Sxomy82

PARALIA

4253 poruke u ovoj temi

Video sam snimak, kojji ne mozes nikako da protumacis! Ni gde je ni kada je slikano.. Nema totala zbog lociranja, nema sirine da se vidi kako je u okolini tog slikanog mesta..itd. Da bi se doneo bilo kakav utisak potrebano je imati neki ozbiljniji snimak! Ako neko ima neka ga postavi! Srd. pozzz

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

markoni155, da kazemo da je ovo FORUM..I da ako mislis da trazim previse, onda nemoj davati etikete i komentare..Prosto ja znam kakva ja Paralija, ali ne znam kakva je sama VODA ove godine  i u ovom periodu.A citao sam svasta.Znaci, mozemo da razmenjujemo utiske i iskustva, ali i ne moramo.Forum generalno nije niciji , od nas..A sad jos jednom da ponovim , ja stvarno nisam video jasne snimke tog detalja o kojem pricam,a recimo za OB jesam.I samo ovim pokusavam da iniciram i podstaknem ljude koji mozda imaju takve snimke da ih postave na forum. I ne razumem cemu ali stvarno taj tvoj komentar, jer za tvoju informaciju slike su ponekad jace od reci..

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Voda.... Mokra i slana jos uvjek. 

Ako jedes paradajz na plazi ne moras nositi so, dovoljno je liznuti ruku samom sebi. 

Izmenjeno (perovic22)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi, ove godine moramo da kupimo nove asure, suncobran i možda kofer? Za sve vas koji ste bili ove godine u Paraliji, kako se kreću cene? Da li je jeftinije kupiti te zezalice ovde kod kineza ili tamo? Velikiii pozdrav :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

koliko ja pamtim tamo je uvek bilo povoljnije kupiti suncobran ili asuru nego ovde, u najgorem slucaju ista cena, ne znam dal se nesto nije promenilo u zadnje vreme nisam bio par godina

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ljudi, ove godine moramo da kupimo nove asure, suncobran i možda kofer? Za sve vas koji ste bili ove godine u Paraliji, kako se kreću cene? Da li je jeftinije kupiti te zezalice ovde kod kineza ili tamo? Velikiii pozdrav :)

Da li ima neko ko je bio ove godine da mi kaže kako se kreću cene suncobrana i asura?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25908
    Ukupno tema
    862973
    Ukupno poruka