Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

E too,divne su hvalaa:zaljubiska:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 

 

  •  
  •  

Giros u Ovelixu :)

13339698_1029697800413510_8745393197491447462_n.jpg

Orada i musaka u restoranu u ulici paralelno s plažom, ulaz ima stepenice. Zaboravila sam ime, Astra nam je preporučila i solidna je hrana :)

DSCN5304.JPG

DSCN5303.JPG

Izmenjeno (jaca58)
3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 14.6.2016. at 10:30, Dadica je rekao/la:

Interesuje me zna li neko sta o vili Mare monti?Prva godina je da rade tu vilu.Mi smo uplatili aranzman Sarti vila Mare monti 09.07 idemo kolima...I prvi put idemo u Grcku...

Dali ste bili u mare monti? 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Evo ovako mozda nekome pomogne.Vratili smo se iz Sartija.Odusevljeni smo inace sitonijom a pogotovu plazama koje smo obisli na ovoj strani koje gledaju na Atos.Svaka je drugacija i prelepa.Tigania,Orange,Klimataria,Manassu,Katciki,Platanitsi i ona pored Orange Tour.ne znam tacno naziv .Licno meni je lepsa ova strana.Bili smo jedno vece u Neosu i ta strana je vise nekako urbanija al nama licno se manje dopala.Videli smo tu i par plaza usput.Tu u blizini je lepa Ag.Joaninis tako nesto se zove blizu Neosa.Sto se tice smestaja bili smo u Mare monti i odusevljeni smo sve je cisto od samog apart.do bazena do lobija .Jedino mozda sto nekome smeta jeste malo buka kad prolaze kola ali nama licno nije smetalo.Prostran apartman bracni lezaj tv tus kabina kuhinja reso i mikrotalasna.Licno lepo je bas.

Izmenjeno (Dadica)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Agios Ioannis je blizu Nikitija

578f29de5ba12_AgiosIoannis.jpg.d6d4c806e

a Lagomandra je blizu Neosa

578f2a0756a3e_Lagomandrabeach.jpg.196dc2

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 5/31/2016 at 14:26, jaca58 je rekao/la:

Lubenice smo kupovali u marketu koji je u blizini autobuske stanice na uglu, po preporuci agencije, i dosta je povoljnija cena vode, piva, voća, povrća i mlečnih proizvoda u odnosu na druge markete. Pekara ona u novom Sartiju je odlično snabdevena i uživanje je ujutru u nju ući. Mi smo ljubitelji pite sa spanaćem i ona nam je bila favorit.

za @jaca58 ili nekog poznavaoca: Mogu li dobiti tačnu lokaciju ovog marketa  na mapi ? Takođe bi mi trebale koordinate ove i eventualno još neke dobro snabdevene pekare u Sartiju... ljubitelji smo ranog ustajanja i bez doručka sedanja u auto, svratimo u (bolje snabdevenu) pekaru i pravac plaža, na kojoj sljuštimo krofne sa kremom, kobasicu ili zelje u lisnatom pecivu, itd... kretaćemo iz Aristea studia, što ranije...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Društvo,

Da li je neko možda bio (ili video) u kući Alekos koju nudi Astra Travel? Nalazi se na uzvišenju iznad crkve. 

Svako iskustvo je dobrodošlo! :thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
Pre 19 sat, Dowie je rekao/la:

za @jaca58 ili nekog poznavaoca: Mogu li dobiti tačnu lokaciju ovog marketa  na mapi ? Takođe bi mi trebale koordinate ove i eventualno još neke dobro snabdevene pekare u Sartiju... ljubitelji smo ranog ustajanja i bez doručka sedanja u auto, svratimo u (bolje snabdevenu) pekaru i pravac plaža, na kojoj sljuštimo krofne sa kremom, kobasicu ili zelje u lisnatom pecivu, itd... kretaćemo iz Aristea studia, što ranije...

Ao je pekara na koju mislim, nalazi se u ulici kada od parkinga krenes prema fudbalskom igralistu, na jednoj od raskrsnica na levoj strani se nalazi pekara, msilim da ce ti ova pekara biti dovoljna jer je super snabdevena.

Ako neko zeli malo povoljniji market a obilazi plaze oko Sartija, preporuka je da svrati u market koji se nalazi kada sa magistrale skrenete ka selu Sikija, posle 200m se nalazi benzinska pumpa i veliki market.

Izmenjeno (nikolarrr)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Mene zanima ima li tuseva na plazama u Sartiju i oko?:rolleyes:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav, u avgustu prosle godine letovali smo u Sartiju. Kao sto je napisano jako lepo mesto sa uredjenom plazom i dobra polazna tacka za obilazenje okolnih plaza i Sitonije. Da se ne bih ponavljala o mestu i plazama, iznecu svoj utisak o izboru smestaja.

Boravili smo u vili Stavrula Garden preko Astra tursa. Jako smo zadovoljni izborom smestaja. Vila je novija i lepo sredjena sa novim namestajem i potrebnim stvarima (posudje, peskiri, susilo za ves...). Ispred vile je parking, a u dvoristu ljuljaska i rostilj. Udaljenost od plaze nije nikakav problem. Jedina mala zamerka koju imamo je ta da prozor na kupatilu nije imao mrezu pa su komarci tuda ulazili (na ostalim prozorima postoje mreze), no moguce je da je taj "propust" ispravljen ove godine.

Ako nekog zanima jos nesto, slobodno pitajte! :rolleyes:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pozdrav svima, uplatili smo vilu Dora Garden za period 23.08 do 02.09 idemo kolima, zanima me da li je neko bio u ovoj vili i kakvi su utisci? Po slikama unutrasnjost vile mi deluje jako pristojno dok je spolja da kazem malo "zapusteno".. Ako neko zna ili ima slike da podeli to bi bilo super, hvala svima unapred!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pitala sam pre nekoliko strana da li postoje mrezice za komarce na vili Katerina i kako niko nije odgovorio, a u medjuvremenu mi je stigao odgovor sa lica mesta, da napisem ako nekog zanima - ima.

 

Da li mi neko moze reci, ko je bio ove sezone, da li je isprobao mesaru i da li bi se oslanjao na nju kada je u pitanju spremanje hrane za bebu? Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

da li ikao ima iskustva sa marianna house u Sartiju? Pitao sam i na temi smestaj, ali hajde i ovde :)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905090
    Ukupno poruka