/?detail=83450

http://www.tripinview.com/#/presentation/135/?detail=83452

http://www.tripinview.com/#/presentation/135/?detail=83453

http://www.tripinview.com/#/presentation/135/?detail=83454

http://www.tripinview.com/#/presentation/135/?detail=83457

http://www.tripinview.com/#/presentation/135/?detail=83460

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slike su fantasticne! :thankyou: :cestitam:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

...od 12.06. sam u Potosu- vila TOULA.....čitala sam temu i pogledala slike....interesuje me, ako je neko bio u ovoj vili, kakav je smeštaj...zadovoljavajuć???....ima li wireless???....svake godine putujemo preko Belvi travela i sada je samo u ovoj vili bilo slobodnih mesta (za taj period)....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo bili prošle godine,isti slučaj,pošto isključivo preko iste agencije putujemo,samo je ona bila slobodna,vila je B.kategorije,ima mnogo boljih ali šta sad,malo je skučeno i stariji nameštaj,cisćenje i menjanje posteljine ,5 dan,wirreless nema,a pozitivno je što ima parking,blizu je mora ,pekare,prodavnice.

Izmenjeno (Milica87)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

...od 12.06. sam u Potosu- vila TOULA....

a što nisi pogledala temu Smeštaj u Potosu ??? Vila je do skoro bila I kategorije :hahaha: :hahaha:

Izmenjeno (Biljana 2302)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

..pregledala sam ...hvala...nadam se da se nešto promenilo od prošle godine...mada, smeštaj mi i nije toliko bitan...važno mi je lepo i čisto more...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Godinu dana se kanim da napišem moj doživljaj Tasosm (Potosom) ali nikako...

Namenejno roditeljima sa malom decom.

Na Tasos sam išla 2014.god ,druga nedelja sep.

Verujem da je ostrvo divno ali moj utisak je skroz drugačiji.

Ukoliko idete sa partnerom ili društvom i iznajmite skuter ili auto, verujem da je druga dimenzija mog doživljaja.

Sticajem okolnosti, išla sam sa detetom, sama. Dete od tri godine poprilično zivahno da ne kažem nemirno.

Stacionirali smo se u Potosu. Išli smo preko agencije.

Ono što je mene smorilo je to što oko osam ujutru stignete a u apartman možete ući tek oko dva (neki su ušli i oko četiri). Ža to vreme vi se i šetate i jedete i cupkate u mestu.

Sebe ne doživljamvam kao zahtevnu osobu, ali ono što očekujem jeste da se na odmoru odmorim.

Smeštaj je bio ok, mada tome nikada ne pridajem posebnu važnost, pošto sam tip koji je po celi dan na plaži.

Potos je mesto koje ima jako usku plažu. Dugaćku ima ali usku i te kako. Tako da nemate neku intimu. U vodi uglavnom kamenje, Ja to ne volim. Super je to za tabane:):) ali ja ne volim da se geckam u vodi. Na plaži je poprilično prljavo. Makar je tako bilo kada smo mi bili. Možda su se umorili od sezone, ipak smo mi išli van nje.

U vodi je malo plicak pa duboko. Te ukoliko idete sa detetom koje uleće u vodu verujte mi nije bas prijatno.

Saobracaj, očaj živi. Voze ko ludi a trotoara nigde, Tako da sam ja mom detetu samo pričala daj ruku daj ruku. Na kraju mi ga je toliko bilo žao. Ja očekujem da moje dete na moru ipak ima neku slobodu kretanja. U agenciji je rečeno da je smeštaj bliže moru nego što je zaista bilo. Te vam nije sve jedno kada natovareni sa dve torbe, gumom, mišićima krene u sobu. Internet nikakav. juriš ga kao nekada signal za mob. Ja volim da pročitam novine na netu i skinem neki film ako mi se gleda, ali to nije moguće. Mada je tako svuda u Grčkoj. To stvarno ne razumem.

Što se tiče restorana, cene su ok i uglavnom smo u njima jeli. Za 15 eura da se razbiješ.

U prodavnicama je skuplje pošto je ostrvo ajde to sam i znala. Gore voće i povrće u zivotu nisam videla. To bukvalno mislim.

Ostrvo je puno mačaka, ja pse volim ali mačke nikako. Zamislite jedete u restoranu i obavezno se dve tri mačke tuda motaju. Da li idu oko stola ili skaču na stolicu do vas, to je vec druga priča.

Kako su mi svi pričali da je Potos idealno mesto za porodičan odmor mogu slobodno reči da postoji mnoglo lepših mesta.

Naglašavam ovo je namenjeno za roditelje sa malom decom.

Molila bih da mi date neki predlog za ovu godinu

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Golden Beach, vila Smaro i okolina, npr.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka