Sxomy82

PARALIA

4248 poruka u ovoj temi

Milkice, hvala Vam puno na odgovoru. ☺ Dolazim tamo sa mamom, sestrom, tetkom i detetom od 2 god.pa mi je vrlo bitno da je blizu plaze. Znam da cu se smoriti, ali more je more. ☺ Prelistacu temu i informisati se jos. Hvala jos jednom na brzom odgovoru. ☺

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Slusaj Milkice malo po malo zavoleces Paraliju.:D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

ali more je more. 

 

Vala baš i bolje i to i takvo more, nego bazeni sa gomilom bakterija.

Ja garantujem i potpisujem da se na bazenima ovde da mnogo više para,nego na jedno pristojno more.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Lavoazije, to bi bilo neverovatno! :) 

Obrt gotovo za roman :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Javljam se iz Paralije, supruga i ja smo u vili Elit2 preko Serbona turs...Vila nije losa, solidno cisto, jedino nama smeta sto recimo u sobi nema dva vec jedan nocni stocic, nema viseceg dela nikakvog iznad kuhibje vec sve mora u sudiperu da se smesti, kupatilo je ok ali odvod slab, kada se tusiras voda izlazi iz poda kupatila i plavi i tako, klasicni grcki problemi sa kanalizacijom...Vila je blizu mora, 2-3 minuta hoda, mirno je. U Paraliji sam bio ranije ali prvi put letujemo, voda je ujutru cista ali popodne puna trave, ima meduza i to dosta velikih onih plavih, malo -malo pa neko izbaci po jednu na plazu i tu se suse...:) Bio ranije u Leptokariji, plaza mi se tamo vise svidja nego ovde, sinoc se bas osecala kanalizacija kod crkve na onom molu, i sro mi najvise smeta deo plaze gde mi idemo desno od crkve, gde nema lezaljki, niko ne cisti ujutru a Srbi ko Srbi ne ciste za sobom i vrlo je prljavo, otpad na sve strane...Ne verujem da cu ponovo letovati u Paraliji upravo zbog vode i prljavstine na plazi, a mesto je ok za setnju i klopu, za zene posebno jer mogu da zvrndaju do mile volje po radnjama...pozdrav

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

plaza i ne moze da vam se svidi kad idete na tu prljavu usku gradsku, prosetajte malo dalje prema OB ili levo prema Kokosu i imacete lepu , siroku, bez guzve  i daleko cistiju plazu a i voda je mnogo bolja ;)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene zanima jel moze neko da mi kaze kakva je Vila Nikos? OK vidim da je malo dalje od centra i lepe plaze ka OB, al znam da ni plaza paraleno sa njom nije losa. Medjutim, nigde na forumu ne mogu da vidim kakva je sama vila. Hvala, unapred :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

plaza i ne moze da vam se svidi kad idete na tu prljavu usku gradsku, prosetajte malo dalje prema OB ili levo prema Kokosu i imacete lepu , siroku, bez guzve  i daleko cistiju plazu a i voda je mnogo bolja ;)

Znam za to, vec sam citao da ljudi idu prema OB zbog lepse plaze ali posto na plazi nigde nema toaleta osim u kaficima, a ja ne zakupljujem lezaljke, prinudjen sam da budem blizu vile zbog cesceg koriscenja istog jer imam malo peska u organizmu pa cesto obilazim sobu :)....Ono sto sam zapravo hteo da naglasim prethodnim postom jeste da plaza ako je u centru ne mora da bude prljava, nije sustina izbegavati deo plaze vec u organizaciji domacina, ako mogu da ciste oko lezaljki koje izdaju kafici zasto ne ciste ostalo? Svi kukaju na Crnu Goru da je prljava, nisu ni Grci mnogo bolji, popodne kante za djubre prepune, na palzi ih maltene i nema itd...Nemoj samo neko da kaze to ti je Paralija, sta ocekujes, mislim da svaki turista ima pravo na osnovni nivo higijene, pozdrav

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

nije toliki problem sama cistoca plaze, ne izbegavam ja gradsku zbog toga nego zbog guzve pre svega jer ni ja ne uzimam lezaljke nego sam zabodem suncibran gde mi odgovara a onda ispada da sedimo jedni drugima na glavi, ne volim kad neko sedi pored mene na pola metra a takodje i sama ta guzva muti vodu i cini je prljavom pa otud ono "voda kao na dunavu" a kad odem van mesta na plazu em je cistija, em siroka, na svakih 20-30m suncobran nekad i redje, u vodi nema puno ljudi, milina za kupanje i odmor.

a sto se tice toaleta jbg to je ste problem kao i tusevi koji treba biti vise 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Exarhos  ili možda čuo nešto o njoj? Ima li parking? Koliko je daleko od plaže? 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo da dam i ja doprinos temi. Bila sam od 16 jula do 26 jula u vili Beach view. O njoj nije bilo komentara na forumu ali smo ipak uplatili jer je bila povoljna ponuda. Vila se nalazi u marini ali se uopste ne oseca miris ribe s brodica. Taj deo Paralije mi se bas dopada uzivala sam svako jutro na terasi i gledala brodove. Sto se tice same vile gazdarica je srpkinja prosle godine je kupila viulu tako da je prva godina kako ona izdaje. Vila je okrecena spolja lepo izgleda i neke sobe su renovirane. Neke nisu  najvise se to vidi u kupatilu. autobus je stigao rano pa su rano i pustili ali sobe nisu bile bas ociscenje. Nije strasno ali moglo je bolje. Svi su se zalili vodicu pa gazdarica je za sledecu smenu angazovala vise zena i ulazilo se tek u 2. Predstavnik mlak , autobusi Sab travela super dobra organizacija, ljubazan vodic tokom puta. O samoj Paraliji se sve zna, veliko setaliste puno radnji. J sam bas uzivala i nezaobilazna Pralina. Moje preporuka za Giros Giromanija, najbolji giros i najveci. Nadrugim mestima mi se nije svideo. Lidl je katastrofa jedino dobri sladoledi, sve je nekako nabacano velika guzva. mi smo kupovali u marketu Pitcias. Ali pazite znaju da pogrese na kasi i na njihovu i na nasu stetu. Toliko od mene ako nekog jos nesto zanimaslobodno nek pita. Moze da se najde smestaj na licu mesta. Cetvorokrevetni ima za 35, 40 eura

 

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Po meni daleko najbolji giros kod Iliasa (2 eu)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima iskustava sa vilom Relax? I da li je krajem avgusta 15-25 malo manja guzva?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ona je bila u ponudi preko agencije sab ali smo mi uzeli drugu. Blizu je lidla spolja ne izgleda lose. U smeni su bili ljudi cije komsije su u vili relax i zalili su se da nekoliko dana nisu imali tople vode. Kazu da je tako u svakoj smeni. To je jedino sto sam cula. A za Paraliju kazu da su uvek guzve. Najvise se to primeti uvece na setalistu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

posle 20-og avgusta se oseti malo manje ljudi, tad i grci zavrsavaju odmor a i dosta nasih posebno onih sa skolskom decom kao i srednjoskolci pa i studenti, meni je posle 20-og odican termin, uvek gledam da idem tada ali daleko od toga da nema guzve, guzve ima i u septembru ali se oseti razlika u odnosu na jul npr.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905128
    Ukupno poruka