Nevena i Dragan

Rentiranje automobila, skutera...

270 poruka u ovoj temi

@igor_harris: Kada kazete da je put za Avali katastrofa, mislite na samo stanje puta - pukotine, neasfaltiran, los, ili mislite na strmost i krivine?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim na stanje puta, ima nekoliko mesta gde nema asfalta, ili ga ima jako malo. Cini mi se da sam na nekoj temi okacio i slike. Naravno, moze da se prodje, nije toliko strasno, ako idete iznajmljenim kolima jos bolje...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Idem iznajmljenim kolima, ali odavde (iz BG-a). :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ovako je izgledao put 2014.

Izmenjeno (Bojan84)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozzz drugari,

Idem za par dana u Nidri autobusom sa devojkom. I planiram da iznajmim neki motor. Pa mi treba mala pomoc ili savet nekoga ko se bas razume u skutere ili ima iskustva sa putevima i skuterima na lefkadi. Prvi put letujemo na lefkadi. Inace nemam polozeno za A samo za auto tj. B i AM tako da mogu da uzmem maksimum od 80 kubika skuter,mada i da mi daju ne bih se ipak igrao da mu mislim tamo da li ce da me zaustave itd.. . Vozio sam razne motore i jacih kubikaza inace a uzimao i ove od 50 na letovanjima.. E sad, interesuje me da li su ovi od 80cc stvarno kao bolji od ovih od 50cc i da li neko moze da mi preporuci neki motor i bar savet kako da izaberem dobar motor.. tj neko ko se ipak malo vise razume ili je vozio te motore po lefkadi... :) jer znam da oni umeju da kazu da kad se jednom izabere, ne moze da se zameni.. tako da mi nista ne znaci da ga probam ispred rent a moto agencije ako me izda i smori na nekoj uzbrdici, ili na brdu nekom..

Hvala :))

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ako ima neko zainteresovan za rentiranje kola zajedno u periodu od 23.jula pa do 1 avgusta. Idemo momak i ja pa ako je neko zainteresovan mozemoda delimo troskove i uzivamo u Lefkadi :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da li neko zna kako se krecu cene iznajmljivanja automobila u Agios Nikitasu krajem avgusta, pocetkom septembra? Uzeli bismo auto na mozda nedelju dana ako bi cena bila iole pristojna. 

Takodje, da li se moze nesto za Agios Nikitas rezervisati unapred preko sajta ili mejla nekog? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nas tri drugarice idemo u Nidri od 5. avgusta :) Ja vozim skuter, ali njih dve ne :) Da li je još neko u neparnoj grupi, pa da uzmemo dva skutera :D ili da rentiramo kola :) 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 6/6/2016 at 17:26, igor_harris je rekao/la:

Pa kao na kraju u ugovoru koji su mi poslali putem mejla su naveli medjunarodnu kao jedan od uslova (pod uslovom da je za zemlju iz koje dolazim potrebna). Onda sam im ja rekao da zelim da uzmem auto na svoju odgovornost i da se nadam da to nije problem, pri cemu su me kao "upozorili" a u sustini ih boli uvo.

Cak kada sam vracao auto lik ga je samo pogledao, prosao rukom ispod branika i sajtni, unutra nije ni gledao ni koliko goriva smo ostavili ni nista. Tako da, u pomenutoj agenciji su prilicno opusteni... Nisu zahtevali nikakav depozit sto u nekim drugim agencijama jeste slucaj, gde traze da ostavite dodatnih 60-80 evra pa ako sve bude u redu vrate vam novac..

Malo kasnim, ali nadam se da pratis temu i dalje :)

da li je to mozda ova agencija? http://www.rent-a-car-lefkada.gr/

I da li ovo bukiranje preko njihove kontakt forme zaista radi i zaista ne placas nista dok ne pokupis auto na licu mesta?

Takodje, vidim da ima opcija da se izabere u dropdown-u odredjena lokacija, tipa ostavis adresu apartmana gde si, jel sve to zaista tako?

Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 7/8/2016 at 2:30, iRule je rekao/la:

Malo kasnim, ali nadam se da pratis temu i dalje :)

da li je to mozda ova agencija? http://www.rent-a-car-lefkada.gr/

I da li ovo bukiranje preko njihove kontakt forme zaista radi i zaista ne placas nista dok ne pokupis auto na licu mesta?

