Rajka

HANIOTI

2074 poruke u ovoj temi

Pozdrav...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@maladvojka

Pozdrav i od mene za Vas i Čačak!

 

Zanima me da li je neko možda bio u apartmanima TORONEOS. Radi ih Dunavturs, ali je novost u ponudi, te me zanima da li je neko već tamo letovao preko neke druge, ili možda bez agencije, pa da prenese utiske.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zdravo,

Pogledajte ovaj snimak (prvih 10 sekundi) i recite mi da li je zaista ovako nakaradno?

Idem u terminu 1. - 10.07. i strepim da me ne saceka ovako nesto. Procitao sam na forumu da je uzasna guzva na gradskoj plazi vec u julu  pa rekoh (gledajuci na google maps) kupacu se na ovom delu prema Pefkohoriju kad ono naidjem na ovaj snimak...

Ako krenem jos malo prema Pefkohoriju, mozda je bolja situacija, mada vidim da su neke privatne vile i da nema neka staza do mora od puta...Sta raditi?

 

Šta reći, a ne zaplakati... ? Mogu samo da ti kažem da sam ja tokom svojih letovanja (isključivo u junu) znao da sa porodicom par puta u toku dvonedeljnog letovanja svratim na deo obeležen žutom strelicom, i da je i tu u drugoj polovini juna bilo vrlo čupavo za suncobran, peškire i barem 3m prostora oko njih u kasnim popodnevnim satima... Crnogorština na delu i u Grčkoj, ovakav sardina raspored ležaljki i kafića ranije nije bio dozvoljen a sad je kao dobar dan.

 

Hanioti-Molos.JPG

 

Izmenjeno (Dowie)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko ima iskustvo sa Hotelom Hermes, tj. Simotel Ermis na trgu, koji gleda na fontanu? Može i neka preporuka za smeštaj u Haniotiu... Hvala!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Zdravo,

Pogledajte ovaj snimak (prvih 10 sekundi) i recite mi da li je zaista ovako nakaradno?

 

Idem u terminu 1. - 10.07. i strepim da me ne saceka ovako nesto. Procitao sam na forumu da je uzasna guzva na gradskoj plazi vec u julu  pa rekoh (gledajuci na google maps) kupacu se na ovom delu prema Pefkohoriju kad ono naidjem na ovaj snimak...

Ako krenem jos malo prema Pefkohoriju, mozda je bolja situacija, mada vidim da su neke privatne vile i da nema neka staza do mora od puta...Sta raditi?

 

Ne znam za ostatak Haniotija, ovo je Molos beach, u sezoni jul i avgust tu je ovako, krcato, to je beach bar i prepuno je pijanih Engleza i ostalih, kojima je zurka i pijancenje dan i noc.

 

van sezone, u junu i septembru, pola ovih lezaljki nema, ima gomila mesta, i ta plaza je predivna, narocito za decu, jer je pored tog belog Molos kafica divan park od borove sume, ima bas dosta prirodnog hlada,  a i plaza i plicak su super...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

Koliko sam cuo da 2018. Molos beach bar  nije radio, kako ce biti 2019. to i mene zanima...

Mene zanima da li je neko bio u vili Eleni 2, posto je nova vila prvi put imali goste 2018. nisam nasao nikakvih komentara.

Uplatili smo za 1/11.07.2019. po slikama i poziciji mi deluje ok, ali bih voleo i da cujem neka licna iskustva...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mi smo uplatili hotel Naias od 26.06, jedva cekam!! 

Posto imamo bebu i dete od 2 godine, zbog njihovih kasica i rucka nam je bitno da smo u hotelu sa PP, ali da u sobi imamo i malu kuhinjicu :) to sam nasla jos samo u Lesse hotelu, i ovde..

Prvo sam htela Lagomandru i sl, ali tu okolo nema nista, ni pijaca ni market ni prodavnica, kako tu da kupim bilo sta za bebu..A nema ni pekar, lekar, apotekar, tako da su svi ti hoteli van grada morali da otpadnu, mozda sledecih godina kad nam deca malo porastu..

