Guest Prijatelj

SARTI

8164 poruke u ovoj temi

Pozdrav svima,

Nova sam na forumu a i ove godine prvi put putujem na Sarti. Suprug i ja planiramo da pocetkom septembra (od 01.) odemo na "bum" (njegova ideja), pa bih zamolila za misljenje da li je to pametno ove godine. Zna li neko i kako se krecu cene za neki pristojan dvokrevetni studio u starom delu. Hvala unapred svima.:thankyou:

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

U septembru ne bi trebalo da imate vecih problema sa pronalazenjem smestaja na "bum"

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala. :D

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Pre puta na bum se treba dobro raspitati o smeštaju, kakvi su, kakvi su utisci bivših gostiju, eventualno upit preko maila par dana pre polaska. Imati neki izbor od 5 ili više mogućih smeštaja koji su ispitani ili propitani. Sve to iz čisto bezbednosnih razloga.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kako se zove kuća u kojoj ste se smestili i o kakvom smeštaju je reč, studio, apartman i sa koliko kreveta?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hvala i prijatan odmor. Pošto ste kolima obidjite i okolne plaže, uživaćete.

Pozz :hello:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nema na cemu :don-t_mention:

Hocemo :cool:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
U 21.7.2016. at 12:11, nikolarrr je rekao/la:

Ao je pekara na koju mislim, nalazi se u ulici kada od parkinga krenes prema fudbalskom igralistu, na jednoj od raskrsnica na levoj strani se nalazi pekara, msilim da ce ti ova pekara biti dovoljna jer je super snabdevena.

Ako neko zeli malo povoljniji market a obilazi plaze oko Sartija, preporuka je da svrati u market koji se nalazi kada sa magistrale skrenete ka selu Sikija, posle 200m se nalazi benzinska pumpa i veliki market.

Da, to je najbolja pekara u Sartiju. Mi smo prvo šetali uz more, a onda odatle u prvu ulicu paralelno s plažom, i na uglu je ta pekara. Najbolja spanakotiro pita, razne vrste hlebova i peciva :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li je neko bio u vili Melos ,nasao sam tamo smestaj pa me interesuju utisci?! Pozdrav!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li neko zna nesto o vili FILIPOS? :) Preko pretrage ne nalazim nista.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li na Kalamitsi plazi ima vetra, ako je na gradskoj plazi u Sartiju vetrovito?!

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Kažu da nema ako u Atini ne pada kiša,  a na Evzoniju se ne čeka duže od 30 minuta.  U suprotnom duvaće u Kalamitsiju... 

Šalim se,  naravno. U Kalamitsiju obično ne duva i nema talasa,  a more je mirnije nego u Sartiju. 

Izmenjeno (debela.hladovina)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Forumasi potrebna mi je pomoc pri izboru odnosno pronalsku vile u Sartiju. Mozda ce nekome delovati smesno ali ovogodisnje letovanje je zavrseno i ja krecem u ozbiljnu potragu za letovanje 2017. Posto po prvi put planiram sledeceg leta da odem na Sitoniju odnosno Sarti a putujem sa suprugom u dva decaka od 12 i 10 godina zelim na vreme da pronadjem vilu koja ce odgovarati nasim potrebama a naravno za sto manje novca. svake godine letovanje uplacujem u decembru ili najkasnije u januaru. Letovanje odnosno odmor planiram do detalja pa samim tim imam puno pitanja. Procitao sam jedan deo foruma i odprilike sam upoznat sa podelom Sartia...U sustini nama bi vise odgovarao desni deo Sartia jer je sitan pesak i veci plicak ali plassim se da nam za vecernju setnju nebude predalek centar grada i sva zbivanja pa mi malo pojasnite kolika je udaljenost izmedju ta dva dela grada. Drugo ako uzmemo smestaj u tom novijem delu da li taj deo grada ima prodavnica i pekara odnosno ono sto bi nam pokrili dnevne potrebe a da samo uvece idemo u setnju do starog dela. Da li u novom delu ima kafica i lezaljki na plazi i da li se kao i na Kasandri za dva pica moze dobiti celodnevno koriscenje lesaljki i suncobrana? Posto i ja i klinci veci deo dana provedemo sa maskama na ocima i glavom ispod vode zanima me da li ima skolkica u tom delu koje bi deca skupljala dok ronimo ili po dnu nema bas nicega? Posto svake godine letujem u junu mesecu zanima me da li se moze od 10-og juna ili maks od 20-og do 30-og juna naci smestaj za nas cetvoro za maksimalno 350 do 400 eura bilo preko agencije ili ako neko ima neki kontakt za privatan smestaj? mozda bi cak isle i dve porodice pa je mozda privatan smestaj najbolja opcija. Da li ima mozda neki organizovan prevoz do neke obliznje plaze recimo Orange beach? Za sada toliko ako neko ima zivaca da odgovori na ovolika pitanja bio bih mu jako zahvalan ili bar na na neka koje zna odgovore...jos jednom hvala unapred i pozdrav svim forumasima.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905037
    Ukupno poruka