Guest Pedja

Pomozite mi da izaberem destinaciju

1943 poruke u ovoj temi

@drug.lukic

Mamipare nisu problem i predhodnih godina smo im odoveli.

Interesuje me konkretno plaza u Mm, da li ima neki vozic kojim bi mogli da se provozamo i da li postoje u mestu "veseli" biciklovi za iznajmljivanje...

Ne vredi biti smesten u MM ako nisi kolima, tako lepih plaza ima relativno blizu a nema lokalnog autobuskog prevoza. I cini mi se da je MM vise pogodan za mladju decu, jer ima puno parkova, igralista itd. Ja glas dajem Nea Mudanji za mesto sa povoljnim smestajem, dobrom plazom i dovoljno sadrzaja za pasivan odmor (odmor u mestu).

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

te lepe plaze su toliko krcate, da se odlazak na njih kolima svede na trazenje parking mesta kao oko poslovnih zgrada na NBgdu....tj. igranja tkz. muzickog parkinga....sreca pa smo ih obisli ranijih godina jer je to ove godine bila nocna mora.....te smo odustali od odlaska na druge plaze i uglavnom ostajali u Mm

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Sve što više tražim i gledam sve manje znam šta da izaberem za letovanje...:neznam:

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ја чекам да агенције избаце понуде за скијатос авионом, чисто да искористим џабе превоз за једноипогодишње близанце а и да ја осетим чари летења у металној канти:) Е сад комбинујем, тј.измишљам топлу воду(то ми у крви) па покушавам да нађем само авионске карте, а смештај директ преко власника, чисто да упоредим цене, јер је у том другом случају избор вила много већи, али сумњам да ће домаће агенције продавати само авио карте за чартер летове, мада никад се не зна...

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

@Apis До пре отприлике 2, 3 године, код наших агенција је било могуће купити само авио карту на чартер лету, додуше нерадо су је продавали и по нешто већим ценама него уколико би уплатили цео пакет аранжман. Нажалост, та опција је скоро па потпуно изашла из понуде. Прошле године сам пратио и чини ми се да је само једна агенција рекламирала само авио карту на чартеру за једно грчко острво и то као неки ласт минут типа 2 дана пред лет. Нека ме неко исправи ако има другачију информацију. 

Izmenjeno (McNulty)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Informacija je tačna.

Meni se posrećio Krit, ali još davne 2014., i tada smo avio karte mogli da kupimo tipa manje od mesec dana pred put.

Agencije (Mediteraneo, Viva, možda Belvi, za njih ne znam sigurno) i objave da karta može raspar, ali kad ih stvarno pitaš, ništa ne mogu da ti kažu do pred sam put, jer im je cilj prvenstveno da prodaju aranžman kao celinu.

Za neke destinacije na koje naši ljudi i više vole da idu sopstvenim prevozom (Lefkada, Krf), može i da se desi da se nađe kakva "napuštena" karta, ali za Skiatos teško, jer je trajekt skup, pa ljudi ili idu u paketu avionom, ili busom.

U svakom slučaju, sačekaj prve ponude pa probaj...uživaćete, sasvim sam sigurna :cvetic:

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

ako ostane koja karta par dana pred put prodace je, unapred par meseci - tesko

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

26047
    Ukupno tema
    869191
    Ukupno poruka