majans

POLIHRONO

5264 poruke u ovoj temi

Strašno! Jeste li bili uplatili depozit? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li u vilama postoji neka kolicina posudja po apartmanima ili moramo nositi od kuce?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Imas posudje kao i svugde! 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U ‎18‎.‎6‎.‎2016‎. at 10:08, obrica je rekao/la:

da mi je neko rekao da ce tema polihrono u junu mesecu biti ovako mrtva ne bih verovao.ljudi ako ima nekog ko je trenutno u polihronu ili se vratio pisite o svojim utiscima o samom mestu o vasem smestaju  preporuke i kritike   ....to je osnovna svrha i najveca vrednost ovog foruma

:D

Pre 14 dana sam se vratila iz Polihrona.Vec sam pisala na tu temu,ali ocigledno nije dovoljno...sigurno ste u pravu.

Sa Polihronom sam veoma zadovoljna.Iduce godine idem ponovo,ovo mi je prvi odlazak tamo,bila sam 15noci,organizovan prevoz,hotel app tipa Palm Beach.Sa smestajem sam prezadovoljna,veoma cisto,soba odlicno opremljena sa izdvojenom kuhinjom i kupatilom sa tus kabinom.Sve je novo i ispravno.Sudova dovoljno.Peskiri i posteljina se menjaju na 5dana,odlicnog kvaliteta.Tv samo rts1,wf super.Terase velike,sve okrenute ka bazenu.Nedostaju stipaljke. Bazen se redovno cisti.Moja preporuka za ovaj smestaj.

Polihrono je mesto koje je vece nego sto sam ocekivala.More izuzetno cisto,plaza dosta uska sa pesak-sljunak.Kamena ima u vodi desno pa ka Haniotiju,a sa tim i jezeva.Ima dosta lezalhki,malo mesta za peskire.

Giros-Doktor,najbolji koji sam ikada jela.,2,2eu sa prilozima,porcija 4,5eu,teleca corba 1,5eu,cevapi mali,pita ili porcija,cena kao giros,meso jagnjetina-teletina.

Marketi-preko puta Doktora,Fazma,a preko puta njega na uglu Carfri.Preporucuje Fazmu,veci izbor ,a i cene bolje,sem min.vode.Tamo sam kupivala fetu na meru 4,9eu.pakovanje 200gr salame-sunka plus 200gr kackavalja 2eu.Ima svega.

Voce i povrce piljarnica uznad Doktora ka magistrali ili uz more,ima jedna u centru.Postoje i kamioni mali koji kruze plazom.

Sveze meso-mesnica, od Diktora ka plazu sa desne strane,piletina 4-4,5eu,svunjetina oko 5eu.

Ja sam odlazila u Hanuoti u Masutis i kupovala mlecne proizvode,alvu itd jer imaju stalne akcije.Udaljenost 4km,ne ici magistralom vec putem iznad mora,jedan je,ne moze da se pogresi.

VODA se u Pilihronu pije .Kupuje se iz hira.

Pekara Lemony pored Fazme.Odlican hleb,pecivo i sladoled.Kugla 1,2eu ali velika.

Komaraca nema,bar nije bilo.

Ako jos nesto treba pitajte.

Izmenjeno (Klea)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da bi ostala zadovoljna i sledeće godine idi u istom terminu. Ne dao ti bog da odeš 02.Avgusta pa da vidiš gužvu na plaži i cene kod Dr. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 11 minuta, N dimenzionalni podprostor je rekao/la:

Da bi ostala zadovoljna i sledeće godine idi u istom terminu. Ne dao ti bog da odeš 02.Avgusta pa da vidiš gužvu na plaži i cene kod Dr. 

Ja uvek idem krajem maja i zahvatam deo juna.U septembru sam u Leptokariji.Jul i avgust je za moj ukus prevruce.Bila sam jednom u julu,Tasos-Potos i nikada vise.Prevuse vrelo...!

WP_20160602_20_42_52_Pro.jpg

WP_20160604_20_13_37_Pro.jpg

WP_20160604_20_14_17_Pro.jpg

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da mi posao dozvoljava ne bi bilo dileme. Dva puta, juni i septembar za iste pare kao jednom u špicu. Znaš onu izreku... ali, "dvaput je dvaput".

Izmenjeno (N dimenzionalni podprostor)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 4 sata, Klea je rekao/la:

Pre 14 dana sam se vratila iz Polihrona.Vec sam pisala na tu temu,ali ocigledno nije dovoljno...sigurno ste u pravu.

Sa Polihronom sam veoma zadovoljna.Iduce godine idem ponovo,ovo mi je prvi odlazak tamo,bila sam 15noci,organizovan prevoz,hotel app tipa Palm Beach.Sa smestajem sam prezadovoljna,veoma cisto,soba odlicno opremljena sa izdvojenom kuhinjom i kupatilom sa tus kabinom.Sve je novo i ispravno.Sudova dovoljno.Peskiri i posteljina se menjaju na 5dana,odlicnog kvaliteta.Tv samo rts1,wf super.Terase velike,sve okrenute ka bazenu.Nedostaju stipaljke. Bazen se redovno cisti.Moja preporuka za ovaj smestaj.

Polihrono je mesto koje je vece nego sto sam ocekivala.More izuzetno cisto,plaza dosta uska sa pesak-sljunak.Kamena ima u vodi desno pa ka Haniotiju,a sa tim i jezeva.Ima dosta lezalhki,malo mesta za peskire.

Giros-Doktor,najbolji koji sam ikada jela.,2,2eu sa prilozima,porcija 4,5eu,teleca corba 1,5eu,cevapi mali,pita ili porcija,cena kao giros,meso jagnjetina-teletina.

