majans

POLIHRONO

5265 poruka u ovoj temi

Znam da je pisano da ima lezaljki citala sam postove ...Zanima me ko je isao u avgustu (7.8.-14.8. ) idem sa detetom od 4 godine koje ne planiram da budim u 5 ujutro da bih imala lezaljku... Da li je preporuka nositi svoju lezaljku i suncobran ili moze na plazi da se nadje mesto npr oko 8,9h ujutro? Posto vecinom se pise da je u avgustu jako velika guzva... I da li neko zna hotel Odysseas ili je odsedao u njemu? Čovek s kojim sam pričala je fin i prijatan,sve hoce da pojasni i objasni,čak šta više odlično priča engleski što je za mene veliko olakšanje.Videla sam na mapi da  je jako blizu mora... 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav Miodraze,

 

slazem se u potpunosti sa vama.ako ste bili u Fanis vili,mozete mi malo detaljnije opisati ovu vilu,videla sam slike i opise nasih agencija.ako ste bili ne bi bilo lose da cujem neku dodatnu informaciju.lsli bi sa detetom od 3god.

Hvala

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Fanis je objekat na idealnom mestu, ima bazen koji je prilagodjen svim uzrastima uz to je i cist. Dvoriste je primerno uredjeno, u dvoristu se nalazi bar. Gostima su na raspolaganju besplatne lezaljke koje su pristojnog kvaliteta i kojih ima dovoljno. Lezaljke je dozvoljeno namestati na svim pozicijama u dvoristu (sunce - hlad, ispred smestaja, oko bazena, pored ograde - plaze), i to na lepoj zelenoj travici.... Ima novijih i starijih smestajnih jedinica, koje imaju svoje prednosti i mane. (Izabrao sam stariji smestaj). Fanis u suterenu ima igraonicu (bitan detalj, narocito ako je losije vreme). U Fanis dolaze animatorke iz nase agencije, sa njima deca uce da plivaju, igraju .... Parking im nije za hvalu, u starijim smestajnim jedinicama je cesta upotreba inventara ucinila svoje (nije to nista novo i specijalno). Kada saberem utiske, Fanis je pravo mesto.

Maso, pozdrav iz srca Bačke 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala na informacijama.bice mi od koristi pri odabiru smestaja za ovo letovanje.a ova mi vila najvise odgovara jer je na plazi.

Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dobar dan,ovde sam novi. Zanima me jel neko bio u Vili Moustakas ili neko nesto zna o njoj,kakva je,koliko je udaljena od plaze? Hvala vam :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U ‎22‎.‎5‎.‎2016‎. at 13:42, Zeljko Milic je rekao/la:

Dobar dan,ovde sam novi. Zanima me jel neko bio u Vili Moustakas ili neko nesto zna o njoj,kakva je,koliko je udaljena od plaze? Hvala vam :)

Ja se trenutno nalazim u Polhronu,na par minuta udaljenosti od restorana "Moustakas".Vidim da je on u pripremi,ali nisam primetila da se i sobe izdaju.Videcu u toku dana pa cu javiti.

Udaljenost od plaze nesto vise od 100m u delu ka Haniotiju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Klea kakvo je vreme  tamo?

Izmenjeno (adrijanab)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 4/26/2016 at 9:33, verica nesic je rekao/la:

Dragi forumaši, može li neko da mi odgovori da li je bio u villu Erodios 2_i kakvi su utisci?

Prosle godine smo bili u ovom apartmanu. Po meni prelep, cist apartman, bili smo zadovoljni. Bili smo u prizemlji u cetvorokrevetnom apartmanu, imali smo veliku kuhinju, u dvoristu ima rostilj koju smo i koristili..ispred apartmana je veliki parking sto je dobro ako idete sopstvenim prevozom. Preko puta je igraliste za decu. Apartman je u mirnom delu Polihrona, more je blizu. Nama je bio idealno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 3 sata, adrijanab je rekao/la:

Klea kakvo je vreme  tamo?

Vreme je suncano,bez padavina,temperatura vazduha 27c, naravno u hladu, more 19c.Jutros je duvao vetar pa nije bas bilo prijatno tako da smo se premestili na bazen.Po podne je oslabio i stao.Vece toplo,prijatno.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Rodi?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li u Polihronu, Pefkohoriju ili Haniotiju ima pijace?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

forumasi koji su na ovoj stranici,a koja se tice polihrona su jedni od najgorih nazalost..bio sam na stranicama vezanim i za nea vrasnu i jerisos i neos marmaros,nikiti,tasos,hanioti i svuda su ljudi izlazili u susret i nudili korisne informacije,a ovo ovde je blagi uzas??pre dva meseca sam pitao za vilu mary 2 i niko nije nasao za shodno da napise bilo sta ili da preporuci neku plazu u blizini,neko zanimljivo mesto,objekat..nemam reci!Znam da je u blizini i kalitea i xenia beach pa i nea skioni i furka ali opet svaka preporuka i predlog ko je vec bio na tim mestima dobro dodje.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 4 sata, baky je rekao/la:

Da li u Polihronu, Pefkohoriju ili Haniotiju ima pijace?

Nema pijace ni u jednom od ovih mesta,ali ima dosta piljarnica i marketa gde mozete da kupite voce i povrce.

Verujte da nece nista da vam nedostaje.

Ja sam trenutno u Polihronu,a letovala sam i u Pefu i Haniotiju.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala Vam puno. Ja idem sa druge strane brda, u Nea Skioni. Pijacu volim zbog začina, maslina i samog šarma.

Nego, kakvo  je vreme?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 1 sat, vlade je rekao/la:

forumasi koji su na ovoj stranici,a koja se tice polihrona su jedni od najgorih nazalost..bio sam na stranicama vezanim i za nea vrasnu i jerisos i neos marmaros,nikiti,tasos,hanioti i svuda su ljudi izlazili u susret i nudili korisne informacije,a ovo ovde je blagi uzas??pre dva meseca sam pitao za vilu mary 2 i niko nije nasao za shodno da napise bilo sta ili da preporuci neku plazu u blizini,neko zanimljivo mesto,objekat..nemam reci!Znam da je u blizini i kalitea i xenia beach pa i nea skioni i furka ali opet svaka preporuka i predlog ko je vec bio na tim mestima dobro dodje.

Ja jos februara pitao o vili Magda u Polihronu i jos uvek cekam odgovor.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26993
    Ukupno tema
    905537
    Ukupno poruka