Nevena i Dragan

Rentiranje automobila, skutera...

274 poruke u ovoj temi

Pozajmi ipak na sat-dva,dan-dva skuter od nekog druga-komsije-brata, cisto da ,,osetis'', nemoj 100% da ides nespreman, po lefkadi nije to voznja bezazlena , necu da te plasim , hocu da kazem mozes da vozis, polako 4-oro otvorenih ociju i bez zaletanja!!!!

Ima dosta krivina,serpentina,gore-dole, prasnjavi putevi samim tim i klizavi..

Pazljiv, obazriv i polako i neces imati nikakvih problema..

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako moze samo neko okvirno da mi napise , koliko kosta iznajmljivanje skutera?. Cisto da znam koliko da izdvojim para. Uzeo bih ga na 5-6 dana. Hvala na odgovoru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aj malo iscitaj teme nemoj da si lenj..

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako je neko lenj, to sigurno nisam ja. Iscitao sam ovu celu temu i jos par njih, da bih dosao do tacnih info. I na jednom mestu je decko rekao da je tipa od 7-10 e, sto je nemoguce. A na drugom 20e. Zato sam i pitao ovde, ko je bio U skorije vreme da mi kaze, za skuter 50cc. Ako mu nije tesko da napise.

Izmenjeno (Prophet)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

20e za 200 kubika po danu, za vise dana popust. 50 kubika je slabo za Lefkadu, zbog uzbrdica.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam medjunarodnu B dozvolu, i sa tim mogu da vozim do 50cc. A Inace vidim u nekoj poruci da je decko ostavio, da bez problema porto katziki, egremnoi, kathisma, dok se nije usudio na megali petra da ide sa skuterom 50cc. Ja na nju ne bih ni isao. Nego iz Vasilikija u porto katziki, egremnoi,agiofili, Ili da idem na rizik i uzmem od 125cc skuter , valjda nisam baksuz da me uhvate i ovako uvek idem polako kada vozim. Ipak Hvala na odgovoru, znaci oko 50cc je 15 e i manje, ako je 20e za 200cc.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uzmi slobodno 125 ili 200 kubika, to niko ne gleda niti proverava.

Cena koju sam ti rekao je iz Vasilikija, postoji rentacar i perionica ujedno na izlazu iz Vasilikija sa desne strane.

50 kubika ako si sam i može da prođe, ako vas je dvoje bogami teško.

Mada, možda se meni tako čini jer inače vozim 750 kubika, pa mi je i 200 malo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Druze hvala ti puno, bas sam gledao gde ima Car i Bike rent preko google street. Video sam dva bizu mog smestaja. Sve najbolje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Uzmi slobodno 125 ili 200 kubika, to niko ne gleda niti proverava.

Cena koju sam ti rekao je iz Vasilikija, postoji rentacar i perionica ujedno na izlazu iz Vasilikija sa desne strane.

50 kubika ako si sam i može da prođe, ako vas je dvoje bogami teško.

Mada, možda se meni tako čini jer inače vozim 750 kubika, pa mi je i 200 malo.

Bili prosle godine na Lefkadi,iznajmili skuter od 50 kubika,obisli smo sve plaze sa njim na ostrvu,tako da nije tacno da ne moze da se obidju plaze sa 50 kubika..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eto super, uzecu onda od 50cc. Hvala na odgovoru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nista :) lep provod zelim :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala i ja vama. :smajl: :cvetic:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Za one koji rentiraju skuter, u Nidriju mozete iznajmiti od 50 cc do 10 evra na dan, to jeste istina. Mi smo u sredini jula za motor od 80 cc dali 9e po danu, tj dali nam za 8 dana za 70e. Za gorivo smo dali 30 i kusur evra za predjenih oko 550km za tih 8 dana. Nas je taj motor od 80 cc u 95% izvukao na uzbrdicama iako nas je bilo dvoje i jos stvari sto vuces. Jedino sto se na mnogim uzbrdicama ide sa 20 i samim tim duze traje put, ali nije velika stvar. Nikakvih tehnickih problema nismo imali. Nismo imali A kategoriju samo medjunarodnu B kategoriju ali niko nije pravio problem, cak smo i pitali, rekli su opusteno. Motor smo uzeli u A1 u Nidriju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jesi li prije imao iskustva sa voznjom skutera... Zanima me posto se dvoumim dali pokusati voziti motor, ako nisam godinama sjeo na skuter i to male kubikaze..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postovani, ja i decko smo uplatili aranzman, preko agencije za 8 septembar i idemo busem on ima vozacku za auto al za motor nema planiramo uzeti skuter od 50 cc pa me zanima da li ce biti nekakvih problema ako nas zaustavi policija ? to pitam zato jel me zanima da li treba da izvadimo tu medjunarodnu dozvolu 2000 dinara je sto nije malo pa mi se bas i ne bacaju pare ako ne moram! Hvala na odgovoru :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka