bugarin

Dojransko jezero

139 poruka u ovoj temi

A kakva je voda za kupanje u Dojranskom jezeru? Mislim, koliko je čista

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako bas ne morate ove godine zaobidjite kupanje u jezeru, iako ce  vas tamo ubedjivati da je voda cista i fenomenalna, dok smo bili zavod za zdravlje Makedonije je zabranio kupanje zbog bakterija koje su pronadjene, uglavnom onih koje izazivaju simptome stomacnih virusa. Bila je citava kampanja, da je to laz i nije istina, a opet ja nisam zelela da pokvarim odmor rizikujuci. Vrlo moguce da je samo kampanja, a opet ...

http://balkans.aljazeera.net/vijesti/dorjan-zagadeno-jezero-i-necista-politika

http://www.dnevnik.mk/default.asp?ItemID=37EDEA390D762F4C966B05CF0E26A94C 

 

Generalno je prethodnih godina bila topla i cista i bilo je uzivanje brckati se radnim danima, vikendom je bas guzva

 

Izmenjeno (vekim)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 7/5/2016 at 9:01, suki je rekao/la:

Odosmo sad da isprobamo kafu i dorucak.

Pozz sa Dorjana

Gde probate kafu i dorucak i od koliko sati ujutro rade?

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A ima li nekih bazena za kupanje u okolini (osim Dan dar-ovih)?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imas bazen na samoj obali jezera, pripadaju Romantiku i stvaraju poseban ugodjaj i uzivanje. Naplacuju ulazak 100 denara po osobi i kad se popune sve lezaljke i stolivi ne pustaju da se pravi guzva.

Drugi bazeni koji su meni jos lepsi su u Valandovu, posebno zbog nekih restorancica koji su u okviru tih bazena.Verovatno ima i jos negde ali ove sam obisla licno.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 27.7.2016. at 11:34, Vanasavana je rekao/la:

Gde probate kafu i dorucak i od koliko sati ujutro rade?

Hvala

Mi smo seli u jedan od onih restorancica na obali, tj. setalistu. S pogledom na jezero, jer Fuk Taku to fali. Na kafu. Ne znam od koliko tacno rade, ali oko pola 9 su bili otvoreni.

A onda smo se prebacili na burek, u neku pekaru, tu u centru, bas u blizini Fuk Taka, ne mozete da omasite. Ja nisam bas ljubitelj te hrane, pa mi je to sve isto i masno:) , ali moj muz kaze, da je burek bio odlican,ne stede na siru, ali da i u Beogradu ima i boljih.

Videcete vec sta vam se dopada i gde, sve se brzo obidje, malo je to.

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala, Vekim!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nota ima odlicnu ribu I uvijaca je za pohvalu. U apartmanima dan dar je nes kafa vrhunska. Rade od 6 ujutro.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Spavali smo u apartmanima janev koji su sjajni.sve glanc novo moderno i svaka cast. Za cetvorokrevetnu je 30 evra.obratite paznju na onu benzinsku pumpu na ulasku u novi dojran deru kod preracuna goriva ako placate u evrima a ne u denarima.za 2411 denara coveku je trazio 51 evro naplatio mu je bar 10 evra vise.

Izmenjeno (Mamaia)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja supruga i troje dece planiramo 2,3 noci. Imamo ponudu za Janev, 35e, vila zaista lepo izgleda, jos kad je ovako ishvale...mada je lokacija bzv. Jel neko bio u vili Stefani, cekam da mi odgovore, posto imaju samo jedno vece trenutno slobodno ? 25e cetvorokrevetni, to mi bas jeftino, na slikama deluje ok. Kazu 200m od centra, negde sam citao da je prilicno uzbrdo. Imamo bebu pa bi kolicima u setnju. Neke preporuke za klopu, sem Fuk Taka koji je proveren?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Restoran Nota ima dobru klopu. Riba je odlicna, a sa rostilja probajte uvijacu (slicno nasoj karadjordjevoj samo nije pohovano I na rostilju se pece, punjeno sirom I slaninicom).

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Preko kojih sajtova tražite smeštaj u Dorjanu? I kolike su šanse da se smeštaj nađe na licu mesta?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Ja supruga i troje dece planiramo 2,3 noci.

Izvini ali ne znam sta bi radio 2 3 dana u Dojranu. Ja sam placala Janev apartmane 30 evra cetvorokrevetni, a bilo nas je petoro, preko Bookinga   A . lokaciji ne fali nista, parking ispred vile, ravno pored puta.

 

Preko kojih sajtova tražite smeštaj u Dorjanu? I kolike su šanse da se smeštaj nađe na licu mesta?

Bez problema nalazis smestaj i na licu mesta. Inace Booking, facebook.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna dobar smestaj na Dojranu?

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    27011
    Ukupno tema
    905864
    Ukupno poruka