majans

POLIHRONO

4980 poruka u ovoj temi

Polihrono je super za porodice sa manjom decom. Cini mi se da su plaza i voda su ove godine lepse i cistije nego ranijih (ovo nam je 4 put). Mi smo uvek u delu plaze ka Kalitei, sira je nego u centru i delu ka Haniotiju. Ove godine ima vise decijih mamipara, ali opet manje nego u Haniotiju i Pefkohoriju (tamo je vasariste). Preporucujem giros u Giropolisu ili Giroplanet, uglavnom na setalistu je, na uglu sa ulicom koja izlazi na hotel posejdon - cist lokal, razumeju srpski, moze se uzeti pribor i sesti. Za kupovinu namirnica najpovoljniji je Lidl, jeste da je daleko, kod afitosa, ali ako se ukombinuje sa posetom Kalitei ili Afitosu, vrlo se isplati.

Pitajte slobodno, ako znam pomoci cu.

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

letovali smo 2011 u polihronu pa ove godine opet.tada je bilo a interesuje me dali sada ima na plazi kafica sa onim ogromnim cetvrtastim suncobranima?neke cene po kaficima na plazi?

unapred hvala:D:rolleyes:

Izmenjeno (suki)
nema potrebe da se citira post iznad vaseg
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Mene zanima gde se tacno nalazi Lidl?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
pre sat vremena, obrica je rekao/la:

letovali smo 2011 u polihronu pa ove godine opet.tada je bilo a interesuje me dali sada ima na plazi kafica sa onim ogromnim cetvrtastim suncobranima?neke cene po kaficima na plazi?

unapred hvala:D:rolleyes:

Upravo se vratili iz Polihrona. Tamo letujemo već 9 godina, kombinovano sa drugim mestima. Ove godine na plaži neverovatna gužva, mesta već u 8 za suncobran nema. Ima ležaljki ali takođe je poželjno ranije doći. Ja juče u 11h nisam našla ležaljku nigde sem u poslednjem kafiću ka Haniotiju. Inače, ježeva je mnogo baš prema Haniotiju tako da pazite ako se tamo kupate. Voda je topla i čista. Cene pića min 6 evra za suncobran i dve ležaljke (svi traže jedno piće pre podne i jedno popodne da se uzme). Cene su kao i prethodne godine, giros od 2,2 do 2,5   kugla sladoleda 1,4   voće i povrće od 1 evro, retko da ima, pa naviše.

Želim Vam prijatan odmor

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Jel neko boravio u vili Asteri 1, neki utisci o vili?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 2 sata, biki0908 je rekao/la:

Upravo se vratili iz Polihrona. Tamo letujemo već 9 godina, kombinovano sa drugim mestima. Ove godine na plaži neverovatna gužva, mesta već u 8 za suncobran nema. Ima ležaljki ali takođe je poželjno ranije doći. Ja juče u 11h nisam našla ležaljku nigde sem u poslednjem kafiću ka Haniotiju. Inače, ježeva je mnogo baš prema Haniotiju tako da pazite ako se tamo kupate. Voda je topla i čista. Cene pića min 6 evra za suncobran i dve ležaljke (svi traže jedno piće pre podne i jedno popodne da se uzme). Cene su kao i prethodne godine, giros od 2,2 do 2,5   kugla sladoleda 1,4   voće i povrće od 1 evro, retko da ima, pa naviše.

Želim Vam prijatan odmor

Mi idemo 7 septembra pa se nadam da ce guzva biti manja.pitao sam za velike cetvrtaste platnene suncobrane posto idemo sa 3-godisnjim blizancima pa nam treba hladovina za njih

kada smo bili 2011 bilo ih je u par beach barova

hvala za odgovor i za lepe zelje:D

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
U 2/6/2016 at 20:54, Aleksandra80 je rekao/la:

21.8.2016. bih trebala da putujem u Plohrono,vila Mihalis.. Interesuje me vila,koliko je daleko od plaze i opsti utisci celog Polihrona.. Pozdrav!:D

I ja isto putujem 21.8  u toj vili mozda se i upoznamo...:)

Izmenjeno (Jela 84)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Hvala  @majana.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svima:suncase:

Ove godine je na redu Polihrono, pa me zanima da li je neko bio u renoviranom smeštaju Kuća Athanasia Maria i kakva su vam iskustva. Smeštaj je renoviran u maju ove godine.

Hvala... Pozdrav:thankyou:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Popštovani, evo i ja da prokomentarišem u par reči,a i da pitam par reči, ako hoće neko da mi odgovori.

Prošle godine smo ja i suprug išli Preko agencije na Sarti,sve je bilo lepo ali smo se pokajali što nismo pošli kolima :neznam:ali dobro nema veze iznajmili smo bili renta kar i obišli celu Sitoniju, utisci su prelepi: plaže, priroda,boja mora.....odlučili smo da ove godine idemo kolima i tako odlučimo da idemo na Prvi prst Kasandra , uplatili smo preko Agenciji Polihrono od 29.08.2016. Vila se zove Crystal,odlučila sam se za nju jel mi je na slikama izgledal pristojno,u agenciji mi je rečeno da je Ok,ali ajde opet da proverim.... koliko sam listala po netu  videla na slikama izgleda Ok piše da je renovirana,ako je neko slučajno bio smešten neka mi nešto napiše, nisam na forumima i na utiscima videla ni našla da je neko nešto pisao o ovoj vili.Hvaaala 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

E,bile smo moje drugarica i ja u toj vili.. Smestaj je dobar ,ima i terasa ,tj sve zavisi u kojoj sobi cete biti..

jedina mana je sto je slab mlaz vode oko 7-8 uvece,i tesko nam je bilo da se okupamo i operemo kose,a nekad je znalo da nestane i po 20min pa da onda dodje voda. 

Sad ne znam dal je do smestaja ili do celog polihrona,jer je jednom bila cak nestala voda u celom polihronu doslo do pucanja cevi nekih..

imate odmah dole kod vile canteen by nikos,giros,ccezar salate svasta nesto,sve je ukusno,ljudi su preljubazni,uvek je cisto sve i imate wifi :)

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

O pa super... Mi smo uplatili studio za dvoje i nije nisko prizemlje ili prizemlje, tako da će valjda biti ok. Kazu da je i klima uključena u cenu... Koliko spratova ima vila, da li zavisi pritisak vode od toga? Imate li još neke savete ili zapažanja?:razmislja: Hvala puno

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Izgleda da Polihrono ima problem sa starim cevima za vodu koje ne mogu da izdrže pritisak pa dolazi do pucanja i havarijskih isključenja. Prošle godine sam bio i u nekoliko navrata je nestajala voda od čega dva puta po više sati, što ne predstavlja problem po pitanju vode za piće, jer svi koriste flaširanu, ali je zato veliki problem zbog tuširanja i toaleta.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Pre 1 sat, Vlada1984 je rekao/la:

O pa super... Mi smo uplatili studio za dvoje i nije nisko prizemlje ili prizemlje, tako da će valjda biti ok. Kazu da je i klima uključena u cenu... Koliko spratova ima vila, da li zavisi pritisak vode od toga? Imate li još neke savete ili zapažanja?:razmislja: Hvala puno

Da li je neko bio u vili Matamis u Polihronu?Zanima me kakav je smestaj.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25022
    Ukupno tema
    827274
    Ukupno poruka