cleo

Izleti,vodici Hurghada

3191 poruka u ovoj temi

Ako nekoga zanima, mogu da pošaljem izlete i cene koje nudi Kontiki, pa da planirate izlete lepo unapred. 

 

Ja sam išla sama sa detetom, i bilo mi je zgodno da idemo preko Kontikija jer smo se priključili još nekim ljudima u hotelu, i na izletu smo bili samo mi domaći, srbi :) Inače i biram hotele gde nema puno naših, kako bismo se od svega nekako izdvojili i odmorili ali iskreno - super smo se svi zajedno proveli :) I puno mi pomogli oko klinca i ronjena tj snorklinga. 

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

@gekko

Hvala mnogo na odgovorima na pitanja kao i na savetima.

Nisam znala da moze da se desi da lokalne agencije nemaju licence tako da cu obratiti paznju.

A za Luxor smo se pripremili da ce biti prevruce, imacu u vidu Vase savete.

Pozdrav

Mi smo išli preko naše agencije,65e po osobi,kao na prvom sastanku ko uplati ima popust 5e.Vodič je bio Met,njihov momak koji vrlo lepo priča srpski jezik.Sve je bilo ok,bilo prevruće ali smo i mi na to bili spremni.

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Mi smo išli preko naše agencije,65e po osobi,kao na prvom sastanku ko uplati ima popust 5e.Vodič je bio Met,njihov momak koji vrlo lepo priča srpski jezik.Sve je bilo ok,bilo prevruće ali smo i mi na to bili spremni.

Hvala Vam na inforamciji, odlicno zvuci posebno to sto pricaju srpski.

Na vrucinu sam takodje spremna, tako da bice odlicno :-)

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Vauuu! Jedva čekam opet da idem ! Taktika mi je idem u povoljniji hotel i odem na sveeeee izlezte (skoro sve) :)

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

 U Cairo i Luxor smo isli preko Nur-travela ( Mohamed) i zaista je bilo odlicno. Nemam zamerki veoma profesionalno. Klinac je odisevljen cak mu ni vrucina nije smetala, uzivao je i na jednom i na drugom. Vrucina je STRAŠNA.....ali se da podneti ( nama se u dolini Kraljeva istopio selfi stap) vredi svake kapi znoja ( ukiliko Vas zanima istorija). Bilo je ljudi koji nisu izlazili iz autobusa na nekim lokacijama zbog vrucine ali sami procenite svoje sposobnosti. Moje preporuke na Nur

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Imam pitanje u vezi agencije i placanja izleta.

Prvo je da li je u Luxor bolje ici sa agencijom preko koje smo dosli u Egipat, ili je sasvim okej i naci neku lokalnu?

Drugo pitanje je, ukoliko idemo sa  nasom agencijom, da li moze da se plati dolarima ili mora evrima?

Pozdrav svima

Generalno, izleti su isti, odnosno isto ćete videti ukoliko idete preko bilo koje agencije. Onda je sledeći kriterijum vodič (ukoliko govori srpski) i cena. Jeftinije su lokalne agencije od srpskih preko kojih ste uplatili aranžman.
Ja sam se pre dva dana vratio iz Hurgade. U nedelju sam išao u Kairo preko ,,,, Vodič je bio (mislim i vlasnik) Mohamed, ODLIČNO govori srpski, učio ga je u Beogradu. Izlet je odlično organizovan i sve je bilo kako je i napisano u programu.
 

 

Imam pitanje u vezi agencije i placanja izleta.

Prvo je da li je u Luxor bolje ici sa agencijom preko koje smo dosli u Egipat, ili je sasvim okej i naci neku lokalnu?

Drugo pitanje je, ukoliko idemo sa  nasom agencijom, da li moze da se plati dolarima ili mora evrima?

Pozdrav svima

Generalno, izleti su isti, odnosno isto ćete videti ukoliko idete preko bilo koje agencije. Onda je sledeći kriterijum vodič (ukoliko govori srpski) i cena. Jeftinije su lokalne agencije od srpskih preko kojih ste uplatili aranžman.
Ja sam se pre dva dana vratio iz Hurgade. U nedelju sam išao u Kairo preko Nur Travel-a. Vodič je bio (mislim i vlasnik) Mohamed, ODLIČNO govori srpski, učio ga je u Beogradu. Izlet je odlično organizovan i sve je bilo kako je i napisano u programu.
Iskrene preporuke za Nur Travel :)

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Bilo nas je jos u nedjelju u Cairu sa Mohamedom ? Definitivno preporuka za njega sto se Luxora i Caira tice. Isao sam na oba izleta i mogu potvrditi da je sve savrseno organizovano. Mada ja sam izlet uplatio kod hurghada today i dobio sam istu cijenu kao sto je na stranici nur travela.

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Izgleda nas bas bese dosta u nedelju sa Muhamedom :D

2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Citam sva iskustva i sumiram za koga bi se odlucili za izlete, kad mi na netu iskoci sajt getyourguide sa ponudama za izlete u Hurgadi. Pa me zanima da li je neko mozda koristio njihove usluge i kakvi su utisci. Svidelo mi se sto ima veliki izbor izleta, po raznim cena, a i privuklo mi paznju da moze placanje preko PayPal-a. 

(Unapred se izvinjavam moderatorima ako sam prekrsio neko pravilo foruma :D )

Izmenjeno (Shipka)
Greska u kucanju
0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima
 

Iskreno cu, da kazem, da je Mohamed Hatem dobar vodic i dobro radi svoj posao. Tako moram i da kazem i da je nas vodic dobar, samo sto se ovde poznaje i govori najvise o Nur Travelu. Dobra agencija. Mozda je samo razlika u ceni i da se cena moze i regulisati ako je vise ljudi. A u praksi se doda jos po koji izlet gratis ako se uzme vise izleta. Sa Hatemom necete pogresiti sto se Kaira i Luksora tice. A mislim, da ne bi ni sa nama :)U glavnom zelim vam prijatne i lepe izlete sa bilo kom, da idete.

 

Preko koje agencije radis, ko je u pitanju? Mozes li napisati cene izleta? Za Kairo, Safari i Rajsko?

1

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

@gekkoAko ste tako dobri, ajde recite ko ste i za koga radite. Pa onda možda se narod i za Vas odluči. Valjda ste svesni ako ostanete tako NN nećete biti nikom interesantni, a u za Vas je to loša reklama. 

Izmenjeno (vesnasm)
2

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Šta biste pre preporučili...rajsko ili sharm el nagu...ne mogu da se odlučim...sve je prelepo...

0

Podeli ovu poruku


Link do poruke
Podeli na drugim sajtovima

Napravi nalog ili se prijavi sa postojećim kako bi komentarisao/la

Potrebno je da budeš član naše zajednice kako bi ostavio/la komentar


  • Posetili nedavno   0 članova

    Niko od registrovanih članova ne gleda ovu stranicu.

  • Naša statistika

    26983
    Ukupno tema
    905068
    Ukupno poruka