maja72

Banja Morahalom

376 poruka u ovoj temi

Da li u Morahalomu obzirom da nije daleko od granice ima signal nekog od nasih operatera mobilne telefonije? Da li u banji ima wi-fi net.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

signal nasih mobilnih operatera naravno da nema a wi fi samo na odredjenim mestima, ima oznaka na zidu.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je bio neko ovog vikenda u banji? Mislim da cu otici sledeceg pa me samo zanima da li su otvorili i neke spoljne bazene (npr onaj plivacki), buduci da je ovoliko toplo u sred dana :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao društvo,

Išao bih kolima do banje. Interesuje me da li treba da se uzima vinjeta samo za jedan dan i da li treba ovlašćenje za upravljanje vozilom jer se auto vodi na roditelja?

Hvala unapred,

Rax

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rasho, o tome smo pisali n puta: posto neces ici autoputem od Segedina ka Budimpesti, ne treba ti vinjeta. Ovlascenje za upravljanje vozilom bi trebalo da se ima, ja sam ga imala ali mi nikad nisu trazili (nikakva dokumenta od automobila mi nisu trazili na granicnom prelazu, to jedino ako bas naleti redovna policija..). Ako si u mogucnosti, rekla bih da ga ipak uzmes, za svaki slucaj.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala puno na odgovoru. I ja sam ga imao kada sam išao do Cg i nikad niko mi nije tražio, a isteklo mi je pre 3 meseca pa zato pitam.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila sam u banji u subotu uvece, stigla sam nesto pre 19h i generalno nije bilo mnogo ljudi, tako da je atmosfera bila skroz opustajuca, bez one standardne buke u zatvorenom delu. U bazenu za plivanje (napolju) je bilo jos troje ljudi, posle njega sam odradila masaze u svim bazenima bez nekog cekanja :) Spoljni termalni bazen sa mosticem koji gleda u pansion je bio poluprazan vec oko 20h. Posto je vec pao mrak, nisam uspela da vidim da li radi jos nesto napolju..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi bili 29.03, svi bazeni rade i napolju i unutra.

Sto se tice papira, Madjari traze saobracajnu, ne znam kako ide sa tudjim kolima, valjda treba i ovlascenje.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mene interesuje,deo za naturiste u banji morohalom,na spratu,taako sam negde procitao,

da LI NEKO BIO,i kako se moze uci,ima li guzve i sl,i koja je cena ulaznice,za taj deo

hvala na odgovoru.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imam par pitanja pa bih molio one koji su bili da pomognu:

1. Procitao sam temu i vidim da nije potrebna "vinjeta" za ovu deonicu puta od granice do banje u Morahalomu? Da li je to tacno?

Preko sajta ViaMichellin sam video da se odmah posle granice (otprilike 1km od granice kod OMV benzinske pumpe) iskljucuje desno i preko nekog kruznog toka dolazi na put prema Moraholomu?

2. Prijatlji, koji su vec bili u banji u Moraholomu, kazu da nema potrebe da se menjaju evri za forinte jer se sve moze platiti u evrima?!? Kakva je situacija unutra, da li se mogu platiti troskovi hrane i pica u evrima?

3. Kazu da imaju "safet deposit box"-ove i da se mogu platiti u evrima ali da li je povrat novca u evrima ili forntama?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

dali mi neko moye reci preko koje agencije je najbolje ici u banju

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

a koje sve idu iz novog sada

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo najsvezije informacije iz banje Moraholom. Bili smo nas 4-oro odraslih i dete od 3 god. Desilo se da idemo nedeljom onako iznenada pa smo krenuli nespremni. Prvo su nam na kursu uzeli 10% (na 100 E su nam uzeli 1o E), menjaju na crno. Posto smo tako prosli i pre nego sto smo usli na vratima nas je docekao strasno neljubazni cikica (u belim carapama do pola listova i sandalama). Posto smo culi da uz ulaznicu dobijete i kljuc za cuvanje stvari mi smo to i trazili medjutim cikica nam je rekao da to kosta 20 E, kad smo rekli da ipak necemo sledilo je: o pa sta ste vi srbi mislili, da je dzaba. I da, 80 % gostiju prica srpski a nijedno jedino obavestenje nema na srpskom (madjarski, nemacki, italijanski, kao da ce im italijani doci) ali srpski ne, a ni oni ne znaju ili nece da znaju. Kad smo seli u restoran da jedemo posto nije bilo mesta zamolila sam neke momke ( pricali su srpski) samo da spustim dete da sedne, na sta su mi oni odgovorili da, da, naravno mi smo pri kraju. U medjuvremenu je muz narucio hranu i ja sam smatrala da sam zauzela taj sto da sednemo svi, i kad smo seli napala me je zena (Madjarica) u smislu koga sam ja pitala da sednem za taj sto, jer je ona tu htela da saceka da joj spreme hranu. Dok sam se raspravljala sa njom I smirivala situaciju, ajde da ne kvarim izlet, ova nam je spremila nesto sto uopste nismo narucili i duplo skuplje ali nema veze. Sada onaj lepsi deo, banja je lepa stvarno, za decu je divota, tobogani, plitki bazencici, topla voda svugde, moj sincic je stvarno uzivao. Ima sauna, tursko kupatilo, djakuzi, bazeni za poboljsanje cirkulacije, olimpijski bazen, tobogani za odrasle. Lepo je stvarno. Ulaz je 1800 forinti za odrasle, i za decu 900. Parkinga ispred nema pa se morate snalaziti, ima u ulicici prva levo neki nazovi parking mi smo tu ostavili auto. Sve u svemu lepo ali nista spektakularno!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam sta bih pitao, uglavnom je dosta toga receno u predhodnim postovima, aliiiiii....ukoliko neko smatra da bi trebali jos nesto da znamo voleo bih da nam pomogne...naime...planiramo po prvi put da odemo do banje (verovatno u subotu), iskustva sa ovom a i drugim banjama nemamo, idemo sa dvoje dece (7 i 9 god.), pa bi nam svaka informacija dobro dosla. Agenciju jos nismo nasli a planiramo onaj jednodnevni odlazak (bez shoping zezancija), mada su neke agencije ovde pomenute u uzem izboru (a i to nije bozje slovo kojom agencijom bi isli). DAKLE...sta da ponesemo :naspavanje: , koga i sta da pitamo :ovoono: , gde da klopamo i :ziveli: i kao sto rekoh ako neko ima nesto da savetuje dobro bi nam doslo. Hvala dragi moji forumasi :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905075
    Ukupno poruka