Rajka

HANIOTI

2041 poruka u ovoj temi

I da, ono sto sam zaboravio da napisem je da komarca ni jednog nismo videli, znaci komaraca NEMA!

Hvala Vam na detaljnom izveštaju!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zdravo svima, bas sam u razmisljanju da otkazemo Grand Otel nakon negativnih komentara koje procitah, a opet ima i puno pozitivnih. Ne znam sta da mislim posto idem sa dvoje skroz male dece i smestaj sa 4* na plazi je uzet da bismo uzivali, a ne kao nuzno zlo i daj sta das. Elem molim vas za imena kafica gde se uz pice dobijaju dve lezaljke ili ako moze gde su precizno ti bolji delovi plaze posto ne mozemo autom svaki dan na Kseniju. Hvala. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@AXI87, pre par godina sam se svaki dan kupala neposredno pored Grand Otela. Delio nas je prostor ograđen za sportove na vodi. Tada su se tamo iznajmljivale ležaljke jer u neposrednoj okolini nema kafića (iznad je parkić).

Dobro sam izvidela situaciju pre letovanja i nepogrešivo zaključila da je u tom delu samo sitan šljunak :D i čudilo me je da hotel sa 4* nije bio u stanju da nešto odradi po pitanju kamenja u vodi ispred samog hotela koje se i sa pozicije naših ležaljki videlo. Razlika je u nekih 50m i mnogi gosti hotela su se kupali tu.

Ako se nešto u međuvremenu promenilo, izvinjavam se ...

Na donjem snimku, otprilike oko 5:40minuta imaš lep prikaz plaže (sada nema ležaljki)

https://youtu.be/WzH-NfJRjz8

Izmenjeno (didi64)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Didi, hvala ti puno, deluje skroz pristojno i hotel i plaza. Nisam sitnicava, ali ne bih ni da se slogiram kad udjem u smestaj. Takodje komentari na TA i Bookingu su toliko razliciti da prosto covek ne zna kome   bi verovao. Ostaje ono pitanje gde je pice i gratis lezaljke uz to? 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jelena, hvala na iscrpnom postu. Definitivno ostajemo na aranzmanu za Hanioti. Koje biste okolno mesto na Kasandri preporucili kao idealnu dopunu odmora, dakle jos par dana? Siviri? Kalitea? Bitno je da je neka sto lepsa plaza blizu, eventualno neko drvo na plazi, pesak obavezno... 

kakve su cene lezaljki na Kseniji? 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Drugari,

Rezervisali smo vilu Anna u Haniotiju preko agencije Travellend, Kakva su iskustva sa ovom vilom, Hvala na odgovoru.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Rezervisao sam preko Sabre vilu Sotiris u Haniotiu. Na zalost lastminute i to samo 5 dana (nikada nisam isao u Grcku na 5 dana). Moram do 20 h da uplatim.

Interesuje me vise stvari;

Da li uopste u Haniotiu ima pescanih plaza ili su sve kamenite sa jezevima? Da znam pa da idem u druga mesta da se kupam.

Posto idem kao pojedinac moze li se zakupiti lezaljka i suncobran posto obicno ide lezaljka u paru ili je po principu narucivanja pica/kafe?

Znam da ima lokalna autobuska linija koja povezuje mesta na istocnoj strani Kasandre zna li neko gde su stajalista prema Pefkohoriu i vozni red?

I na kraju interesuje me da li je neko letovao u vili Sotiris?

Izmenjeno (Zuba1970)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ima ježeva i kamenja od hotela Grand i levo od njega kada gledaš prema moru, desno od hotela počinje peščana plaža. 

Nije loša varijanta 5 dana, taman da nadješ smeštaj na licu mesta kakav ti odgovara. 

