Rajka

HANIOTI

2041 poruka u ovoj temi

Mi smo uplatili hotel Naias od 26.06, jedva cekam!! 

Posto imamo bebu i dete od 2 godine, zbog njihovih kasica i rucka nam je bitno da smo u hotelu sa PP, ali da u sobi imamo i malu kuhinjicu :) to sam nasla jos samo u Lesse hotelu, i ovde..

Prvo sam htela Lagomandru i sl, ali tu okolo nema nista, ni pijaca ni market ni prodavnica, kako tu da kupim bilo sta za bebu..A nema ni pekar, lekar, apotekar, tako da su svi ti hoteli van grada morali da otpadnu, mozda sledecih godina kad nam deca malo porastu..

Inace je Naias vec rasprodat za jun, danas sam zvala po agencijama i nemaju nista, mi smo preko Bookinga rezervisali..

Mi smo takodje uplatiti hotel Naias. Samo sto mi idemo u julu. Idemo sa devojcicom koja ce tada imati 2 godine. Izabrali smo superior sobu u starom delu (u agenciji su naveli da su te superior sobe renovirane za sezonu 2019.).

Javite nam utiske. :) 

Lepo se provedite. :) Pozdrav!

Izmenjeno (Jelena989)
greska
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cao svima-muz beba (tad ce imati 1o meseci) i ja cemo ici 02.09. u vilu Asterios u Haniotiju.Da li je neko bio tamo i kakvi su utisci. i da li ie blizu onog parka o kom svi pricaju? Takodje me zanima na kojim plazama ima ona fora dve lezaljke i suncobran uz dva pica gratis?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na vecini plaža u tom delu...

Na vecini plaža u tom delu...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

slika govori vise od hiljadu reci

snimak dronom plaze u haniotiju...

Posle ovoga trebalo bi zabraniti dalja pitanja na temu gde su stene u vodi, gde su morski ježevi itd... sve se vidi bolje nego kad plivaš na licu mesta. Hvala @obrica, i pronlasku drona i google eartha :)

Izmenjeno (Dowie)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Cao svima-muz beba (tad ce imati 1o meseci) i ja cemo ici 02.09. u vilu Asterios u Haniotiju.Da li je neko bio tamo i kakvi su utisci. i da li ie blizu onog parka o kom svi pricaju? Takodje me zanima na kojim plazama ima ona fora dve lezaljke i suncobran uz dva pica gratis?

Не знам на који парк мислите, али...Положај виле Астериос је такав да до парка поред мора имате 30 м, а до паркића, ако се тако може назвати, у центру - 20 м. Уосталом, у Ханиотију Вам је све близу. Са друге стране канала, а и то је веома близу, имате играонице за малу децу. Наши пријатељи са којима смо летовали заједно, прошле године, су, били са сином који је, такође, имао 10 месеци и уживали су. Супруга и ја долазимо 04.09. па ћемо се, вероватно, сретати.

Izmenjeno (maladvojka)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zelela bih da podelim svoje utiske, mozda ce nekome koristiti...

Vila Natasha- preporuka

Cistoća

Čist smestaj, svakodnevno ciscenje soba, zatezanje kreveta(iako to vec uradite sami, vidi se razlika :) ). Posteljinu su menjali na dva dana iako nema potrebe za tim, no dobro... Peskire u zavisnosti od potreba. Ako su svi peskiri na podu svakodnevno, svakodnevno ce ih i menjati. Jedino znam da smo kupovali toalet papir, ne iznam iz kog razloga tu stede. I to svake godine.

Funkcionalnost/lokacija/wi-fi

Ono sto je prednost ove vile u odnosu na ostale je sto u prizemlju ima dva kupatila sa tus kabinom. Neko je pomenuo da koristi bukvalno poslednji dan za kupanje i onda se istusira ovde... pa ko voli...

Odlicna lokacija vile. Po meni na najboljem mestu u Haniotiju. Plaza je jako blizu, kao i centar.

Wi-fi nazalost ne mogu da pohvalim. Ima ga u holu i u nekim delovima sobe. Pa kome je bas neophodan, mozda ce se nekad namuciti malo.

