Guest Pedja

Pomozite mi da izaberem destinaciju

1905 poruka u ovoj temi

потписујем да се са Скијатосом нећеш разочарати... Једино кад стигнете видите дал ћете кола изнајмљивати ил се возати до плажа које су све на макс пола сата вожње... Ми иначе за следећу годину планирамо на Скијатос са близанцима, тад ће имати годину ипо, а ове године их са осам ипо месеци водимо на Амулијани...

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Postavljeno (izmenjeno)

Ako se smestite u Agios Nikitas dozivecete Lefkadu na najlepsi nacin.Ima ona svasta da ponudi.Steta je ne videti je.Nema to veze sa slikanjem.

@Apis,

neminovno je da na tako lijepim destinacijama naidjete na takve tipove turista koji su tu samo zbog slikanja. Nemojte da vas to odbije od Lefkade, jer nemate pojma sta propustate. U sali cesto kazem “ko nema para za Karibe, moze na Lefkadu”. Jedini problem je sto poslije sve plaze poredite sa njenima:D, ali bas ta nestvarna boja mora nas je inspirisala da kasnije obidjemo  nekoliko grckih ostrva za koja nikada nisam ni cula, a koja takodje imaju predivne plaze, ali, kao i lefkada, puno vise od toga.

Izmenjeno (MajaBee)
4

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja ne volim takve plaze, da volim male i/ili mirnije, ali moje oci ih vole:), a i fotoaparat:D, ali nikada ne bih isla negde samo radi kacenja slika, to mi je van pameti!

3

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav,

bolje da nisam ni ulazio ovde, samo ste mi jos vecu zbrku napravili. Tek sad ne znam gde da idem :neznam::D

Idem dole sam, ne vozim , trazim neko mesto koje nije krcato, negde gde cu moci da ostavim peskir( nije mi problem uzeti lezaljku, al po meni lepse je lezati na pesku), da uvece imam gde da prosetam malo i da popijem koje pivo. Nije mi problem ici na okolne plaze autobusima, cak ni peske, samo da ne moram da se vozikam po sat vrmena i vise :D Odgovarale bi mi pescane plaze, mada se ne bunim ni za one drugog tipa. Nadam se da postoji neko takvo mesto :rolleyes:

Prvi put idem sam, pa me zanim da li je tesko naci smestaj za jednu osobu?

Hvala vam puno!:srce:

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

avionom ili busom? i kad, jul, avgust, septembar? i koliko bi platio aranzman?

evo ti jedan predlog bez obzira na prevoz i vreme (razlika je samo u kolicini novca koji ces potrositi)

Kasiopi na Krfu

naravno bolje je avionom, ali nije nedostizno ni busom

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pogledaj imas sad dobrih last munuta avionom, do 500 e je za dve osobe pa ti se isplati i to da platis iako si sam. Po tebi sto trazis predlozio bi ti grad Skijatos na istoimenom ostrvu, uvece je lepo za setnju i ima se gde izaci a plaze su uglavnom pescane i autobusom lako dostupne. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Isao bih pocetkom avgusta, odmor mi je sad od 28. Svi mi govre da mi za Krf treba prevozno sredstvo :neznam: , a aranzman bi platio do 400e sa sve prevozom. Razmisljao sam i o Skijatosu, kazu da je tamo mnogo lepo.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

za Kasiopi ti ne treba prevozno sredstvo.....ako zelis da obicdjes grad jedan dan,mozes busom za par evra ....ostalo vreme provodis u Kasiopiju i kuliras....5d1b022f3071a_Kasiopi2.jpg.910e6da6eb800Kasiopi.jpg.db988331f5060d8d551dc33a792910.jpg.feb36a8325b754de8d0d353f3adc403f.11.jpg.482f341d494e965b8c24f5a29c6f3c36.Bataria02.jpg

Mozes i na Skijatos, ali mislim da tamo nema plaze u gradu, pa bi morao svaki dan busom ili da rentas nesto

Izmenjeno (drug.lukic)
2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Скијатос је фантастичан, и тај аутобуски превоз не бих га ни осетио... Али ја лично тамо не би крочио у сезони... Ми смо били крајем Јуна и имали смо утисак да смо у рају, док је колега ишао почетком августа и каже да је једва чекао да се врати из пакла... Е сад укуси су различити, па зависи и од твојих афинитета, у сезони је огромна гужва, уз обиље контузованих енглеза и настрано-девијантних људи свих националности... А плус су и цене у сезони по мени мало прескупе, тако да бих га ја сем у јуну и септембру заобилазио у широком луку...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Скијатос је фантастичан, и тај аутобуски превоз не бих га ни осетио... Али ја лично тамо не би крочио у сезони... Ми смо били крајем Јуна и имали смо утисак да смо у рају, док је колега ишао почетком августа и каже да је једва чекао да се врати из пакла... Е сад укуси су различити, па зависи и од твојих афинитета, у сезони је огромна гужва, уз обиље контузованих енглеза и настрано-девијантних људи свих националности... А плус су и цене у сезони по мени мало прескупе, тако да бих га ја сем у јуну и септембру заобилазио у широком луку...

Ja sam bio krajem jula al ne primetih pijane i kontuzovane engleze. Vecinu turista cine Grci. E sad nisam tumarao Skijatosom u 4 ujutro tako da u to doba ne znam sta se desava ali oko 1 pola dva je sve bilo u najboljem redu. E sad jeste guzva ali ne oseti se bas toliko. 

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Skijatos je dobar izbor..Grad je prelrp.Na maloj razdaljini ima dosta plaza pa sta ko voli..Licno volim Krifi Amos i Mandraki..Odlicno je povezan lokalnim prevozom..

2

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25907
    Ukupno tema
    862864
    Ukupno poruka