Marketi-preko puta Doktora,Fazma,a preko puta njega na uglu Carfri.Preporucuje Fazmu,veci izbor ,a i cene bolje,sem min.vode.Tamo sam kupivala fetu na meru 4,9eu.pakovanje 200gr salame-sunka plus 200gr kackavalja 2eu.Ima svega.

Voce i povrce piljarnica uznad Doktora ka magistrali ili uz more,ima jedna u centru.Postoje i kamioni mali koji kruze plazom.

Sveze meso-mesnica, od Diktora ka plazu sa desne strane,piletina 4-4,5eu,svunjetina oko 5eu.

Ja sam odlazila u Hanuoti u Masutis i kupovala mlecne proizvode,alvu itd jer imaju stalne akcije.Udaljenost 4km,ne ici magistralom vec putem iznad mora,jedan je,ne moze da se pogresi.

VODA se u Pilihronu pije jer dolazi sa Olimpa .Kupuje se iz hira.

Pekara Lemony pored Fazme.Odlican hleb,pecivo i sladoled.Kugla 1,2eu ali velika.

Komaraca nema,bar nije bilo.

Ako jos nesto treba pitajte.

svaka cast sazeto i konkretno  puno hvala

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dodatak...:rolleyes:

Preporucujem restoran Flegra,nalazi se u centu,na samoj obali,poznat po papagajima.

Hrana odlicna,porcije obimne,cene pristupacne.Na primer-kleftiko,jagnjetina,za jednu osobu samo 4,9eu.Pa ko moze da odoli.....!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pošto je porcija papagaja?☺

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 43 minuta, N dimenzionalni podprostor je rekao/la:

Pošto je porcija papagaja?☺

:D Ko je bio razumece...a ko ide ukapirace...!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obavezno mora da se ode, čim nema reka koje se ulivaju u okolini nema ni lepšeg mora. Drago mi je Klea da ste se lepo proveli i ove i sledeće i 2050 god.

Izmenjeno (N dimenzionalni podprostor)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 8 sati, Klea je rekao/la:

Pre 14 dana sam se vratila iz Polihrona.Vec sam pisala na tu temu,ali ocigledno nije dovoljno...sigurno ste u pravu.

Sa Polihronom sam veoma zadovoljna.Iduce godine idem ponovo,ovo mi je prvi odlazak tamo,bila sam 15noci,organizovan prevoz,hotel app tipa Palm Beach.Sa smestajem sam prezadovoljna,veoma cisto,soba odlicno opremljena sa izdvojenom kuhinjom i kupatilom sa tus kabinom.Sve je novo i ispravno.Sudova dovoljno.Peskiri i posteljina se menjaju na 5dana,odlicnog kvaliteta.Tv samo rts1,wf super.Terase velike,sve okrenute ka bazenu.Nedostaju stipaljke. Bazen se redovno cisti.Moja preporuka za ovaj smestaj.

Polihrono je mesto koje je vece nego sto sam ocekivala.More izuzetno cisto,plaza dosta uska sa pesak-sljunak.Kamena ima u vodi desno pa ka Haniotiju,a sa tim i jezeva.Ima dosta lezalhki,malo mesta za peskire.

Giros-Doktor,najbolji koji sam ikada jela.,2,2eu sa prilozima,porcija 4,5eu,teleca corba 1,5eu,cevapi mali,pita ili porcija,cena kao giros,meso jagnjetina-teletina.

Marketi-preko puta Doktora,Fazma,a preko puta njega na uglu Carfri.Preporucuje Fazmu,veci izbor ,a i cene bolje,sem min.vode.Tamo sam kupivala fetu na meru 4,9eu.pakovanje 200gr salame-sunka plus 200gr kackavalja 2eu.Ima svega.

Voce i povrce piljarnica uznad Doktora ka magistrali ili uz more,ima jedna u centru.Postoje i kamioni mali koji kruze plazom.

Sveze meso-mesnica, od Diktora ka plazu sa desne strane,piletina 4-4,5eu,svunjetina oko 5eu.

Ja sam odlazila u Hanuoti u Masutis i kupovala mlecne proizvode,alvu itd jer imaju stalne akcije.Udaljenost 4km,ne ici magistralom vec putem iznad mora,jedan je,ne moze da se pogresi.

VODA se u Pilihronu pije jer dolazi sa Olimpa .Kupuje se iz hira.

Pekara Lemony pored Fazme.Odlican hleb,pecivo i sladoled.Kugla 1,2eu ali velika.

Komaraca nema,bar nije bilo.

Ako jos nesto treba pitajte.

Svaka cast na opisu, koloko god se ovde trudio da oposem ljudima kako je u nekom mestu ne bih uspeo ni upola kao ti! Samo jedna ispravka......voda nije i ne moze biti sa Olimpa, pogledaj kartu Grcke i sve je jasno, to je kao da Beogradjani piju vodu sa Vlasinskog jezera. Imaju lokalni vodovod iz Petralone, a voda se kupuje ne iz hira vec je svaka drugacija, kada 40 godina pijem jednu vodu iz jednog vodovoda pa naglo predjem na drugu moguci su problemi a inace ja pijem u Grckoj iz vodovoda, tj. cesmusu, a deci kupujem.....

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 10 sat, Klea je rekao/la:

...

VODA se u Pilihronu pije jer dolazi sa Olimpa .Kupuje se iz hira.

...

 

pre sat vremena, fragile je rekao/la:

......voda nije i ne moze biti sa Olimpa, pogledaj kartu Grcke i sve je jasno, ...

Ide crevo po dnu Solunskog zaliva, pa preko brda...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905059
    Ukupno poruka