Sxomy82

PARALIA

4248 poruka u ovoj temi

Pozdrav. Interesuje me vila Myrto nalazi se kod marketa Carefur > da li je neko boravio u njoj i kakvi su utisci. Kakva je plaza ispred nje. Unapred hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ne znam nista o vili ali sto se lokacije tice meni je odlicna a i odatle krece siroka plaza

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poštovani forumaši ,

Da li je neko bio skorije u vili Avenue , uplatićemo verovatno 15 noći kao poklon roditeljima pa nas zanima da li je "pametna" lokacija za malo stariji bračni par , da li je previše daleko od šetališta kao i da li se može auto parkirati kod same vile ? Bilo kakvo iskustvo ...

Srdačan pozdrav 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

B

 

Poštovani forumaši ,

Da li je neko bio skorije u vili Avenue , uplatićemo verovatno 15 noći kao poklon roditeljima pa nas zanima da li je "pametna" lokacija za malo stariji bračni par , da li je previše daleko od šetališta kao i da li se može auto parkirati kod same vile ? Bilo kakvo iskustvo ...

Srdačan pozdrav 

 

 

 

Bila sam u vili "Avenue" 2017. i 2016.g po 15 dana. Na tu temu sam vec pisala....procitajte forum.

 

Jedino nisam navela da postoji mesto za parkiranje kola ispred vile...to nije problem.Besplatno je...mesto i u hladu i na suncu.

 

Pozdrav...!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

B

 

Poštovani forumaši ,

Da li je neko bio skorije u vili Avenue , uplatićemo verovatno 15 noći kao poklon roditeljima pa nas zanima da li je "pametna" lokacija za malo stariji bračni par , da li je previše daleko od šetališta kao i da li se može auto parkirati kod same vile ? Bilo kakvo iskustvo ...

Srdačan pozdrav 

 

 

 

Bila sam u vili "Avenue" 2017. i 2016.g po 15 dana. Na tu temu sam vec pisala....procitajte forum.

 

Jedino nisam navela da postoji mesto za parkiranje kola ispred vile...to nije problem.Besplatno je...mesto i u hladu i na suncu.

 

Pozdrav...!

B

 

Poštovani forumaši ,

Da li je neko bio skorije u vili Avenue , uplatićemo verovatno 15 noći kao poklon roditeljima pa nas zanima da li je "pametna" lokacija za malo stariji bračni par , da li je previše daleko od šetališta kao i da li se može auto parkirati kod same vile ? Bilo kakvo iskustvo ...

Srdačan pozdrav 

 

 

 

Bila sam u vili "Avenue" 2017. i 2016.g po 15 dana. Na tu temu sam vec pisala....procitajte forum.

 

Jedino nisam navela da postoji mesto za parkiranje kola ispred vile...to nije problem.Besplatno je...mesto i u hladu i na suncu.

 

Pozdrav...!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mozda nekom pomogne nase iskustvo o letaovanju u Paraliji (doduse od pre 3 godine).

     Odlasaku i povrataku busom mi licno nismo imali problema, mada su se ljudi u nasoj blizini imali nesuglasice tipa spustanja sedista i tako to, koji nisu bili bas prijatni, kako njima tako i ostalima, al sta je tu je, sto ljudi sto cudi. Pauza sasvim dovoljno u oba pravca, a bus ko bus, nije bilo nikakvih kvarova tako da se enterijera i kvaliteta i ne secam.

     Vila Despina (plave boje) korektna (nekih 60 metara od plaze), od pribora osnovno, a ono sto nismo imali dobili smo. Noci su bile sveze tako da nam klima nije bila ni potrebna.  U blizini (na pola puta do plaze) nalazi se pekarica gde smo najcesce kupovali pecivo i poslastice.

     Obicno smo rucali u lokalu odmah do naseg smestaja, hrana se nama svidela (giros, suvlaki, kobasice...u tortilji sa pomfritom i osnovim prilozima) cene su bile povoljne 1,9-2e, jos jedan od razloga da u varijanti letovanja, pogotovo bus prevozom ne nosim od kuce previse.

      Mi smo se najcesce kupali na najblizoj plazi (deo Paralije blizi OB). Bili smo i na delu plaze na suprotnoj strani (ulazak u Paraliju) al nam se nije bas svidelo nekako kao da je vetar jace duvao tamo. Trave i malo zamucene vode od peska je bilo, al nama to uopste nije smetalo, mi smo se super proveli na moru, iskupali i nauzivali.

    Moj savet onima koji prvi put putuju na more bus prevozom sa klincima:  obavezno im obuci majice kratki rukav dok se kupaju prvi dan pre ulaska u smestaj da ne bi „izgoreli ko prskalice“ (sto se nama upravo desilo) i ostatak letovanja proveli kod lekara i cuvajuci se sunca i ponovnog crvenila i kako bi izbegli opekotine.

     Mnogima smeta boravak-letovanje tamo i sve to nazivaju vasarom, klincima a i meni se svideo sav taj „vasar“. Paraliju ili volite ili ne volite! Mi je volimo tako da cemo se mozda nekom drugom prilikom ponovo vratiti.

    

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Poštovani ljubitelji Paralije,trenutno ima 10cm snega,a pada i dalje...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prezadovoljni smo smeštajem, plažom, šetalištem, kafićima... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prosle godine sam bila u Paraliji ali preko agencije ove bi u samostalnoj reziji moze li preporuka za dobar smestaj i kontakt istog. Da li je neko rezervisao i da li je skuplje u odnosu na proslu godinu. Hvala unapred

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li moze mala pomoc? Dvoumimo se izmedju vile Odyssia i vile Zinos? Kakva su vasa iskustva? Posto se Odyssia nalazi na setalistu, da li je suvise  bucno uvece? 

Hvala unapred na svim savetima! :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

bucno jeste svakako, nekom to ne smeta a ne a  ja bih zbog lokacije i blizine siroke plaze pre izabrao zinos.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zna li neko da li idu autobusi iz Paralie do Katerinija i obratno, sad dok jos nije pocela sezona? I da li mozda idu busevi iz Paralije direktno do Soluna kao u sezoni?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

direktno do Soluna iz paralije nema buseva ni u sezoni to su vrv ture nekih lokalnih agencija koje organizuju posete solunu i sl. ali klasican medjugradski prevoz ne postoji, iz paralije, samo iz Katerinija ima voz ili bus.

sto se tice redovnih linija paralija katerini sigurno da i van sezone idu zbog lokalnog stanovnistva samo je pitanje dal je ista satnica kao i u sezoni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala. U sezoni je uvek bio direktan bus iz Paralije do Soluna, bar pretproslog leta kad sam ja bila (stajao je kod one trafike kod parka), A bila je opcija i busom do Katerinija a odatle do Soluna. Zato sam pitala da li ide i van sezone jer ne bih da idem na izlet preko nase agencije da me oni vodaju i da se vracamo u pet popodne :rolleyes: Znaci funkcionise  bar veza Paralija Katerini.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel znate možda koji je bio termin busa za Solun iz Paralije?Odlazak -dolazak,cena?I iz Katerinija to isto?

 

Jel znate možda koji je bio termin busa za Solun iz Paralije?Odlazak -dolazak,cena?I iz Katerinija to isto?

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905126
    Ukupno poruka