Guest Pedja

Pomozite mi da izaberem destinaciju

1905 poruka u ovoj temi

Postavljeno (izmenjeno)

E a ono sto je jako lepo je Pilion..Bez auta tesko bas tesko se moze videti sve ono zbog cega se ide bas tamo..

Izmenjeno (sandraivlada)
3

Podeli ovu poruku

Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li može neko ugrubo da uporedi noćni život u Kalitei (Kasandra) i Ipsosu (ili celom Krfu) sa Skijatos gradom (samo to imam za poređenje)? Gore, isto, bolje? Kakva je starosna struktura, da li su samo omladinci ili je malo raznovrsnije? Ja sam u ekupi od 27 - 28 godina. Hvala.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Ne razumem da li si bio u Kalitei/Ipsosu, a hteo bi na Skijatos., ili obratno?

Za Ipsos si vec prilicno star., pogotovu ako planiras da ides u  avgustu. Ali, ostrvo Krf ima 100000 stanovnika i milione turista svih uzrasta. Sigurno bi se naslo nesto i za tebe. Narocito u glavnom gradu i okolini. 

Izmenjeno (rakel)
1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Bio na Skijatosu, gledam sada da li Krf, Kaliteu ili nešto treće... 

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

потписујем да се са Скијатосом нећеш разочарати... Једино кад стигнете видите дал ћете кола изнајмљивати ил се возати до плажа које су све на макс пола сата вожње... Ми иначе за следећу годину планирамо на Скијатос са близанцима, тад ће имати годину ипо, а ове године их са осам ипо месеци водимо на Амулијани...

Slazem se! Skijatos je predivan, sve plaze su pescane, voda je mirna i topla, grad je prelep za setnju nocu i dovoljno veliki da vam ne dosadi za 10dana. Moja preporuka su apartmani na plazi Megali Ammos- jer je plaza dovoljno lepa da se na njoj ostane kad vam se ne ide dalje, a grad je na 10min pesice puticem izmedju apartmana. Bilo da uzmete auto ili da idete busom, sve plaze su na max 15-20min od grada, za razliku od drugih vecih ostrva. Troulos plaza je bila nasa omiljena. Taverne nisu skupe za rucak/ veceru i hrana je odlicna. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ajde da uskocim i ja sa pitanjem za narednu godinu - dok se susim na Lagonisiju posle kupanja :)

Sta bi ste preporucili u Grckoj a da u blizini ima lepe pescane plaze, uredjene (lezaljke+suncobrani); i neko pristojno setaliste tu gde smo smesteni? Uopsteno idemo kolima - ni avion nije problem. Nocni provod nije bitan - iako mladi :P za to smo matori... Bitnije je da mozemo da spavamo na miru ? Obicno idemo kraj jula, pocetak avgusta - ali i to je flekaibilno. I, toplija voda je definitivno prednost. 

Do sada smo bili na Tasosu (busom, pa posle i autom), i evo sada drugu godinu u Neosu na Sitoniji). Ne treba nam agencija (npr. sada smo smesteni u malom hotelu u kome preko nase agencije ljudi placaju ~20% vise nego mi, a zauzvrat nemaju dorucak...). Sitonija je lepa, svidja nam se, ali konkretno setnja u Neosu navece je  ise probijanje ulicom no uzivanje - bar za nas ukus. Tako da sad samo razmisljamo, gde ici naredne godine: da li skroz na jug Peleponeza, ili neka ostrva sa strane Skijatosa/Rodosa; ili skroz na jug na Krit; ili na zapadnu obalu ka Krfu/Lefkadi... 

Sve ideje su dobrodosle, dok ja citam ovu temu unazad :)

P. S. Budzet trenutno nemam, sad placamo za nas dvoje 85eur nocenje sa doruckom u Neosu, tako da je to neka ok cifra... Cisto da neko ne predlozi tipa Cavo Tago ?

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Postavljeno (izmenjeno)

Dupli post, telefon zeza... 

Izmenjeno (Darkorudar)
0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Da sam na vašem mestu, sreći mojoj kraja ne bi bilo. Možete kako hoćete, Sve što ste naveli je lepo, nema greške. Idite  tamo gde vam se ukaže najpovoljnija prilika:)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

И ми мозгамо за следећу годину, а још ову нисмо одрадили..  Планирамо авион, и неко острво типа Скијатос..  Дакле релативно мало, са лако доступним пешчаним плажама и слатким месташцем за прошетати... Мада чини ми се да сем Скијатоса баш нема нешто на тај фазон... А жена форсира Самос и Карпатос, иако је Самос превише компликована работа са две бебе..  Карпатос можда уђе у ужи избор, ал смо најближи томе да поновимо скијатос, само да уместо у граду нађемо овог пута смештај у околини кукунаријеса... Ако се још неко сети неке дестинације која би нам можда одговаала нек се слободно јави... Одговоре чекам до нове године, тако да полако...:)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ja bih bez dileme na Kefaloniju..Moze autobusom moze i avionom...Izabrala bih Lassi mesto blizu glavnog grada...Za one koji su bez prevoza ima odlican lokalni prevoz do svih najvaznijih mesta..Plaze u Lassiju prelepe..Od urbanih ekstra sredjenih do uvalica za osamljivanje...Na temi Kefalonija podtema Lassi opisano sve detaaljno...

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Pozdrav svim svetskim putnicima :)

Sta biste nam preporucili za letovanje u drugoj polovini Septembra, devojka i ja idemo, pritom nam nije bitan provod, sem naravno, odlazak u restorancic i slicno sto se i podrazumeva.

Malo smo zimogrozljivi pa ne znamo gde je u tom periodu najbolje otici.

0

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Na Krit. 

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Ili Rodos

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

...или Кипар:)

1

Podeli ovu poruku

Link do poruke

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar

• Posetili nedavno   0 članova

Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

• Naša statistika

25889
    Ukupno tema
    862327
    Ukupno poruka