Inace je Naias vec rasprodat za jun, danas sam zvala po agencijama i nemaju nista, mi smo preko Bookinga rezervisali..

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima

Mala pomoc za letovanje 

Nikada nisam bila u Haniotiju (zapravo ni na jednom "pstu") pa me interesuje da li je neko letovao u prvoj polovini septembra? Znam da je vreme lutrija ali me interesuje bar priblizno sta mogu da ocekujem. I kakav je lokalni bus-saobracaj posto ne vozim pa mogu li da obidjem neka druga mesta tj. plaže?

Hvala

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Prva polovina septembra, moze biti sunce tokom citavog perioda a moze biti i kisa svaki dan... Lokalni bus dobro fukcionise...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav svima

Mala pomoc za letovanje 

Nikada nisam bila u Haniotiju (zapravo ni na jednom "pstu") pa me interesuje da li je neko letovao u prvoj polovini septembra? Znam da je vreme lutrija ali me interesuje bar priblizno sta mogu da ocekujem. I kakav je lokalni bus-saobracaj posto ne vozim pa mogu li da obidjem neka druga mesta tj. plaže?

Hvala

U hanioti ugl idu ljudi porodicno malo mesto ima kafice nema diskoteke itd zavisi ko sta voli :) Moja preporuka NEos marmaras ...a vreme ja sam isao u septembru bilo je superiska 

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Pozdrav svima

Mala pomoc za letovanje 

Nikada nisam bila u Haniotiju (zapravo ni na jednom "pstu") pa me interesuje da li je neko letovao u prvoj polovini septembra? Znam da je vreme lutrija ali me interesuje bar priblizno sta mogu da ocekujem. I kakav je lokalni bus-saobracaj posto ne vozim pa mogu li da obidjem neka druga mesta tj. plaže?

Hvala

zadnje 3 godine letujemo od 7-17 septembra..doduse u Polihronu ali vreme je isto(razdaljina je par kilometara)

prosle godine smo imali jednu kisnu noc i prve godine jedan kisni dan...ostalo suncano i toplo...naravno garancija nema...

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Mene zanima da li je neko bio u vili Eleni 2, posto je nova vila prvi put imali goste 2018. nisam nasao nikakvih komentara.

 

Eleni 2 je na odlicnoj lokaciji, izvan guzve i buke koje uvek ima,  a sve jako blizu, marketi, pekarice, taverne, setaliste itd.. U apartmanima je sve novo i cisto, terase pristojne velicine. Jedina zamerka je da je stepeniste prilicno strmo, ukolko idete sa malom decom mora da se pazi.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

 

Eleni 2 je na odlicnoj lokaciji, izvan guzve i buke koje uvek ima,  a sve jako blizu, marketi, pekarice, taverne, setaliste itd.. U apartmanima je sve novo i cisto, terase pristojne velicine. Jedina zamerka je da je stepeniste prilicno strmo, ukolko idete sa malom decom mora da se pazi.

Najlepse hvala, ovo mi je bas povoljna informacija :-)

Nisam nigde nasao bilo kakav komentar, u agenciji sam dobio informaciju da je ok, devojka koja radi bila je tamo i kaze da je ok, isto kao i Vi, da nije bucno, da je sve novo i cisto, sto se vidi i na fotografijama, mada fotografije i nisu bas merodavne uvek.

Za stepenice, nece biti strasno, tada ce sin imati vec 7 godina.

Hvala!

 

Izmenjeno (Kamenni)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima! 

Ima li neko informacije o vili Livas od prošle godine? Ima li peškira (u agenciji Oktopod rekoše da ih je gazdarica ukinula, ali su mi slično rekli i za Adonis u Pefkohoriju prošle godine pa je ipak bilo). Kakvo je posuđe i ima li ga dovoljno? 

Hvala unapred na odgovorima. 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

slika govori vise od hiljadu reci

snimak dronom plaze u haniotiju...

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka