majans

POLIHRONO

4980 poruka u ovoj temi

Da li je neko bio vec ove sezone u vilu Kosmas ?Moze li malo svezih informacija i utisaka?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima :D

Idem u Polihrono za nedelju dana,pa imam samo jedno pitanje. Da li je moguce iznajmljivati bicikle u Polihronu?

Ako neko zna pomogao bi mi mnogo,hvala unapred.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Polihrono ili Nikiti sa bebom. Mozete li da mi pomognete u odluci. Hvala!

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Ducika

Zavisi sta ocekujete od ta dva mesta, kad imate nameru da putujete i u koju vrstu smestaja (app ili hotel)

Izmenjeno (Igor Lukač)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Igor Lukač posto malac ima godinu dana vise nam odgovara apartman i dobili smo ponudu iz Nikitija od Divinis aparmana a iz Polihrona iz Palm Beach. Mirno mesto, blizu plaze, setaliste...Nisam bila ni na jednom prstu pa zato nisam sigurna sta da odaberemo, Znam da nema prirodnog hlada, ali kada bi bila neka plaza blizu ovih mesta to bi bilo super.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prvo ni jedno od ova dva mesta nije mirno, uvek ima puno ljudi, guzve su velike, narocito u sezoni. Hlada na plazi gotovo da i nema pa ni na okolnim plazama. Na nekih 15km od Nikitija je Lagomandra, plaza sa borovom sumom

577ba0314a464_Lagomandrabeach.jpg.408b87U Nikitiju ima 3-4 veca supermarketa pa je snabdevanje bolje i lakse. Divinis je dobar smestaj, blizu setalista i plaze oko 50m, u temi Nikiti je dobro opisan a i na facebook stranici Nikiti-Sitonia. Na plazama koje imaju hladovinu obicno su hoteli a i gde nisu smestaj je jako skup.

Bilo bi dobro da pitanje prebacite/postavite u temi "Pomozite mi da izaberem destinaciju" da ne bi ova tema otisla u off.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Prijatelji, da li ima nekog u vili "Rea Magda" koju radi Hellena travel?  Idemo u avgustu u šestokrevetni app na prvom spratu-ako neko ima neke informacije neka bude ljubazan dA piše. Inače kakvo je tamo vreme, cene u odnosu na prošlu godinu i sl? Pozdrav svima i toplo more i hvala unapred na odgovoru

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Letovali smo u vili Magda u Polihronu, pa cu izneti svoje utiske.

U vilu smo stigli dosta rano, oko 7 ujutro ali smo imali srece da ne cekamo bas mnogo na ulazak u apartman, jer su rekli da ce biti tek posle 12 a mi usli oko 10. Vila je sasvim solidna, sobe solidne, velika terasa, klima, tople vode je bilo uvek, na svakoj terasi cesma sa crevom (verujte mnogo je zgodnije isprati pesak sa nogu na terasi nego u kupatilu). TV ima samo dva kanala, RTS Satelit i KCN koji je bio malo losiji. Tu je i neki grcki kanal ali nema slike, samo ton. Od posudja sve neophodno, reso sa dve ringle, frizider hladi savrseno. U kupatilu kada mala, sa delom za sedenje, mala za nas ukus ali moze da prodje. WiFi ima u vili, hvatali smo sa terase, malo je spor kad se svi nakace na njega inace radi okej, ispred vile kod stepenica je najbolji signal. Iza je dosta veliko dvoriste sa nadstresnicom ispod koje su sto i stolice, otvoreni i zatvoreni tus, WC i veliki rostilj.

Sto se plaze tice, uska je. Na sajtu Oktopoda pise da je plaza od vile udaljena 280m, inace je bar 350, a ulica koja ide od vile vodi pravo na plazu. Medjutim, na tom delu plaze je nemoguce kupati se bez patika za vodu obzirom na to da ima mnogo jezeva. Sto vise idete desno ka Haniotiju, vise je kamenito dno i vise jezeva. Ali privatne vile na desnom krilu  Polihrona su prelepe. Mi smo se kupali dosta levo, uglavnom ispred kafica Praia, ulaz u vodu je sljunak ali vec oko pojasa je pescano dno i predivno je, prozirno i bistro, bukvalno vidite svoje prste na nogama na dubini do brade.

