bolestoka

Kipar

1646 poruka u ovoj temi

Marko, uplati  ono sto ti vise odgovara finansijski i kako god, jer plaze su odlicne i, kako ti kazes, more je bez greske na svim pomenutim lokacijama.  Sto ljudi, sto cudi, meni je plaza duz Protarasa extra, kao i Fig Tree i ne bih mogla da kazem da je ista losija od Makronissos plaze, nekom je Nissi top, meni se, npr. mnogo manje svidela od Konnos Beach, koja mi je ostavila najjaci utisak. Neko, opet, ima drugaciji dozivljaj, sto je sasvim normalno.

Fig Tree je na ravno pet, sest minuta opusteno peske od Constantinosa, a citava ta plaza od njega  do Fig Tree Bay-a je savrsena, one slike sto sam stavila su tacno ispred Constantinosa. Ako ides sa bebom, cini mi se da je bolje da ima stosta okolo, kao u Protarasu, ali opet, ti jedini znas kakve su vam potrebe i sl.,

 

Izmenjeno (shania)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Marko, ja sam bila u Ayia napi, Protarasu i u resortu pored Landa/Makronisos plaze. Dete od 2, pa 4 pa 5 godina.

Slazem se sa svim sto je @shania rekla i da je ne ponavljam ,nego ovako>

Protaras je  turisticko mesto kao gradic....plaza duz celog mesta, pescana, velika, cista naravno kao sto je cisto svuda na istocnoj obali Kipra. More je cisto, lepe boje, plicak je dosta dug, nema talasa jer ima sprudova ka otvorenom moru. U gradu ima setaliste, Bezbroj restorana, skoro svaki je u nekoj temi, kako izgledom, tako enterijerom i restorana i igraonice unutar...luna park, akvarijum, drvena pesacka staza idealna i za setnju i za trcanje..nije daleko ni Cavo greko, tamo je konnos bay, prelepa plaza, tamo su i Kiklopove pecine, vidikovac na vrhu....Kafica, pabova, ima i toga dosta...ali nije ludnica niti su pijancenja kao u NApi.

Makronisos je resort i to je to.

U tom delu ima vise resorta, duz ulice ima restorana i kafica, pa onda ka Napi nista i nakon 3km recimo Ayia Napa mesto. Makronisos plaza je divna, cista, beo pesak, sitan Landa je divna takodje ali zna da ima trave u vodi na dubini oko metar.

Moj glas ide Protarasu. NIsam bila u navedenim hotelima...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Samo hocu da vam kazem da je izbor Capo Bay Protaras.Nadam se da nisam pogresio jer sam imao velike muke danas da otkazem karte i Asterias hotel. Napisacu utiske kada se vratim sa Kipra, a vama hvala na odgovorima puno su mi pomogli. Ma da sam gotovo siguran da cu bar nekoliko dana provesti na Makronissos plazi jer mi je prelepa!!

4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Odlican izbor!

Pisi kada se vratis...a kada ides?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uh putujemo 20.08, sve sam vise siguran da je pravi izbor :-) gotovo sam siguran da tema nece biti aktivna vise pa ajde da je ucinimo aktivnom.

Recite mi sta obici na Kipru, kojim brodicem je najbolje ploviti uzeti obilazak (famagusta ili nesto drugo...) restorani u Protarasu,koje jelo probati pod obavezno.... Mi smo bili prosle godine ali moza je neko probao,video,radio nesto sto mi nismo pa bi bilo lepo sa podelite iskustva.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav. Nemam bas nikakvog iskustva sa LC kompanijama. Ima li nekog pravila kada su cene karata najnize?Recimo, ako hocu na Kipar juna sledece godine. I koje cene mogu da ocekujem ? Hvala! 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav ja zelim da idem krajem avgusta na kipru , zelim da mi kaze neko malo vise za agenciju wayout neko iskustvo sa tom agencijom jas sam iz skopja pa nemam nikakav info hvala :}

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Gaga. 
Devojka i ja idemo sredinm avgusta preko njih na Kipar...
Generalno su okej, nema nekih prevelikih primedbi za njih, sta vise proverili smo ih preko banaka i uredni su im racuni i poslovanje tako da mislim da nema tu problema ... :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@Gaga. 
Devojka i ja idemo sredinm avgusta preko njih na Kipar...
Generalno su okej, nema nekih prevelikih primedbi za njih, sta vise proverili smo ih preko banaka i uredni su im racuni i poslovanje tako da mislim da nema tu problema ... :)

