Guest Pedja

Pomozite mi da izaberem destinaciju

2132 poruke u ovoj temi

 

@drug.lukic

Mamipare nisu problem i predhodnih godina smo im odoveli.

Interesuje me konkretno plaza u Mm, da li ima neki vozic kojim bi mogli da se provozamo i da li postoje u mestu "veseli" biciklovi za iznajmljivanje...

Ne vredi biti smesten u MM ako nisi kolima, tako lepih plaza ima relativno blizu a nema lokalnog autobuskog prevoza. I cini mi se da je MM vise pogodan za mladju decu, jer ima puno parkova, igralista itd. Ja glas dajem Nea Mudanji za mesto sa povoljnim smestajem, dobrom plazom i dovoljno sadrzaja za pasivan odmor (odmor u mestu).

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

te lepe plaze su toliko krcate, da se odlazak na njih kolima svede na trazenje parking mesta kao oko poslovnih zgrada na NBgdu....tj. igranja tkz. muzickog parkinga....sreca pa smo ih obisli ranijih godina jer je to ove godine bila nocna mora.....te smo odustali od odlaska na druge plaze i uglavnom ostajali u Mm

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sve što više tražim i gledam sve manje znam šta da izaberem za letovanje...:neznam:

 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ја чекам да агенције избаце понуде за скијатос авионом, чисто да искористим џабе превоз за једноипогодишње близанце а и да ја осетим чари летења у металној канти:) Е сад комбинујем, тј.измишљам топлу воду(то ми у крви) па покушавам да нађем само авионске карте, а смештај директ преко власника, чисто да упоредим цене, јер је у том другом случају избор вила много већи, али сумњам да ће домаће агенције продавати само авио карте за чартер летове, мада никад се не зна...

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@Apis До пре отприлике 2, 3 године, код наших агенција је било могуће купити само авио карту на чартер лету, додуше нерадо су је продавали и по нешто већим ценама него уколико би уплатили цео пакет аранжман. Нажалост, та опција је скоро па потпуно изашла из понуде. Прошле године сам пратио и чини ми се да је само једна агенција рекламирала само авио карту на чартеру за једно грчко острво и то као неки ласт минут типа 2 дана пред лет. Нека ме неко исправи ако има другачију информацију. 

Izmenjeno (McNulty)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Informacija je tačna.

Meni se posrećio Krit, ali još davne 2014., i tada smo avio karte mogli da kupimo tipa manje od mesec dana pred put.

Agencije (Mediteraneo, Viva, možda Belvi, za njih ne znam sigurno) i objave da karta može raspar, ali kad ih stvarno pitaš, ništa ne mogu da ti kažu do pred sam put, jer im je cilj prvenstveno da prodaju aranžman kao celinu.

Za neke destinacije na koje naši ljudi i više vole da idu sopstvenim prevozom (Lefkada, Krf), može i da se desi da se nađe kakva "napuštena" karta, ali za Skiatos teško, jer je trajekt skup, pa ljudi ili idu u paketu avionom, ili busom.

 

U svakom slučaju, sačekaj prve ponude pa probaj...uživaćete, sasvim sam sigurna :cvetic:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ako ostane koja karta par dana pred put prodace je, unapred par meseci - tesko

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Хвала на помоћи свима... Ето у међувремену смо осим скијатоса убацили опцију и кефалонија - ласи авионом... Па сад полако тумарамо по агенцијама, мада су им цене солидно 'лепе' с обзиром да је та 'прва минута' у питању... Дефинитивно се више исплати ласт минут, али са бебама ми то баш није опција о којој би размишљао... Па ако неко набаса на нешто интересантно са авионским превозом, везано за смештај у ласију или кукунаријесу, нек јавља, био бих му итекако захвалан:)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Nisam nabasala sada, ali sam u septembru bila na Kefi, u Lasiju preko Big Blue-a avionom, u hotelcicu Irilena.

Imas na temi o Kefi, mislim u Smestajima moj post o Irileni.

Topla preporuka.

Izuzetno blizu Makris i Platis, na glavnoj ulici, znaci na potpuno ravnom, imate parking u dvoristu hotela ako odlucite da iznajmite auto.

Lasi je odlicna pozicija, sa bebom pogotovo, i za boravak, i da, u skladu sa mogucnostima, mrdnete jos negde po Kefi.

Marketi su vam blizu, Argostoli na 2 km i dostupan busom, taxijem ili iznajmljenim autom, ako treba nesto cega u Lasiju nema.

Domacini u Irileni carobni, na celu sa g-djom Atinom, vlasnicom.

Jedino - u basti restorana milion agresivnih pcela, to moze da bude gadno kad ste tu s malim detetom.

Za dve osobe aranzman n/d, avion i sve takse i transferi bio je 1000 evra, istina u periodu 8-18.9., ne znam koliko bi bilo za malo dete.

Preporuka, ako se bude nudilo i za leto 2020.

P.S. Isti aranzman je imao i Kontiki

Izmenjeno (Dobra Jela)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sad tek vidim da idete sa DVA svrcka, sobe u Irileni su dvokrevetne (bar ove 2 sto nude nase agencije).

U svakom slucaju, pitajte mejlom direktno hotel imaju li pomocni ili krevece u ponudi (ima adresa na sajtu hotela), i ja sam nesto pitala i brzo su mi odgovorili, istina, to nije bilo usred zime).

U svakom slucaju, Kefa je divna, mada mozda bolje s njom sacekati dok malci malo porastu, jer je steta ne obici je :cvetic:

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

A i za first minute je mozda bolje odabrati Egejsko more zbog malisana!

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Jel imaju neke igrice za klince igranice i tako nesto?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Zbog ovogodisnjeg haosa koji nas je sj***o, najverovatnije ce biti nesto kraci odmor pa cu gledati da idemo negde blize, da ne gubim vreme sa putovanjem i trajektima (nazalost :sad2:).

Izbor je izmedju Piliona i Parge (tacnije Jonsko more ta obala sa izletima od Sivote do Vrahosa). 

Bas mi je tesko da odlucim jer imam zelju i jedno i drugo. U Pargi sam bio ali to je bilo kratko nisam video nista u tom delu pa bi svakako bilo nesto novo. Plus izlet na ostrva obavezno. A opet ona priroda Piliona me privlaci godinama. 
Presudne mogu biti samo plaze jer u sustini zbog toga i idem.

Pomagajte :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja lično mislim da su najlepše plaže na Jonskom moru, nije bitno kopno ili ostrvo. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26984
    Ukupno tema
    905093
    Ukupno poruka