Ima mesta i za provod kao sto su Cocones, Praia beach bar, od restorana preporucujem restoran Viva - dosta ukusna hrana, morski plodovi, probali smo dosta toga, jedan konobar je nislija tako da smo se razumeli bez problema. Sto se tice brze hrane, svakako preporucujem Doktora. Hrana je jeftinija nego na drugim mestima a mnogo ukusnija, na primer, nas cetvoro smo za 19.80e dobili 4 porcije po 4 suvlakija sa prilozima, dve velike grcke salate i 4 piva u limenkama. Odmah preko puta Doktora je market gde je takodje sve jeftinije nego u ostalim prodavnicama.

Voda paket 1.2e
Vekna hleba 0.7-0.8e
Tost hleb 1.2-1.6e
Paradajz od 1.1e
Heineken paket 8x0,3 7.5e
Alfa pivo paket 12x0,3 8e
Giros kod Doktora 2.2e, drugde 2.4e
Sokovi i grickalice od 2e
Vakumirano pakovanje sa 10 listova sira i 10 listova parizera ili pecenice je 2e
Po kaficima kafa 3.5e, pivo od 3e navise, kokteli 8e (u Kafe Rodi - pored hotela Polihrono, Happy hour 20-22h svi kokteli 4e i sva piva 2e)
Sto se obuce tice, bas kvalitetna kozna obuca, moja devojka je kupila sandale za 20e koje ovde kod nas kostaju bar 5000din, ima svacega. Sto se tice odece, malo je skuplja, majice od 7e navise, sorcevi od 8e, dresovi od 20e, naocare i papuce od 5e. Meni je inace fascinantno to sto im se cene svima razlikuju a svi imaju promet, na primer kupili smo deciji peskir sa kapom za 6.5e koji je u radnji 15metara dalje kostao 11e.
Uglavnom svuda mozete uz pice da koristite lezaljke, jedino u Cafe-Cafe naplacuju 10e za dve lezaljke a pice placate posebno. Na ulazu u Polihrono imate karting stazu.
Verovatno sam nesto propustio da napisem, tako da sve sto vas interesuje mozete pitati. :)

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala puno na informacijama o vili Magda. Mi idemo u Rea Magda koja je nekih 80m od plaže preko puta je veliki parking... Ipak sve info su dobrodošle a naročito ako su ovako detaljne, hvala još jednom

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Vila Elena Pefkohori? Utisci,opremljenost?

Izmenjeno (marina&marko)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 6.7.2016. at 11:17, miloshh1 je rekao/la:

Letovali smo u vili Magda u Polihronu, pa cu izneti svoje utiske.

U vilu smo stigli dosta rano, oko 7 ujutro ali smo imali srece da ne cekamo bas mnogo na ulazak u apartman, jer su rekli da ce biti tek posle 12 a mi usli oko 10. Vila je sasvim solidna, sobe solidne, velika terasa, klima, tople vode je bilo uvek, na svakoj terasi cesma sa crevom (verujte mnogo je zgodnije isprati pesak sa nogu na terasi nego u kupatilu). TV ima samo dva kanala, RTS Satelit i KCN koji je bio malo losiji. Tu je i neki grcki kanal ali nema slike, samo ton. Od posudja sve neophodno, reso sa dve ringle, frizider hladi savrseno. U kupatilu kada mala, sa delom za sedenje, mala za nas ukus ali moze da prodje. WiFi ima u vili, hvatali smo sa terase, malo je spor kad se svi nakace na njega inace radi okej, ispred vile kod stepenica je najbolji signal. Iza je dosta veliko dvoriste sa nadstresnicom ispod koje su sto i stolice, otvoreni i zatvoreni tus, WC i veliki rostilj.

Sto se plaze tice, uska je. Na sajtu Oktopoda pise da je plaza od vile udaljena 280m, inace je bar 350, a ulica koja ide od vile vodi pravo na plazu. Medjutim, na tom delu plaze je nemoguce kupati se bez patika za vodu obzirom na to da ima mnogo jezeva. Sto vise idete desno ka Haniotiju, vise je kamenito dno i vise jezeva. Ali privatne vile na desnom krilu  Polihrona su prelepe. Mi smo se kupali dosta levo, uglavnom ispred kafica Praia, ulaz u vodu je sljunak ali vec oko pojasa je pescano dno i predivno je, prozirno i bistro, bukvalno vidite svoje prste na nogama na dubini do brade.

Ima mesta i za provod kao sto su Cocones, Praia beach bar, od restorana preporucujem restoran Viva - dosta ukusna hrana, morski plodovi, probali smo dosta toga, jedan konobar je nislija tako da smo se razumeli bez problema. Sto se tice brze hrane, svakako preporucujem Doktora. Hrana je jeftinija nego na drugim mestima a mnogo ukusnija, na primer, nas cetvoro smo za 19.80e dobili 4 porcije po 4 suvlakija sa prilozima, dve velike grcke salate i 4 piva u limenkama. Odmah preko puta Doktora je market gde je takodje sve jeftinije nego u ostalim prodavnicama.

Voda paket 1.2e
Vekna hleba 0.7-0.8e
Tost hleb 1.2-1.6e
Paradajz od 1.1e
Heineken paket 8x0,3 7.5e
Alfa pivo paket 12x0,3 8e
Giros kod Doktora 2.2e, drugde 2.4e
Sokovi i grickalice od 2e
Vakumirano pakovanje sa 10 listova sira i 10 listova parizera ili pecenice je 2e
Po kaficima kafa 3.5e, pivo od 3e navise, kokteli 8e (u Kafe Rodi - pored hotela Polihrono, Happy hour 20-22h svi kokteli 4e i sva piva 2e)
Sto se obuce tice, bas kvalitetna kozna obuca, moja devojka je kupila sandale za 20e koje ovde kod nas kostaju bar 5000din, ima svacega. Sto se tice odece, malo je skuplja, majice od 7e navise, sorcevi od 8e, dresovi od 20e, naocare i papuce od 5e. Meni je inace fascinantno to sto im se cene svima razlikuju a svi imaju promet, na primer kupili smo deciji peskir sa kapom za 6.5e koji je u radnji 15metara dalje kostao 11e.
Uglavnom svuda mozete uz pice da koristite lezaljke, jedino u Cafe-Cafe naplacuju 10e za dve lezaljke a pice placate posebno. Na ulazu u Polihrono imate karting stazu.
Verovatno sam nesto propustio da napisem, tako da sve sto vas interesuje mozete pitati. :)

Svaka čast za post. Da li imate kakve informacije za izlete?(Solun, krstarenje, Meteori....)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hanioti Tours organizuje izlete, znam samo da je izlet do Soluna 30€ jer smo planirali da idemo ali otkazali, predstavnistvo im je kod hotela Posidonios i ispred imate besplatne informatore sa cenovnikom, ima izleta, poseta akva parku, ronjenje, krstarenje, meteori, safari dzipom itd, cene ne pamtim sve.

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

drugari forumasi molim za pomoc 

interesuju me neka skorija iskustva o vili aleksandris koju izdaje agencija moj svet...nasao sam samo post iz 2012 god.posto idemo sa 3 godisnjim blizancima kvalitet smestaja mi je jako bitan

svaka informacija dobrodosla

unapred hvala

:neznam::D

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 8.7.2016. at 12:22, obrica je rekao/la:

drugari forumasi molim za pomoc 

interesuju me neka skorija iskustva o vili aleksandris koju izdaje agencija moj svet...nasao sam samo post iz 2012 god.posto idemo sa 3 godisnjim blizancima kvalitet smestaja mi je jako bitan

svaka informacija dobrodosla

unapred hvala

:neznam::D

http://www.putovanja.info/forum/topic/26045-vila-aleksandris-polihrono/ 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25022
    Ukupno tema
    827278
    Ukupno poruka