marara

LIMENAS

1084 poruke u ovoj temi

Put je jako los, zemljani i prolazicete kroz prasinu, ali nista nepodnosljivo. Put je uglavnom ravan ( bez nekih vecih uspona ili padova), samo je poslednjih pedesetak metara jako strma nizbrdica i ja sam na vrhu te nizbrdice uvek silazila sa skutera. Normalno se silazi do plaze i autom i skuterom i postoji parking. Ja mermernu plazu obozavam i nije mi bio problem da svaki dan bar na jedno kupanje odemo do nje, bez obzira na los put. Mi smo skuter placali 10 Eura dnevno, mislim da agencija zove 2 Wheels, tako nesto. I prosle godine smo bili i ove godine idemo u Roulu preko Argusa (desetak godina letujem sa njima i nikad nisam imala problema). Cisto je, novo, tiho, nije u glavnoj ulici. Mana je sto su male terase, ali ok, za te pare.... Vila ne poseduje svoj parking ali mi smo parkirali skuter ispod terase i sve je bilo ok.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

mozes li mi reci na kakvoj je poziciji roula,u kom je delu,i koliko realno ima do plaze ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

neko rece i aleksandra vila je ok... da li postoji neki marker vila gde se nalaze sto se tice argusa ,da li je neko obelezio polozaj na mapi...,i da li su vam trazili medjunarodnu dozvolu za skuter ? hvala unapred

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na sajtu Argusa ispod tabele sa cenama apartmana imas mapu gde su tacno obelezene vile i apartmani.Ja sam cula odlicne utiske o vili Aleksandra,od ljudi koje poznajem,pa sam zato i dala komentar o njoj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Aleksandra je skroz na kraju tj. blizu tarsanas plaze,ali poprilicno udaljena od centra... ,gledam hotel lena koji ima jako dobru lokaciju ukoliko zanemarimo tarsanas plazu da li je neko odsedao tamo ?..., planiramo rentiranje skutera maximalno pa mi deluje da je nekako bliza strani gde ima lepsih plaza mislim prvenstveno na mermenu ...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hotel "Lena" je, koliko me sećanje služi, u samom centru i spolja deluje prilično skromno. Čini mi se da sam se čudila prolazeći koliko su uzane terase koje gledaju ka ulici.

Evo šta reče jedan forumaš:

Napisano: od milovan na 12. Jun 2010 - 13:02 in Tasos

Hotel je jeftin, skroman, ali super cist, sobarica svaki dan sredjuje sobu. Dorucak im je grozan. Od centralnog setalista ima 2 min hoda. Dobra baza za ljude koji autom planiraju obilaziti ostrvo. Meni je bilo ok.

Nego, uz pomoć napredne pretrage na ovom sajtu možete naći sve što vas zanima. Zašto ne koristite tu mogućnost?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

vec sam gledao preko pretrage nema puno toga o hotelu,nego svi pricaju kako gradska plaza u limenasu i nije nesto...,zar iza gradske plaze posle onih uvala nema jos neka plaza ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima, plaža Karnagio, mala, ispred kafića i deo sa stenama ispod crkvice na brdu - moje omiljeno mesto za kupanje i skakanje u Limenasu.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mirka, svaka čast, ali viđali smo zagrljene muškiće na Karnagio!!!

Gradska, Vournelis ili Tarsanas (hotelska, pa teško da se uklopiš)

Vournelis nije ništa posebno, ali dobra za "ne daj bože"

Iznamljujte auto i begajte!!!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

neko rece i aleksandra vila je ok... da li postoji neki marker vila gde se nalaze sto se tice argusa ,da li je neko obelezio polozaj na mapi...,i da li su vam trazili medjunarodnu dozvolu za skuter ? hvala unapred

Nisu nam trazili medjunarodnu, mada u nekim agencijama traze. Roula je na nekih 50 metara od luke, po meni je na odlicnom mestu, u maloj tihoj ulicici. Do centra ima 5 minuta pesacenja. Gradska plaza, kao i Tarsanas su meni licno bezveze. Obisli smo celo ostrvo i ima predivnih plaza tako da ako vec iznajmljujete skuter nema apsolutno nikakve potrebe da idete na gradsku. Vozikajte se i otkrijte sve cari Tasosa :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jelo & Bato, na tom stenovitom špicu ispod crkvice i uvali desno od špica, koja mi je omiljena, uglavnom nema nikoga, a kamoli zagrljenih pripadnika LGBT populacije :). Dakle, nisam rekla da mi je Karnagio plaža omiljena, već taj stenoviti deo dalje od nje, desno od kafića i špica.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ma mislio sam na sam kafić (loše sam se "odrazio")

Izmenjeno (jelenabata)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja sam bila 2011 u hotelu lena i sve pohvale.strogi centar,divna gazdarica,perfektno cisto.Vila Aleksandra i Aleksandra I koliko se ja secam su od mog hotela bili udaljeni mozda 200 m,jedna ulica ih deli.To pouzdano znam moji roditelji su bili tamo pa sam svracala svaki dan.Za razliku od mog hotela i drugih hotela gde bas ne moze da ti defiluje ko hoce u Aleksandri moze da ti svraca svako,mi smo tamo pravili rostilj,vecere,sedeli po celu noc,svi su max super.Vila je super,apartman je bio trokrevetni kuhinja super opremljena.On je takodje u centru ,na tasosu su sva mesta mala pa od aleksandre do strogog centra setalista ima svega 5 min.Gradska plaza je blizu,sasvim je solidna (govorim ovo jer sam obisla svaku plazu na tasosu),naravno da je mermerna ili paradase beach nesto najlepse,ali to su plaze na kojima nemas nikakvih sadrzaja,po jedan skromni bar preskup,hrane nema,pa ili morate nositi ili se krace zadrzavati.Sto se tice tarsanas plaze ona je od centra limenasa otprilike 2.5 km,put do nje uzasan preko magistrale,sunce pece,uzas,plaza mala ,bezveze,ne preporucujem nikom.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel' neko bio u vili Penelope, mi idemo preko Ar..sa 21.08. a nigde ne mogu da nadjem opis ovog smeštaja.. :neznam:

I jedan savet mi treba, može li skuter od 50cc ili ako iskukamo 80cc da izvuče nas dvoje koji imamo oko 150-ak kg sa stvarima do neke dalje plaže, gledao sam snimke do mermerne može sigurno :vestica: a za ostale nisam baš siguran...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

За 80 ти треба међународна. :hahaha:

Ја сам поручио 125 кубика (заједно смо тежи од вас), ал се води као 80. Међутим, скупо је. Три дана - 50 €.

Надница за прекршај, или препознавање потреба купца? :dry:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26684
    Ukupno tema
    895763
    Ukupno poruka