Gosti u vili

Ono sto je karakteristicno za ovu vilu jeste da u njoj borave porodice i ''stari gosti''. Kad kazem stari, to su gosti koji tu vilu bukiraju bukvalno godinu dana unapred. I svako ima ''svoj'' apartman :) Agencija koju preporucujem je Ave turs, jer svake godine zakupe najbolje apartmane u toj vili. 

Parking

Postoje parking mesta ispred vile i u blizini, tako da parking nije problem.

Plaža

Plaza je pescana. Neko je pominjao jezeve, ali ja ne znam gde ste ih judi vi nasli...:)

E sad, jedini problem moze biti ako ponesete vase suncobrane da nadjete mesto na plazi. 

Restorani-koje preporucujem, koje ne

Ako zelite odlicnu uslugu, kvalitetnu hranu, to je restoran Pallini. Malo je zavucen, ali vredi ga potraziti :) Alex je momak koji je vlasnik restorana i koji ce vas uvek ljubazno docekati. Obavezno probajte i njihovo domace vino.

Collibri restoran-jako neljubazno osoblje iako je lokacija odlicna, cak ni za hranu nemam zamerki. Ali konobar koji nas je usluzio je toliko neprijatan, da je nas bilo sramota. Srbin je inace i srednjih je godina. 

Za ljubitelje voca

Najlepse sveze voce prodaju lokalci na kamioncicima pored igralista, a preko puta prodavaca pecenog kukuruza (kod kanala)

Sto se tice privatnih plaza, Achinos plaza je po meni precenjena. Pre svega zbog usluge neljubaznih konobara/menadzera... Bila jednom(2017-kad su je otvorili), divan osecaj uzivati u ambijentu, muzika odlicna, ali zbog usluge i bezobrazluka nikad posle toga nisam otisla.

Golden beach bar

Opustenija plaza, ok konobari, odlicna muzika...Culi smo da je divlja plaza i da mogu samo pice ponuditi, pa smo poneli neke grickalice do rucka... izvadim cips, kazu ''ne smete jesti to na plazi''. Ok, trazimo meni, imaju samo sendvice i salate. Porucimo salate-nemaju...porucimo sendvice sa curetinom-nemaju, porucim sendvic sa piletinom-nemaju, narucimo 4 hot dog-a-imaju dva. Kad su shvatili da nemaju nista da ponude, odobrili su i cips i smoki i sve sto smo imali..

Ako vas zanima jos nesto, tu sam... 

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Zamolila bih vas da mi preporucite vilu, da ima dve sobe i kuhinjom.

Da je luksuznija, poput Sunny apartments. Znaci cisto, uredni, novihe. 

Da je blizu plaze. 

Bilo bi lepo da je u nekom mirnom kraju jer idemo po prvi put na more sa detetom pa da se malo odmorimo 

Zamolila bih vas da mi preporucite vilu, da ima dve sobe i kuhinjom.

Da je luksuznija, poput Sunny apartments. Znaci cisto, uredni, novihe. 

Da je blizu plaze. 

Bilo bi lepo da je u nekom mirnom kraju jer idemo po prvi put na more sa detetom pa da se malo odmorimo 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav. Danas je uplaćena vila Katarina (zaokružena na slici), pa me interesuje da li je neko bio u njoj i kakva su mu iskustva. Sliku sam postavio da bi se izbeglo mešanje s vilom KatErina.

Screenshot_1.jpg

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav. Danas je uplaćena vila Katarina (zaokružena na slici), pa me interesuje da li je neko bio u njoj i kakva su mu iskustva. Sliku sam postavio da bi se izbeglo mešanje s vilom KatErina.

Screenshot_1.jpg

Nekoliko stranica unazad, iz jula i avgusta prošle godine, imaš prepisku između Lillyman i mene oko vile Katarina. Mislim da smo verno preneli utiske i da će ti koristiti. Ako smo to propustili da napomenemo, mada je nevažno za kvalitet smeštaja, Katarina je gazdaricina kćer i radi u lekarskoj ordinaciji na glavnom trgu. I ona i gazde su vrlo prijatne osobe.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na trudu i ljubaznosti. Idemo nas četvoro, porodično, i od smeštaja nam je potrebno samo da bude na dobrom mestu i da bude čisto i pristojno. Zaboga, došli smo da budemo na moru a ne u četiri zida :) . Drago mi je da smo pogodili s izborom. 

Nadam se da ne davim s poslednjim pitanjem a tiče se prostora za odlaganje torbi i upotrebe toaleta i tuša za poslednji dan. To je sve OK?

Unapred hvala. Pozdrav iz Pančeva. :) 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala na trudu i ljubaznosti. Idemo nas četvoro, porodično, i od smeštaja nam je potrebno samo da bude na dobrom mestu i da bude čisto i pristojno. Zaboga, došli smo da budemo na moru a ne u četiri zida :) . Drago mi je da smo pogodili s izborom. 

Nadam se da ne davim s poslednjim pitanjem a tiče se prostora za odlaganje torbi i upotrebe toaleta i tuša za poslednji dan. To je sve OK?

Unapred hvala. Pozdrav iz Pančeva. :) 

На жалост, у делу виле који сам описао прошле године, не постоји простор за одлагање торби, нити туш. Супруга и ја идемо колима па нам тај "недостатак" није сметао, јер нисмо били у ситуацији да чекамо аутобус до поподне, што је, претпостављам, најстреснији део летовања. Ми смо, чак, уступали своју собу комшијама које су пре нас одлазиле, ако су нам се преклапале смене. За ствари, ипак, није проблем јер се могу оставити на улазу у вилу; за тоалет и купатило, јесте. Према томе, одговор на Ваше питање је уједно и савет шта да чините (увек има добрих људи који су спремни да помогну земљацима).

Надам се да ће lillyman прочитати Вашу објаву и дати Вам боље информације, јер је боравила у вили прошле године.

Положај виле је идеалан и што се тога тиче, не брините. Строги центар, а мирно и чисто. Плажа близу. На располагању су 4 собе: једна четворокреветна, једна трокреветна и две двокреветне.

Поздрав из Чачка и леп провод на летовању.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

На жалост, у делу виле који сам описао прошле године, не постоји простор за одлагање торби, нити туш. Супруга и ја идемо колима па нам тај "недостатак" није сметао, јер нисмо били у ситуацији да чекамо аутобус до поподне, што је, претпостављам, најстреснији део летовања. Ми смо, чак, уступали своју собу комшијама које су пре нас одлазиле, ако су нам се преклапале смене. За ствари, ипак, није проблем јер се могу оставити на улазу у вилу; за тоалет и купатило, јесте. Према томе, одговор на Ваше питање је уједно и савет шта да чините (увек има добрих људи који су спремни да помогну земљацима).

Надам се да ће lillyman прочитати Вашу објаву и дати Вам боље информације, јер је боравила у вили прошле године.

Положај виле је идеалан и што се тога тиче, не брините. Строги центар, а мирно и чисто. Плажа близу. На располагању су 4 собе: једна четворокреветна, једна трокреветна и две двокреветне.

Поздрав из Чачка и леп провод на летовању.

Hvala još jednom i sve najbolje. :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Не знам на који парк мислите, али...Положај виле Астериос је такав да до парка поред мора имате 30 м, а до паркића, ако се тако може назвати, у центру - 20 м. Уосталом, у Ханиотију Вам је све близу. Са друге стране канала, а и то је веома близу, имате играонице за малу децу. Наши пријатељи са којима смо летовали заједно, прошле године, су, били са сином који је, такође, имао 10 месеци и уживали су. Супруга и ја долазимо 04.09. па ћемо се, вероватно, сретати.

hvala na odgovoru :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Molim za pomoć!Uplaćen je Hanioti(Planaturs)preko agencije Fenix iz Kruševca juče(last minut).Nikako nisu znali vreme polaska,svaki put javiće i ništa.Sutra je polazak,agencija zatvorena,o polasku nismo obavešteni.Molim vas,da li neko zna kada je polazak za Hanioti preko agencije Planaturs sutra iz Beograda?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pa pozovite Plana turs, kako neko drugi moze znati za vas polazak...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26374
    Ukupno tema
    881318
    Ukupno poruka