Fala ti mnogu ?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@Gaga. 
Devojka i ja idemo sredinm avgusta preko njih na Kipar...
Generalno su okej, nema nekih prevelikih primedbi za njih, sta vise proverili smo ih preko banaka i uredni su im racuni i poslovanje tako da mislim da nema tu problema ... :)

Mi smi isli preko njih u Dubai i sve je bilo u najboljem redu.Zato smo ove godine uplatili preko njih Kipar iako smo ranije isli u sopstvenoj reziji.Ove godine su cak malo povoljniji nego da se ide individualo plus lete sa Wizzairom(dnevni let) umesto AIRSERBIA nocni.I uracunat je i kofer do 20kg u cenu.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

aha super  hvala  odgovorima vi koi datum idete ja sam gledala 18 avgust :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi idemo 11.08. -10 noci

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

pozdrav ja zelim da idem krajem avgusta na kipru , zelim da mi kaze neko malo vise za agenciju wayout neko iskustvo sa tom agencijom jas sam iz skopja pa nemam nikakav info hvala :}

Pre par dana smo se vratili iz Aja Nape, putovali smo bas preko Wayouta, po prvi put. Nazalost, nisam najzadovoljnija tom agencijom. Prvosto su nas oni sami cekirali i razdvojili sedista, ja i dvogodisnja cerka smo bile zajedno, a suprug sam, pa smo morali da moljakamo zenu koja je jedva presla na mesto koje su cekirali za supruga. Drugo, decko koji radi za Wayout i prodaje ekskurzije nas nije obavestio da je ekskurzija otkazana, a mi smo sa detetom sat vremena na suncu cekali bus koji je trebao da nas pokupi za krstarenje, Da bi nam prezakazali ekskurziju za dva dana, sa obrazlozenjem da su morali da nas prebace za drugi dan, zbog prevelike guzve. Onda, uvece su nam ponovo otkazali i taj drugi dan, jer odjednom nije bilo dovoljno putnika za istu. U zamenu su nam dali malo skuplju ekskurziju, ali to nije moglo da popravi ruznu sliku koju su ostavili i tu opstu neorganizaciju oko krstarenja. Nije bio problem sto je otkazano, problem je sto nama to niko nije javio. JAKO bitno je da dobro proverite to sa 20kg prtljaga gratis, mi smo uplatili jos u januaru i bilo je da se taj dodatni prtljag doplacuje, agencija nam je za prtljag od 20kg u januaru trazila 174e. Jedan bracni par, koji je putovao u istom terminu kad i mi, je imao od strane agencije 20g kofer uracunat u cenu,kazu da su par puta zvali agenciju da provere to i dobili odgovor da imaju i cekirani prtljag uracunat u cenu. Da bi se na kraju ispostavilo da su njima na aerodromu rekli da nemaju i da ako zele mogu da ga plate ili da se prepakuju u rucne prtljage po 10kg.  Sto se tice smestaja, bili smo u Callisto holliday willage i imamo reci hvale.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Путујемо 23.јуна 2018. године у Аја Напу. Од помоћи би ми било како је сада тамо време, да ли је ок за купање? Капирам да је 26-27c....... Клинац од 4 године једва чека да иде.

И да ли буквално траже за ручни пртљаг 55х40х23цм у сантиметар? Wizz беше нема храну у авиону? Пуно хвала.

Izmenjeno (ailove)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

U pravu je mananna. Ne da ne izadje jeftinije, nego drasticno skuplje. Ne treba ti nijedna (bar naša) agencija za Kipar. Osetno povoljnije ces proci ako sama rezervises smestaj, npr.na bookcyprus.com, booking.com, direktno na sajtovima smestaja... mozes da pogledas cene smestaja sa TUI i Der Tour, pa uplatis posredstvom Travelhouse, cene su im, ako rezervises leto do januara, februara, iste kao na bookcyprus, tj. odlicne i drasticno nize nego kod nasih agencija. Kupis karte Wizz Air-a i to je to. 

Agencije za Kipar bezobrazno deru, a sve sto dobijes za to dranje je transfer aerodrom-smestaj. 

Poštovani, mislim da je nemoguće da smeštaj i avio prevoz sa svim taksama budu jeftiniji nego preko agencije. Voleo bih da napravite specifikaciju pojedinačnih cena, a ja da Vam kažem koliko sam platio preko agencije. Mogu odmah da se opkladim da niste našli aranžman jeftiniji od mene. Pozdrav.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905038
    Ukupno poruka