Takodje, vidim da ima opcija da se izabere u dropdown-u odredjena lokacija, tipa ostavis adresu apartmana gde si, jel sve to zaista tako?

Hvala!

Jeste, to je ta agencija, ali ja sam sve preko mejla dogovarao. Ovo ti je adresa gde mozes da ih kontaktiras.
bookings@imperial-car-rental.com

Sto se tice dropdown opcije, nama su za Nidri trazili nesto tipa 40 evra vise, sto je previse, ako uzmes u obzir da smo autobusom imali 20 minuta voznje do tamo.
Kad se dogovoris sve sa njima, datum, mesto preuzimanja, cena itd, oni ti posalju neki vaucer, koji ti u sustini i ne treba, osim da ne dodje do nekog nesporazuma, vise da znate oko cega ste se dogovorili.
Nisu bili bas nesto raspolozeni za cenkanje jer smo u startu dobili povoljnu cenu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

hvala puno, definitivno cu probati sa njima onda preko sajta, samo da se smislim koliko dana mi treba auto :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 20.6.2016. at 18:42, Neca_ je rekao/la:

Pozzz drugari,

Idem za par dana u Nidri autobusom sa devojkom. I planiram da iznajmim neki motor. Pa mi treba mala pomoc ili savet nekoga ko se bas razume u skutere ili ima iskustva sa putevima i skuterima na lefkadi. Prvi put letujemo na lefkadi. Inace nemam polozeno za A samo za auto tj. B i AM tako da mogu da uzmem maksimum od 80 kubika skuter,mada i da mi daju ne bih se ipak igrao da mu mislim tamo da li ce da me zaustave itd.. . Vozio sam razne motore i jacih kubikaza inace a uzimao i ove od 50 na letovanjima.. E sad, interesuje me da li su ovi od 80cc stvarno kao bolji od ovih od 50cc i da li neko moze da mi preporuci neki motor i bar savet kako da izaberem dobar motor.. tj neko ko se ipak malo vise razume ili je vozio te motore po lefkadi... :) jer znam da oni umeju da kazu da kad se jednom izabere, ne moze da se zameni.. tako da mi nista ne znaci da ga probam ispred rent a moto agencije ako me izda i smori na nekoj uzbrdici, ili na brdu nekom..

Hvala :))

Пре две године били смо на Лефкади и изнајмили  скутер од 50 кубика на 10 дана у Лефкасу. Мислим да је скутер био марке SYM, гланц нов, ишао је као метак и извлачио нас је уз све узбрдице (Кацизма, Мегали Петра, Каваликефта и Авали, Егремни, Порто Кацики, Агиофили ...). Додуше нас двоје заједно тежимо 120 кг. Иначе, по мени скутер је најбоље превозно средство на Лефкади.

Izmenjeno (bataacanski)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Decko i ja idemo na Lefkadu od 26.7ako ima neko ko bi delio troskove za rent a car raspolozeni smo za svaki dogovor :)

U 22.6.2016. at 1:49, MilicaJa je rekao/la:

Ako ima neko zainteresovan za rentiranje kola zajedno u periodu od 23.jula pa do 1 avgusta. Idemo momak i ja pa ako je neko zainteresovan mozemoda delimo troskove i uzivamo u Lefkadi :)

Ako niste nikog nasli decko i ja smo na Lefkadi od 26.07 pa mozemo da se dogovorimo za kola:)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 6 sati, jovana.dental je rekao/la:

Decko i ja idemo na Lefkadu od 26.7ako ima neko ko bi delio troskove za rent a car raspolozeni smo za svaki dogovor :)

Ako niste nikog nasli decko i ja smo na Lefkadi od 26.07 pa mozemo da se dogovorimo za kola:)

Već smo se dogovorili sa nekim nekim... Verujem da ćete već naći nekog jer svi hoće da dele troškove :)

Srećno :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav,

momak i ja idemo u Nikianu od 05.08. do 15.08. On je vozač, aktivan(28). Ja ne vozim (24 god). Podelili bi troškove rent a car sa još jednim parom. Ako ima zainteresovanih, rentali bi bar 7 od 10 dana boravka.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26487
    Ukupno tema
    887099
    Ukupno poruka