Nisam baš sigurna ali kolko se sećam "pojedinci" su zakupljivali jednu ležaljku i bilo je jeftinije.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izvinjavam se sto sada odgovaram. Uplatio sam preko Sabre 5 dana nije moglo vise. Zao mi je sto nisam mozda kada sam mogao uplatio Nea Vrasnu jer mi se tamo plaza vise dopada. Bio sam pre nekoliko godina jedan dan sa kumovom porodicom i sam ulaz u vodu sa kamenjem i dalje jezevima mi se nije dopao. 

Sada polako pocine da me hvata jeza gde se kupati, Molos, Xenia (neki je hvale a neki kude) ili otici u Pefkohori gde sam jedne godine letovao i znam sta mogu da ocekujem bar kada je plaza u pitanju.

Voleo bih ako ima neko link sa redom voznje autobusa da postavi ovde ili moze u PP.

Ovo za plaze i lezaljke pitam jer mi je nesto glupo da vucem sa sobom iz Beograda suncobran i ono rilo za pesak za 5  dana.

@antena Hvala ti na informaciji u vezi plaze.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Kakvi je vreme druga polivna septembra u Haniotiju?

Zanima me od 10-20og septembra da li je vida hladna za kupanje, ima li vetra, da li ima talasa...

idem sa malom detetom pa mi je to mnogo bitno. 

Videla sam na dugorocnoj prognozi accuweather i kaze da u tom periodu maximalna temperatura je 26-27 stepeni. 

Pa mi to zvuci kao malo.

Kakvi je vreme druga polivna septembra u Haniotiju?

Zanima me od 10-20og septembra da li je vida hladna za kupanje, ima li vetra, da li ima talasa...

idem sa malom detetom pa mi je to mnogo bitno. 

Videla sam na dugorocnoj prognozi accuweather i kaze da u tom periodu maximalna temperatura je 26-27 stepeni. 

Pa mi to zvuci kao malo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Супруга и ја увек летујемо у септембру, па ћемо и ове године бити у Ханиотију од 03. до 19.09. Додуше, ређе се купамо на градској плажи. Идемо колима и углавном смо стационирани на Гларокавосу, испод Пефкохорија. Али, након десетак година септембарског искуства, могу вам рећи да немате разлога за бригу.

Прошле године, рецимо,  вода је била претопла, а ветар и таласи који би онемогућавали купање у мору нису баш карактеристични за Ханиоти (осим  када се погорша време, па буде олује и кише).

Само опуштено и уживајте.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala vam najlepse na odgovoru :)

Gledala sam i vremensku prognozu za prvu polovinu septembra, pa ista je tako 26-27 stepeni.

Inace Hanioti nije poznat da ima vlage?

je l' znate mozda nesto za aprtmane Minth boutique apartments?

zanima me koliko je od plaze odaljen (predpostavljam da je to gradska plaza)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Те дугорочне временске прогнозе су непоуздане. Али, мислим да не треба да се оптерећујете, већ да се радујете годишњем одмору и боравку у Ханиотију. Као и свугде на мору, једног дана може бити киша, а сутрадан да буде паклена врућина. Чак и у току дана може да се промени време - пре подне киша, или дува ветар, а поподне се купате. Уплатили сте аранжман и више ништа не можете да промените. Беспотребно себи набијате тензију. 

Укуцајте на Гуглу име виле и видећете где се налази. До градске плаже имате 450-500 м, идете све поред канала. У близини вам је супермаркет Масутис, велики паркинг ако идете колима, и играонице за децу.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Nismo uplatili, zato i pitam. Nema tenzije pobogu, samo forum caskanje i prikupljanje i formacija. 

prvi put sa detetom na more idemo, ne zelim da se kupam u hladnoj vodi. Naravno da je okej da jedan dan bude kisa. Ali ne bih da ne bude topla voda ili da duva vetar.

onda cu pomeriti za neki raniji datum. Grcku ne poznajem, a na letovanje nikada u septembru nisam bila. 

Zato sam pitala vas koji ste letovali u tom periodu, kako se pokazalo vreme do sada :)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26369
    Ukupno tema
    881072
    Ukupno poruka