marara

LIMENAS

1103 poruke u ovoj temi

Ciao svima zanima me dali ima kakvo igraliste za fudbal u limenasu i cena trajekta za sopstveni prevoz .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ne znam za Limenas, ali znam da ima u Limenariji, tj. pre ulaska u Limenariju, gledano iz pravca Potosa.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Aha , ja planiam u limenas da idem , a koja je udaljenost limenas - limenariji manje vise .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

preko 30km a ti povedi ribu pa ce biti aktivnosti...

Izmenjeno (marko81)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

01. igraliste za fudbal u limenasu

02. cena trajekta za sopstveni prevoz .

01. Ima, na putu za Makriamos (mermernu, Vathi) sa desne strane, iza Arvanitisa.

02. http://www.thassos-ferries.gr/serbia.html

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mislim da se turista rekreativac neće naigrati fudbala na ovom igralištu.

Igralište nije otvorenog tipa, koristi ga lokalni klub.

Ostaje mu jedino plaža i fudbal na pesku.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Onda školsko dvorište iznad crkve ili gimnazija iznad komercijalne luke

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam da ima mnogo lepsih mesta u Grckoj, ali mi se cini da je odnos cena apartmana i usluge mozda najbolji u Limenasu, ali me interesuje:

- Da li bih pogresila ako bih krajem juna pocetkom jula isla u Limenas busom, bez mogucnosti iznajmljivanja rent a cara?

- Kakva je plaza, vidim na slikama da su kamencici a komentari su da je pesak, pa sam zbunjena?

- Kakve su cene? Recimo koliko je turska kafa na plazi?

- Da li je tacno da se peske iz Limenasa moze doci do Mermerne plaze za sat vremena?

- Da li je tačno da je autobuski prevoz fino organizovan pa mogu obici i neke udaljenije plaze i po kojim cenama?

Hvala unapred. Jako bi mi znacila bilo kakva pomoc.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

cao svima, moze li neka informacija o cenama u limenasu, koji je market najbolji i najpovoljniji, ne idem kolima pa ako moze nesto blize vilama, kako se krecu cene na plazi-kafa, sokovi... da li je tasos u principu skuplji od kontinentalnog dela grcke npr. paralija... imate li i kakav komentar za vilu rouli, blizu koje plaze je ona? i jos nesto, da li je tacno da se na mermernu plazu moze stici za sat vremena pesaka?? hvalaaa

Izmenjeno (acej)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam da ima mnogo lepsih mesta u Grckoj, ali mi se cini da je odnos cena apartmana i usluge mozda najbolji u Limenasu, ali me interesuje:

- Da li bih pogresila ako bih krajem juna pocetkom jula isla u Limenas busom, bez mogucnosti iznajmljivanja rent a cara?

- Kakva je plaza, vidim na slikama da su kamencici a komentari su da je pesak, pa sam zbunjena?

- Kakve su cene? Recimo koliko je turska kafa na plazi?

- Da li je tacno da se peske iz Limenasa moze doci do Mermerne plaze za sat vremena?

- Da li je tačno da je autobuski prevoz fino organizovan pa mogu obici i neke udaljenije plaze i po kojim cenama?

Hvala unapred. Jako bi mi znacila bilo kakva pomoc.

sluze grcku kafu, lici na tursku, uglavnom svuda 2 e, mislim da je na tarzanasu nesto skuplje, jer su sok i kafa bili 5,5 e ukupno. jedan bar odmah na pocetku plaze ima natpis srpska i mislim turska kafa. imas na kraju bar kod seke gde ima i grand kafa. ne bih znala da mi prvi dan dok sam setala nisu uvalili flajer, gde pise grand kafa. kod seke nisam isla, nije mi palo na pamet. ja sam kao otisla van zemlje, ne trebaju mi nikakve seke. :D

do mermerne plaze je najbolje ici brodicem, ako ne ides autom tj. ides na izlet brodicem, pa se kupas i na mermernoj. medjutim, nekada stanu i na drugoj plazi vathi plazi ili tako nesto. ovaj brodic kojim smo mi isli vodio nas je do mermerne.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ljudi zna li neko koliko kostaju izleti do tih prelepih plaza iz Limenasa ili cene autobusa?

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Alex, hvala na odgovoru! Zaboravila sam da pitam, ima li morske trave na tim plazama u blizini Limenasa?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trava se pojavi s vremena na vreme na plazama. Nema pravila. Mi smo prosle godine imali travu nekoliko dana za redom na nekoliko plaza (Mermerna, Golden beach, Makriamos) a pretprosle godine mislim da nisam videla nijednu travku. Sa travom stvarno nema pravila.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@jelenabata hvala ti :D Reci mi samo da li tim busom mogu da obidjem i plaze koje su u okolini Limenarije i Potosa,posto kazu da tamo ima lepsi izbor sto se plaza tice?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Znam da ima mnogo lepsih mesta u Grckoj, ali mi se cini da je odnos cena apartmana i usluge mozda najbolji u Limenasu, ali me interesuje:

- Da li bih pogresila ako bih krajem juna pocetkom jula isla u Limenas busom, bez mogucnosti iznajmljivanja rent a cara?

- Kakva je plaza, vidim na slikama da su kamencici a komentari su da je pesak, pa sam zbunjena?

- Kakve su cene? Recimo koliko je turska kafa na plazi?

- Da li je tacno da se peske iz Limenasa moze doci do Mermerne plaze za sat vremena?

- Da li je tačno da je autobuski prevoz fino organizovan pa mogu obici i neke udaljenije plaze i po kojim cenama?

Hvala unapred. Jako bi mi znacila bilo kakva pomoc.

Nikako ti ne bih preporucila peske do Mermerne plaze :sorry: ..Jedan deo puta je asfaltiran,a posle je uzas...Prvo ide deo zemljanog puta sa zutom prasinom a posle toga sa belom..Posto je Mermerna plaza vrlo poplarna kola prolaze svaki cas a ti ostanes u oblaku prasine...A ima prilicno da se pesaci...Moj savet ti je skuter(ne treba ti medjunarodna vozacka,a policije prosle godine nigde nije bilo)..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka