Sxomy82

PARALIA

4248 poruka u ovoj temi

restoran u kome sam jeo par puta a nalazi se u marini je Molos, nije bila losa klopa, uglavnom smo jeli lignje i neku piletinu, preko puta molosa je su jos dva restorana ne znam imena ali su uglavnom puni uvece pa bih rekao i da su ok, one restorane u glavnoj ulici nisam nikad obisao, ja kao i Lavoazije, mogu da zivim samo na girosu i sl. varijantama u fast food-ovima :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Idite kolima. U centru ima podzemni parking. Ako idete zbog sopinga ne vredi. Za to je Sokun najbolji. Ovako moze. Lep je grad. U centru je pesacka zona sa radnjama i kaficima. To su uglavnom radnje sa brendovima kao kod nas.Naravno ima i drugih. Ali je skupo. Jedino gde mozes pazariti su te sporedne ulicice. Ako produzis od te pesacke zone ima veliki park sa fontanama, mosticima. Veoma je lep.

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ovaj forum mi je info iz prve ruke!

čarolija Paralije za nas podrazumeva veliku ponudu sladoleda na točenje - malo je reći da smo veliki obožavaoci! :)

I veoma povoljna ponuda kožnih sandala - moje modno oko to veoma ljubi - zasigurno pazarim jedne!

 

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cuvaj se za Somun. Od prosle godine.

 

20160723_120057.jpg

 

Izmenjeno (lavoazije)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam i iz Katerinija. Proslogodisnje.

 

20160718_115827.jpg

20160718_115838.jpg

20160718_115830.jpg

20160718_115945.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ta obuca je manje vise ista i u paraliji , katerini i solunu samo sto toga u solunu ima najvise, cene znacajnije padaju tek polovinom avgusta tako da se tad moze stvarno jeftino pazariti (ono sto ostane :) ) 

mislim da bez obzira dal ste autom lakse je mozda ici busom u katerini jer je tamo problem parkiranje, ova garaza koju lavoazije pominje u centru zna da bude puna a drugi parking je jako tesko naci jer sem na ulicama nema ih mnogo a da nisu zabaceni, 

u svakom slucaju solun je neuporedivo bolji za soping ko voli

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bili smo juče po povratku s plaže u Balkaniji! :)

Zaista velika porcija!

Hvala na preporuci. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sinoc razmisljao da svratim u Balkaniju pa na kraju ipak  odem Jordan s place. Giros pita 2e a dobar i nije mali, porcija girosa 6 e normalna a 4 e decija. Pili koka kolu limenka 1.20. Imaju isto neko kao pecenje, ribu. Veoma dobro a pristojne cene.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

kod Jordana sam jeo dok je Ilias radio i giros im je bio vrhunski posebno sto Ilias nije stedeo na mesu ne znam kakav je sad giros od kako je Ilias otisao 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A gde je to?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

prva paralelna ulica sa glavnom, restoran je na uglu te i jedne poprecne ulice koja izbija na glavnu, ceo je u nekom zelenom fazonu

 

evo i slikovito :)

Untitled.jpg

Izmenjeno (markoni155)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bas tu. Na uglu. Zeleno narandzasti.

Dobar mu je giros. Ima dosta mesa. Ima ispred radnje meni i moze da se pogleda sta nudi.

Tanjir je ovalni samo izgleda da je okrugli.

 

20170723_214807-1.jpg

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li mi neko moze reci nesto malo konkretnije o vili Rodon? Na slikama lepo deluje ali me interesuje udaljenosto od plaze.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U Rodonu smo smešteni.

Čisto je i lepo. Zaista u mirnom kraju, a plaža je na pet do sedam minuta - ukoliko ste hitriji od mene sporaća, i manje. :)

 

E sad, od Rodona izbijaš na gužvanjac od plaža, dugo se prostire nesnosna masa. Ukoliko ti to odgovara, superiška, ukoliko ne, pisali smo ovde o zgodnoj plaži vez tolike gužve. Tj.davali su mi momci uputstva. :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905124
    Ukupno poruka