bugarin

Dojransko jezero

139 poruka u ovoj temi

Pre 2 sata, Aleksa+-008 je rekao/la:

Da li neko zna dobar smestaj na Dojranu?

 

Apartmani Janev. Pogledaj na bookingu. Ukucaj Star Dojran. Izuzetno cisto, sve novo i opremljeno, parking ispred ulaza.Ja sam platila 30 evra nocenje za nas petoro.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Apartmani Janev meni je tražio za nas 2+1 , bračni +pomoćni krevet 30e 15,1607 izgleda da cene formira po apartmanu a ne po broju osoba

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo reervisali Dan Dar trokrevetni sredina jula, trokrevetni za 25eur-a

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Na Dojranu nisam video menjačnicu, čini mi se promeniti 100e može biti problem, može li se negde u Bg kupiti denar.

Prošle godine bili smo u nekom ap.na kraju Dojrana cena 20 e ap. dobar prilaz bezveze, terasa velika bili smo sami.Ja bih preporučio, nije tako loše ljubazni ljudi.

Treba otići i odmoriti jednu noć i opušteno nastaviti put.Cene su sve niže nego kod nas, tako da si što se toga tiče opušteniji Dete se vozilo u parkiću  izmenjalo je sve voziće automobilćiće cena kao kod nas a u Grčkoj mi je bilo muka da joj plaćam vožnju 1e, jer bez barem 3 vožnje nije mogao da prođe izlazak.

Mislio sam da je jezerska voda lepša, ali nije.Ceo Dojran je bezveze ali opet vredi videti i odmoriti

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima,
moje iskustvo sa Dojranskim jezerom iz jun/jul 2016 god. Na putu ka GR smo odsele u apartmanu Dan-dar, bez primedbe na smestaj, sve korektno, na odlasku domacin daruje flasu vina. Cene vise nego povoljne, oko 10e po osobi za noc. Na granici ka GR oko 6 ujutru bilo je ukupno 3 auta u oba pravca. 
Na povratku iz GR u julu smo telefonom preko viber-a uspele da stupimo u kontakt sa vlasnikom apartmana Stupar i dogovorile cenu za 2 osobe 25e, sve ostalo sto nam je bilo poznat tada je vec bilo puno. Stupar apartmane cini veliki nedovrsen objekat, na odlicnoj lokaciji u Starom Dojarnu, docekala nas je vlasnica koja je trazia 30e za noc a onda trazila dokaz da smo dogovorile drugacije, srecom imala sam prepisku i ipak dobila ranije dogovorenu cenu. Soba ima krevet, LCD tv ali nema klimu niti komarnik sto je pored jezera u sred leta nedopustivo. Komaraca je bilo na pretek i nekih velikih skakavaca zbog kojih sam morala da zatvorim terasu. Cajna kuhinja je na terasi, toalet mali, voda prska na sve strane ali sluzi svrsi. Citav objekat ima neki nedefinisan neprijatan miris koji dolazi iz hodnika. Po hodniku su hrpe prljavog vesa, posteljina ili ko zna vec cega. U svakom slucaju ja se tamo ne bih vratila niti bih ikome preporucila. U Dojranu uvek moze da se nadje smestaj na licu mesta u sta sam se uverila u sred sezone strahujuci da je sve puno.
Preporucujem klopu u bilo kom restoranu, probala sam sarana na vise mesta i odlican je. Cene pica i hrane su pristupacne gde god da resite da sednete. Opsti utisak je da je Dojran simpatican pod uslovom da se sve "kockice poklope".

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Apartmani Janev, 18/19.07.2016. godine, cena preko bookinga za studio 2+1 je bila 25e i za studio 2+2 je bila 25e. Rezervaciju smo izvršili dva dana ranije.

Smeštaj je odličan, lokacija dobra, signal za wifi dobar.

Svaka preporuka za ovaj smeštaj.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna ima li taksija na Dojranu i da li je skup?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ima taksija, i za nase uslove ovde sve je samo ne skup, u sustini mozete zamoliti na recepciji bilo kog hotela (iako niste gosti) ili u restoranu da vam pozovu. 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ima li ko kakvu informaciju o apartmanima Krapce , star Dojran , doduse ostajemo samo jednu noc na putu do Grcke ali opet da se spremimo . Mozda i neka preporuka za restoran za porodicnu veceru .

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Još na proleće, dok sam rezervisao apartman u Nei Poriju isto tako sam rezervisao i u Vili Stefani na Dojranu. Četvorokrevetna soba,tj. dva bračna kreveta. Cena 25 evra. Mislim da je itekako povoljno kada sam video o kakvim apartmanima se radi. Kažu da ima i u sklopu apartmana i menjačnica gde može da se menja evro za denare. E sad, pitanje je po kom kursu menjaju.

Što se tiče benzinskih pumpi, nmeko je pomenuo u ovoj temi da je bio zakinut kod sipanja goriva za nekih deset evra.

Da li zna neko neku pumpu pre Dojrana na kojoj bi se povoljno sipalo gorivo za evre?

Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi sutra polazimo ka Tasosu , nocimo u starom Dojranu .Koliko sam se raspitivao oko tocenja LPG a , ima pumpa u Novom Dojranu mislim da je Mak petrol. Svraticu pa se javljam sa utiscima . Obicno sam svuda koristio karticu za takva placanja ali ovog puta putujemo zajedno sa jos jednom porodicom pa cu znati kakva je situacija oko denara i evra a i oko cena na pomenutoj pumpi .

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Rezervisali smo Apartman u Vili Naumovi u Starom Dojranu...  Ima li ko kakvo iskustvo sa ovim smeštajem. I kakva je preporuka za prelazak preko granice. Da li u blizini Dojrana ima malogranični prelaz ili se vraćamo na prelaz Bogorodica/Evzoni???

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Najbolje pređete na Bogorodici sa naše strane i odete na Prohor sa makedonske, lakše je.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Juce presli granicni prelaz u starom dojranu. Za svaku preporuku , nema guzve put solidan . Na grckoj strani takodje . Po ulasnu u grcku magistrala ka Solunu . 

Sto se tice tocenja LPG a , postoji pumpa u novom Dojranu ali niam uspeo da sipam posto sam sipao na ulasku u Makedoniju iz Srbije , slab pritisak pumpe. Inace cena 26 denara primaju i eure i vracaju kusur u eurima ako hocete . 

Stigli na Thasos 0.91 euro za litar LPG a 

Izmenjeno (neofit)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Питајте све што вас занима за Дојран. Бићу тамо неколико дана, па можда бих могао да помогнем... Не заборавите да се у Дојрану у периоду од 14. до 16. јула одржава Дојран фестивал, па је очекивана и већа гужва. Међутим, за љубитеље доброг провода ето доброг садржаја и разлога да посете тада Дојран.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27011
    Ukupno tema
    905864
    Ukupno poruka