bolestoka

Kipar

1647 poruka u ovoj temi

Lepo se provedite pa pisi kada se vratis :hvala:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vidim da je agencija wayout od skoro pocela da radi Kipar,kazu u toku sledece nedelje ce izbaciti i cenovnike za leto,e sad jedino se pitam ne znam koliko su mi oni pouzdani kao agencija posebno sto se tice Kipra,nikada nisam preko njih nigde isla:neznam:???

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A zašto angažuješ agenciju ?

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pa ne znam mozda nisam u pravu ali nekako mi tako lakse i zbog aviona i transfera do hotela i cinini mi se da to sve kad se sabere izadje malo jeftinije.....

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U pravu je mananna. Ne da ne izadje jeftinije, nego drasticno skuplje. Ne treba ti nijedna (bar naša) agencija za Kipar. Osetno povoljnije ces proci ako sama rezervises smestaj, npr.na bookcyprus.com, booking.com, direktno na sajtovima smestaja... mozes da pogledas cene smestaja sa TUI i Der Tour, pa uplatis posredstvom Travelhouse, cene su im, ako rezervises leto do januara, februara, iste kao na bookcyprus, tj. odlicne i drasticno nize nego kod nasih agencija. Kupis karte Wizz Air-a i to je to. 

Agencije za Kipar bezobrazno deru, a sve sto dobijes za to dranje je transfer aerodrom-smestaj. 

Izmenjeno (shania)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Shania i mananna hvala vam,razmotricu i te opcije koje ste rekli i bas pogledati ove sajtove:thankyou:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam pitala ironicno , niti sam htela da te uvredim....pitala sam da li postoji objektivan razlog zbog kojeg bi angažovala agenciju....-tipa strani si državljanin pa ti treba viza ili nešto slično...

S obzirom da mislis da ce biti jeftinije...odmah da ti kazem da Kipar mozes prilicno jeftino da realizujes...avio karte wizzom recimo svakog meseca daju neki popost, 20%-30%, pa ces ih sigurno platiti ispod 100 eura. ako nisi zahtevna, dovoljan ti je rucni prtljag koji je besplatan i od nedavno povecan, a tamo nadji apartman sa ves masinom. Ima in zaista puno.

Smestaj booking recimo, pocni da trayis ranije i naletece popust i do 80%, tako sam ja ove godine uhvatila.

Prevoz od aerodroma do negde vec...jedna linija do centra Larnaka, karta 1,5 euro. od te stanice do 'negde' autobus oko  4,5 eura, ili taksi po vozilu za 6 osoba 40 eura Azia Napa, 5oeura Protaras, dalje vidi po km...skupi se vise vas i podeli...a uvek je vise ljudi na stanici, a taksisti sami nude takav prevoz.

Iscitaj ove stranice, toliko ljudi je putovalo individualno, nema presedanja, nema putovanja ovim ili onim do nekog drugog grada na avion...prosto je zaista. Ako nesto ne bude jasno ili treba pomoc, tu smo.

 

Izmenjeno (mananna)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mananna taman posla ni u ludilu nisam ni pomislila nista lose da ste me pitali,vec vam puno hvala na savetima i pomoci i vama i shanii zato i jesmo tu da jedni drugima damo savete i pomognemo,pogotovo kad neko nikada nije bio na nekoj destinaciji poput mene na Kipru pa onda svaki savet je dobro dosao.Jos jednom puno vam hvala i ako budem imala jos nekih pitanja tu ste:D:thankyou:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Podrav svima, eto meni treba mala pomoc od ljudi koji su bili u Turskoj (Alanja, Antalija, Kemer) i na Kipru :). Citam oba foruma, i nikako da se odlucim da li ici na Kipar ili u ovaj deo Turske? Pa bi mi necije iskistvo u vidu poredjenja ova dva znacio. Prioritet su nam lepe pescane plaze, toplija voda (isli bi krajem juna sa malim detetom).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Voda je odlicna i topla na obe destinacije tada. Plaze su lepse na Kipru, tj. ako si u Protarasu ili Aja Napi- tamo su savrsene, bez preuveličavanja,  beli pesak i tirkizna voda, kao i oko Famaguste.  Sa druge strane, u sva tri mesta u Turskoj, koja si pomenuo, su lepse znatno nego u Larnaki i Limasolu, s tim sto su u Kemeru sljunkovite ili sa nasutim peskom.  U Pafosu i okolini se mogu naci ok plaze, bolje nego u Limasolu i Larnaki,    ali su velikim delom kamenite.

Tursku vole roditelji sa malom decom, jer je velikim delom all inc.koncept po hotelima, pa je  prakticnije, mada, naravno, imas ok hotele na plazi ili u neposrednoj blizini i na Kipru, pa nije cimanje ni sa detetom. Po meni, iskreno, nema greske ni sa jednom od ove destinacije.

Izmenjeno (shania)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Voda je odlicna i topla na obe destinacije tada. Plaze su lepse na Kipru, tj. ako si u Protarasu ili Aja Napi- tamo su savrsene, bez preuveličavanja,  beli pesak i tirkizna voda, kao i oko Famaguste. ....

Hvala puno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svim clanovima,ove godine za letovanje s malim detetom (3godine) odlucili smo se za Kipar,prvi put idemo,hotel rezervisan vec tako da sta nam bude?? pocetak juna,ko je bio u tom periodu temp.da li je ok? Nego potrebna mi je i pomoc oko eskurzijica,sta je na spisku obavezno posetiti a da je to moguce s malim detetom? Da li u hotelu predstavnici  nude ture? Imate li s tim iskustva? Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav svim clanovima,ove godine za letovanje s malim detetom (3godine) odlucili smo se za Kipar,prvi put idemo,hotel rezervisan vec tako da sta nam bude?? pocetak juna,ko je bio u tom periodu temp.da li je ok? Nego potrebna mi je i pomoc oko eskurzijica,sta je na spisku obavezno posetiti a da je to moguce s malim detetom? Da li u hotelu predstavnici  nude ture? Imate li s tim iskustva? Hvala

I mi idemo pocetkom juna na Kipar sa detetom od 2 godine :) raspitali smo se kod poznanika koji su ziveli godinama na Kipru, kazu da nismo pogresili sa terminom putovanja (02.jun) i da je voda dovoljno topla tada!

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

I mi idemo pocetkom juna na Kipar sa detetom od 2 godine :) raspitali smo se kod poznanika koji su ziveli godinama na Kipru, kazu da nismo pogresili sa terminom putovanja (02.jun) i da je voda dovoljno topla tada!

Hvala?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26985
    Ukupno tema
    905145
    Ukupno poruka