Guest Pedja

Pomozite mi da izaberem destinaciju

2132 poruke u ovoj temi

Mozda Tolo sa svim okolnim sadrzajima nije los...ja ga merkam godinu, dve al nikako tamo...cene su dosta povoljne 

I naravno Krf uvek...:)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ја бих лично почетком јуна авионом ишао на острво Ман . 

 Тада се одржавају мото трке где учествују најхрабрији возачи на свету . 

 Можда чича и оде идуће године ако Бог да .

 

 

 

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Sva juzna velika ostrva Mediterana... Puna su istorije i plaza pa odaberi jedno :rolleyes:

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Trebala bi mi pomoc prijatelja. :)

Pitanje sam postavila na temi Leptokarija ili Nei Pori....mada mu je mesto verovatno ovde.

Prethodnih 5 godina najcesce smo letovali u Olimpskoj regiji (tri puta smo posetili Nei Pori).

I za sledecu godinu razmatramo kao mogucu opciju istu regiju s tim sto bi promenili mesto odmora.

Letovali bi klinci i ja, a putovali bi busom.

Koja od ova  tri mesta pod Olimpom nam preporucujete: Paralija, Leptokarija ili Platamon?

 

Mozda bi se odlucili i za Eviju ili Metamorfozis na Sitoniji, al ne znam koliko bi deci bilo zanimljivo tamo. 

 

Sta na od ponudjenog predlazete? 

 
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

На Евији нисам био, али по причама оних који су били, сасвим интересантно острво са доста ствари за видети и под обавезно једнодневни излет на фантастични Скијатос... А ако одеш на Ситонију, једини проблем ће ти бити што ћеш после ударати главом о зид јер си 3 године ишла у неи пори:) Ситонија и олимпијска регија су небо и земља у сваком погледу, али ми ћемо на Ситонију само Јун ил Септембар јер су у сезони у последњих пар година гужве неподношљиве... Мада ти ја са два детета препоручујем Скијатос, такође ван сезоне(што због гужве, што због пара).... Поздрав и свако добро

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

I Sitonija i Skijatos su prelepi, slazem se, ali zbog dece skolskog uzrasta (11 i 13  godina), uslovljeni smo da letujemo kad se raspuste, tacnije posle  20 juna kada su cene vise u odnosu na period vansezone. 

U nasem slucaju (putvanje na destinaciju busom nas troje) bili bismo vezani za plazu u mestu u kom letujemo, a zeleli bismo da na moru provedemo od 12 do 15 dana.

Klinci su plivaci tako da nam dubina ne igra neku ulogu, a vole i da pecaju. 

Izmenjeno (Jola68)
1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

I Sitonija i Skijatos su prelepi, slazem se, ali zbog dece skolskog uzrasta (11 i 13  godina), uslovljeni smo da letujemo kad se raspuste, tacnije posle  20 juna kada su cene vise u odnosu na period vansezone. 

U nasem slucaju (putvanje na destinaciju busom nas troje) bili bismo vezani za plazu u mestu u kom letujemo, a zeleli bismo da na moru provedemo od 12 do 15 dana.

Klinci su plivaci tako da nam dubina ne igra neku ulogu, a vole i da pecaju. 

Tasos !

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Parga?

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Parga je skuplja u odnosu na Olimpsku regiju, mislim i na smestaj i na sve sto se tamo potrosi.

Tasos mozda preko neke jeftinije agencije.

Ako su izdrzali NP, izdrzace i Platamon jer tu imaju onu lepu plazu, vecu, videla si na mojim fotkama @Jola68. Sta deci tog uzrasta konkretno treba, da im ne bude dosadno?

Sa Evije imate odlicne izlete Skijatos, Lihadonisija, Alonisos i Skopelos i Atina.

Moja drugarica, samohrana majka, isla je sa dvoje dece na Lefkadu oko 13.6. , vila Homer, zapamtila sam je zbog imena i secam se da je ispalo bas povoljno, ali zaista! To proveri! Bili su u Nidriju i isli na rzne izlete.

 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 
 

 

Mozda bi se odlucili i za Eviju ili Metamorfozis na Sitoniji, al ne znam koliko bi deci bilo zanimljivo tamo. 

 

Sta na od ponudjenog predlazete? 

 

U Metamorfozisu im sigurno uvece ne bi bilo dosadno, bar ne uvece....bilo je 4 igraonice (igrice, motori, hokey, basket, i luna park)....e sad pitanje je koliko tvoj budzet moze to da istrpi (zeton je od 50c do 1e, voznja autica na sudaranje u luna parku 2e)....mana je sto ne idete autom, pa ste limitirani na plaze u mestu, koje mogu da prodju ali nisu kao one u okolini....takodje Sitonija je sve skuplja i skuplja....ali u Mm moze jos i povoljno da se prodje.....nize su cene nego u Nikitiju, Neosu ili Sartiju ....Ustvari Mm i nije na Sitoniji, ali je na samoj granici, tj. pocetku iste

IMG_20190805_225709_1067x800.jpg

IMG_20190805_225706_1067x800.jpg

i u Nea Flogiti ima dosta zabave za klince tog uzrasta, plaza je velika kao u NP, ali je skuplje nego u Mm...takodje mana je jer je malo vece mesto, tj. stari deo gde su prodavnice je u brdu i dalje od plaze i kuca koje se obicno izdaju, pa je tebi bez auta malo limitirano snabdevanje....ali vise o tome moze Milos da ti kaze, ja sam bio samo 3 dana i jednom sam bio u nekom vecem marketu koji je van mesta

 

IMG_20190802_220414_1067x800.jpg

IMG_20190802_220321_600x800.jpg

Izmenjeno (drug.lukic)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Sta deci tog uzrasta konkretno treba, da im ne bude dosadno?

Nista konkretno. Njih najvise interesuje more tj plivanje. Mogli bi po citav dan da provedu u vodi, tako da uvece budu premoreni.

Platamon smo obisli par puta prosle i ove godine i mnogo im se svideo, tako da oni navijaju da tamo letujemo sledece godine.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Eto :-)! ( normalna deca :D ) Ako im se svidja, nemas vise sta da razmisljas :-) Ako zelite na izlet A.i Skop., a nemas vise broj onog vodica, poslacu ti ja.

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@drug.lukic

Mamipare nisu problem i predhodnih godina smo im odoveli.

Interesuje me konkretno plaza u Mm, da li ima neki vozic kojim bi mogli da se provozamo i da li postoje u mestu "veseli" biciklovi za iznajmljivanje...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ako se deci svideo Platamon, zašto uopšte razmišljaš, samo vidi gde u Platamonu zbog plaže, svakako je lepši i od Paralije i od Leptokarije, a ako rešite imate i izlete.. Mi smo davno, godinama išli u Platamon dok je sin bio mali i baš nam  je ostao u lepom sećanju. 

3

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@drug.lukic

Mamipare nisu problem i predhodnih godina smo im odoveli.

Interesuje me konkretno plaza u Mm, da li ima neki vozic kojim bi mogli da se provozamo i da li postoje u mestu "veseli" biciklovi za iznajmljivanje...

ma plaza kao plaza....voda, peask i kamenje.....udjes i plivas....voda je uglavnom cista, osim kad je prljava:D....vozic ima u luna parku....:D za ostalo nije potreban jer bi krug zavrsio za 3 min:D....bicikli...hm:razmislja: ne, nisam ih video:neznam:

Izmenjeno (drug.lukic)
4

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26982
    Ukupno tema
    905031
    Ukupno poruka