zixon

Hoteli,apartmani na Kritu

637 poruka u ovoj temi

Kriti beach-Napisite sve inforamcije o Kritu i hotelu

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bila ja, prosle godine, negde pocetkom septembra. Hotel je zaista dobar, pre svega je dobra lokacija, plaza se nalazi bukvalno preko puta ulice, a i sam centar grada je veoma blizu (200,300m). MI smo bili sa bebom od godinu dana, pa su nas smestili u trokrevetnu sobu, tada je bilo dosta slobodnih soba, ipak nije sezona. Sobe su izuzetno ciste, svaka ima terasu, ciste svaki dan, u sobama ima neki mali frizider i tv. Mana je malo kupatilo, jedva se jedna osoba okrene, a kako smo nas troje morali da se zguramo kada smo kupali klinca, mozes misliti kako nam je bilo :rolleyes: .

Osoblje je ljubazno, bar ono na recepciji i u restoranu, sobarice ne znaju engleski. Postoji i neki mali bazencic ispred hotela, ali nikog tu nisam videla da se kupa. Hrana je onako, dorucak ok, ali vecera onako...mislim ako niste neki mesojedi nece biti problema. Nekako je meso uvek bilo u nekim cudnim sosevima, pa ako ste navikli na klasicnu sniclu toga nema. Zato se u blizini hotela, kada se krene na centru, pa posle jedno 50m nalazi odlican restorancic mislim da se zove Pepito ili tako nesto, necete promasiti, uvek je guzva, ceka se na red na sto i cene su pristupacne. Dvoje moze lepo da jede npr. porciju girosa sa salatima i pivom za 10-12e.

Jos samo jedna napomena, ako mozete da birate sobu, nemojte uzimati sobu sa pogledom na more, jer je ista okrenuta i ka ulici, pa je buka bas velika, mi smo nocu drzali zatvorene prozore.

Eto, ako ima jos koje pitanje tu sam.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ceco, hvala na info. preko koje agencije si isla, i ako imas jos neki info i fotku slobodno mi posalji na privatni e-mail: zknjiga@eunet.yu. Svaka pomoc je bitna. Pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

ja preporucujem obavezno sobu s pogledom na more....iako jeste bucno zbog motora, ali ja uvek na moru budem toliko umorna od plaze, suncanja, izlaska...da mi to uopste nije problem, u krajnjem slucaju zatvoris vrata i pustis klimu.

previse je lep pogled da bi se propustio

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

pozdrav alexia, trazio sam sobu sa pogledom na more. ako imas jos informacija ti posalji pozdrav

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam isla preko Belvi travela (prodavali su aranzmane Follow me) i bila sam zadovoljna :)

Videcu veceras neke slike da izdvojim da ti posaljem na mail.

Izmenjeno (ceca)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

hvala ceco, ocekujem fotke. puno pozdrava

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ja sam razmisljao o Retimnu hotel Olimpic I. Kriti beach je malo skuplji za nekih 80Eur a za taj novac razmisljam o izletu na Santorini.

Nigde nisam procitao o cenama lezaljki, da li je isto kao i na Halkidikiju, narucis dva, tri pica i ceo dan na lezaljki ili je varijanta Crne gore. Da li si posetila Aqua park?

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Hotel Olimpic je u centru grada, na najprometnijoj ulici. Dosta bučno...Ko ga radi ove godine?

Izmenjeno (suki)
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Videp sam da ga radi BELVI travel, a prosle godine ga je radio FILIP travel. Razmisljao sam jos i o hotelu Brascos, jeftin je a ima PP i o hotelu Palmera Beach u Hersonisosu. Pa sta da radim kad su bolji hoteli po 50-100 Eur skuplji. Nije malo, pogotovu ako ustedim i na ranijem uplacenom aranzmanu to ti je oko 150-200 EUR ustede, taman za pola dzeparca.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Cene lezaljki i suncobrana su oko 6E. Nije varijanta sa kaficima na playi kao na Halkidikiju. Ovde je ulica između kafića/restorana i plaze.

Ukucaj na google rethymno beach, pa idi na slike.

Brascos kazu da je solidan, ali zavucen u gradu, nije blizu plaze. Pogled iz Kriti beach-a je fantastican! Pravi morski ugođaj...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Da li se neko slucajno zeznuo i odseo u hotelu REA pa da malo opise sobu, hranu itd? Hvala

Stvarno nisam znao da ima toliko hotela REA. Mislio sam na onaj u gradicu Agios Nikolaos, ima ga u ponudi Matica. Hvala.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Dok se ne javi neko, ili ne pronađeš opis negde na sajtu, možeš da proveriš na Trip advisor-u:

http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g1...laos_Crete.html

Imaš tu neke sličice i 20-ak opisa, pa vidi. Meni je mnogo interesantnija zapadna polovina ostrva, pa ti ne mogu nešto pomoći - u te krajeve nisam zalazila. ;)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Ma sve je to lepo, ali se naprimer ustedi i do 65 EUR u odnosu na hotel Olimpic I. Ali opet......

Retimno je veoma dobra polazna tacka za obilske i narocito za izlet na Santorini.

Moze li mi neko reci kakav je Olimpic hotel u Retimnu, koliko ima do plaze, sobe, hrana manje vise me neinteresuje, jer ja nisam probirljiv.

Ah da u tih 65EUR ide jedan polupansion vise a to sam prevideo.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Obavezno Heraklion ,jer je najjeftiniji sa smeštajem,jednostavno zbog velike ponude kapaciteta,drugo nalazi se na pola puta od istočne obale i zapadne obale,moja preporuka je da izbegneš agencije jer uglavnom rade aranžmane na 10 ili 11 noćenja ,a za obilazak Krita to je premalo dana.Takođje čarter letovi su kod nas nerealno skupi...

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26993
    Ukupno tema
    905537
    Ukupno poruka